• Olmic
    3.6k
    Bio sam od onih koji ga brane, ali izgubit 9:2 ne smije prezivit ni da je Pep..sramota
  • Dr Hofmann
    833
    Uh brutalna statistika...Baš brojevi sve pokažu nekad. Jebi ga, protiv ovog ne može nitko ništa reći. Nije dobro i točka
  • blubach
    230
    Znam da je bilo 0.001% šanse da kad se probudim on više neće bit trener al jbg, nada je ku*va.
  • Krizy
    43.1k
    "Zabiti dva gola Bayernu nije mala stvar."
    Sergej Jakirović, 17.09.2024.
  • Dr Hofmann
    833
    Nemam snage čitati portale, nadam se da se zajebavaš i da nije to izjavio :lol:
  • Jurki
    11.6k
    "Zabiti dva gola Bayernu nije mala stvar."Krizy

    Nije lijepo reci za trenera Dinama da je majmun.. ali da, Jakire ti si majmun.
    Nisi dostojan da nosis Dinamov grb na trenirci.
    Nadam se da ces danas dobiti šut kartu pa mozes onda uzivati.
    Sramota.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Dobro jutro svima,nadam se da se vecina ljudi uspjela bar Malo naspavati. Nama je danas raditi ,ubijati se od posla nema druge. Nakon prespavane Noci onako koliko toliko jos sam u šoku kako cinjenicom da smo zalutali u ovo natjecanje. A toliko sam se samo radovao. Mi smo 80 posto tekme igrali Kao ekipa iz 6 ranga . Disat nismo mogli. Njihove bajsporiji igrac je brzo os naseg najbrzeg. Kao da je momcad izasla bez i jednog zajednickog treninga
    Skupilo se u kvartu pa sta bog da. Mi Kao sto je kolega naveo nismo faula postenog napravili. Samo penale . Prebrojavali su nas bukvalno svaki put . Kritizirat mišica jer je spor i na ovakvim tekmama nema sta trazit. A bio je nas najbolji vezni , i sta sad. Skupina preplacenih i zasicenih igraca kojima se zbog zasluga iz proslosti nemogu zalupit vrata momcadi. Bez trka i brzine nemamo sta trazit . To se vidi i u hnl . Stave brze i pokretljive igrace na teren Kao tovari i mi nemamo rjesenje . Stavi stojkovica ,kacavendu ,i koga god imas i zahvali ademiju ,Petko je zero za klupu ,ili nek pocne radit na sebi. Teski su Dani pred nama . Kakva blamaza ljudi moji
  • Jaro
    7.3k
    nije, al bi i to bilo bolje od "ovo nam je bila skola" floskule...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Zar je ovaj fukara jos trener Dinama???
  • Keyser Soze
    10k
    Ima više kredita od Zorana Mamića svojedobno, razlog? Osvojio je prvenstvo i kup s Dinamom :rofl:
  • Bosskovitz
    11.7k
    Jedno mi je samo nevjerojatno, a to je koliko Jakirović može ne imati obraza da ne ponudi ostavku nakon ovakvog rezultata. Na stranu to kakav si trener, ali kad si takav čovjek… nema tu pomoći.
  • emilperska
    5.4k
    Nekad su treneri imali ponos i sram..
    Ova spodoba nema nista od toga, zato i zaslužuje svaku uvredu ovdje..
    A onim kobasičarima sa zapada dolje sta ga redovno brane na rubu verbalnog delikta i krive prvo Perasicu pa onda Zajeca za njegove pizdarije i potkapacitiranost, porucujem da se teraju u vražju mater skupa s njim..
    Neugodno mi je na poslu, neugodno mi je doma, neugodno mi je dok radio slusam u autu..
    A ti besramni bleferu nemaš nikakvog srama nakon ovog sto si napravio..
  • Dr Hofmann
    833
    Jebi ga, svi dođemo do limita u našim životima.

    ,,Sergej, hvala ti za sve, bilo je zanimljivo ovu godinu iza nas, mi smo se odlučili otići u drugom smjeru, smatramo da nešto moramo promijeniti, još jednom ti hvala za naslov, Kup i Ligi prvaka i želimo ti puno sreće u nastavku tvoje karijere." Korporativni odgovor od strane uprave i doviđenja
  • Benito
    822
    Ma nema šanse da dobije otkaz, preživjet će i ovo, da sam bar ja trener pa da imam toliko kredita, di bi mi bio kraj
  • Olmic
    3.6k
    nadam se da je interno to ponudio i da momci traze zamjenu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.