• Omake
    2.5k
    Eh živote rano nikad ljuća. Ni sam nemam pojma koliko sam spavao ili nisam. Sve me boli. Ne mogu se u ogledalo ni pogledati. Sve bi dao da mogu kao Scott Bakula skočiti u neku udrugu dimenziju.
  • Dudu9
    812
    Dinamo protiv ovakvih momčadi treba igrati kao Atletico, nema ovdje na fino ovakva utakmica treba biti sa 6,7 žutih, prekršaja milijun na rubu zutog, tako ce pokazati da se ne zajebava niko sa njima, jer kad igraš ovako kao jučer 2 metra od igrača nisu im na leđima dopuste im dodavanja laka, normalno da se ovi igraju nogometa ko na treningu i razbiju te, da su ih gazili nebi im palo na pamet ganjati rezultati nego bi pazili da ne završe u bolnici, takvi sigurno ne žele ozljede u ovakim za njih nebitnim utakmica pogotovo trener
  • DrawTube
    4.7k
    Hvala ti Jakire što sam uspio zaboraviti na poraz protiv Tovara. Tad nam se smijao dio Hrvatske, sad nam se smije Stari kontinent. A bome i dio ostalih kontinenata
  • mrgud
    95
    Na kraju imamo sreče jer mogli smo primiti bez problema 12,13 komada da nije bilo Nevistića.Zašto jakir nije već bivši?
  • Dr Hofmann
    824
    Postoji lijek za sve osim za Dinamo. Nisam skoro ništa spavao od muke i nataloženog svega u zadnjih par dana. Možda je najbolje dat pedalu Jakiru odmah i krenut dalje čim prije. Od šest jakih utakmica, u samo jednoj smo bili donekle u kontroli, protiv Qarabaga u gostima, sve drugo je bilo ajme meni. I još samo jedna stvar, jučer sam gledao stream neke meksičke TV i pošto španjolski nije najteži jezik na svijetu za razumjeti, shvatio sam da se ljudi sprdaju s Dinamom. I neka su, zaslužili smo. Meni je samo bitno bilo da ne skinemo gaće jučer, a mi ne da smo ih skinuli, nego smo bili sramotni.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Zadnji put smo pobijedili 28. 8.

    Dakle, 28. kolovoza 2024. godine.

    Od tad mršavi remi u Rijeci, poraz od tovara i ono jučer. Dakle ako to nije kriza ne znam što jest. Al veli profa da nam je to škola i drugi puta ćemo drugačije. I da ćemo u LP uživati.

    Bome smo uživali, nema kaj.
  • ruicosta
    120
    Dobrodošao šamar da nas probudi. Jakire, vrijeme je da pokažeš malo srama i sam odeš. Skupiti ćemo svi za otpremninu, ne brini
  • mrgud
    95
    Previše je tih šamara
  • Mali Zeus
    12.5k
    Sparta, PAOK, Bayern.

    18 primljenih golova.

    Jakire, pošto škola?
  • ruicosta
    120


    ovo je sarkazam :)
  • NORTE
    11.4k
    Ako ne dobije otkaz onda su Zeko i uprava krivi za ovo!

    Budućnost bez granica počinje otkazom Jakiru i dovođenjem kapitalca na klupu.

    Ljudi mi igramo LP, klub ima novca, a ambiciju pokazuje neprestanim sramoćenjem.
    U suprotnom slijedi novi Qarabag na Maksimiru, ali s punom mrežom.

    Prag, Priština, Solun, Munchen.
    Lik sramoti dinamo na najjače, ali za to su odgovorni njegovi nadređeni.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Gospodo, molim zastave na pola koplja.

    Uprava.
  • Ludovic IX
    7.2k
    sad sam dobio porciju na daily sastanku na poslu, smijao se i na svoj račun i sad je malo lakše..

    ljut jesam ali fala bogu pa uvijek ima iduća tekma.. nadam se da će se ili su se već dobro ispičkarali u svlačionici i da se ova nemoć više ne može ponoviti. mene iskreno ne boli previše što smo dobili 9 komada. više me boli što smo se raspali odmah nakon sto im zabili 2 gola u dvije minute. to se ne smije dogoditi.

    i ja se slažem da je jakir ovime izgubio autoritet i da bi bilo bolje da sam ode i to već danas jer lako za slaven, 2.10, nije jako daleko i treba napravit sve da neki drugačiji dinamo izadje protiv monaca i da i mse najebe majke. mogu i izgubiti tad ali ne bez krvavih koljena
  • Plavi-9
    568
    Pozdrav svima koji na poslu moraju odgovarati na više pitanja o Dinamu nego sami trener :rofl:

    Idem na posao i pripremam odgovore :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.