• Dragon1Warrior123
    3.2k
    Mene je danas sram,koji nisam imao ništa sa jučerašnjim porazom. A našeg legendarnog trenera nije. Toliko o tome treba li ostati ili ne. Doslovno nam se CIJELA EUROPA SMIJE...
  • Jurki
    11.6k
    Mene je danas sram,koji nisam imao ništa sa jučerašnjim porazom.Dragon1Warrior123

    S ovom recenicom si sve rekel.
    Sram me kaj nam je ta pickica trener.
    6 faula i 1 zuti karton.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Sad smo došli u zg, a ti vjerojatno spavaš već 4ti sat i još nisi odjebo. Pa imaš li obraza
  • masacusec
    3.5k
    Ovaj se jakirović udomaćio ovdje i nekako mu se ne ide. Valjda si konta da ima kredita na račun "sezone za pamćenje"
  • Ali
    2.1k
    Ljudi jedan jedini igrač koji je dosao jer je inzistirao nas trener Jakirovic je Xoxha.
    Kad budete gledali snimku pogledajte kretnje i poteze tih par minuta i bit ce vam.jasno kakve sposobnosti ima taj trener.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Kad je Bišćanu odzvonilo, navodna jedna od opcija je bio Goran Tomić.

    Nije ga se uzelo "jer mu se momčad ponekad raspadne i igra utakmice s puno zgoditaka" pa je angažian Sergej Jakirović. Jer "njegove momčad igraju stabilno i čvrsto". Pa se smatralo da je on Bjelica nakon Bjelice. Podsjećam da je Bjeličin Dinamo od ultraofanzivnog i zastrašujućeg Citija primio 6 zgoditaka u 2 utakmice uz izvrstan otpor u Manchesteru gdje je bio 2:0 na kraju i to golom u sudačkoj nadoknadi, a na poluvremenu je bila nula.

    Trener čije momčadi igraju "čvrsto i kontrolirano", Sergej Jakirović je dobio 4 komada od Sparte prosuvši prednost dva gola i 5 komada od Paoka prosuvši prednost od dva gola.

    Zazivao je pripreme. Dobio je za Dinamo neviđen luksus 5 tjedana pauze između sezone i priprema, direktan plasman u Europa ligu, a za ulazak u Ligu prvaka trebao je proći jedno jedino kolo i to, bez podcijenjivanja, protivnika iz Azerbajdžana. Qarabag je zbilja dobra i respektabilna ekipa, ali gdje je to od zadataka koji su bili pred trenerima koji su igrali nokaut utakmice protiv recimo Werdera ili Arsenala pa i isto tako u LP zapaženog Rosenborga.

    Nakon zasluženog prolaska uspio je izjaviti glupost koju smo znali čuti i ranije od hrvatskih trenera "nama je LP nagrada i tamo idemo uživati". Da li si uživao Jakire?

    Kako itko može očekivati da će trener koji dobije 4 komada od Sparte, 5 komada od Paoka neće dobiti 9 komada od Bayerna. To je sasvim logičan tijek zbivanja.

    Uz ponovno osramoćivanje govorom tijela prema Kompanyju u smislu "zašto ste išli 100%?". Pa išli su Jakire 100% jer se LP igra novim sustavom i jer svatko normalan osim na bodove misli i na gol razliku. I ako te može dobiti 15:0, onda će i igrati da te dobije 15:0. Što bi vjerojatno i bio rezultat da Bayern nije maknuo Nueura s gola. I da, postoji razlika u budžetu i uvjetima Bayeran i Dinama, ali postoji i između Dinama i Gorice. Kad će Dinamo u HNL-u razbiti Goricu ili bilo koga 9:2 pod ovakvim stručnim stožerom?

    Dinamo u kadru za mogućeg "caretakera" sa UEFA pro licencom ima jedino Sandra Perkovića koliko ja znam. Dajte mu voditi momčad u Koprivnici i tražite novog trenera.

    A tebi Jakire sretno! Ali na nekoj drugoj adresi. Ova ti ne stoji.
  • emilperska
    5.4k
    Taj prevarant nema srama. To smo naucili prije god dana. Sam nece otkaz dat..
    Zeko i Skender su na potezu..
  • Jurki
    11.6k
    Želim trenera koji bu igral na nacin da igracima utuvi u glavu da cim izađu na zagrijavanje u Hnlu na semaforu pise 1:0 za protivnika, a moraju dobiti.
    Moramo naci trenera koji bu trazio od ekipe da mi sami sebi nabijamo tempo.. jedino tak mozemo postati stanovnik nogometne elite i da nebumo kanta za nabijanje gol razlike.
    Jedino tak mozemo postati konkurentni.

    Sparta 4, Paok 5 i Bayern 9.
    Proser u 5 utakmica protiv tovara.. unatoc duploj kruni.. Jakire, za klupu Dinama premalo.
  • Krizy
    43.1k
    Bjelica je u 28 europskih utakmica s Dinamom primio 28 golova.
    Jakirović je u 15 europskih utakmica s Dinamom primio 25 golova, igrajući većinu utakmica u trećerazrednom europskom natjecanju.

    U HNL-u su i jedan i drugi primili po 32 gola.
    Jakirović u 39 utakmica.
    Bjelica u 62 utakmice.

    U povijesti Lige prvaka nitko do sinoć nije primio 9 golova.
    U povijesti kvalifikacija za Ligu prvaka samo je velški Bangor primio više od 8 golova, u porazu 10-0 od Helsinkija 2010.
  • dzg717
    1k
    Jakire tri derbija dva boda, ajde ca
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Moram i ja, koji sam uvijek pozitivan, reći da ovo nema veze s vezom. I nije kriva momčad. Da, Bayern je druga galaksija i nije sramota izgubiti, sramota je načun na koji se izgubilo, a to je bezglavost, panika, totalni nedostatak automatizma, plana i hrabrosti. Gutao sam opetovani kukavičluk protiv Hajduka i Rijeke nadajući se da je to dio neke veće strategije za Europu. Nije. Jakire, teraj felgu, nisi razina za Dinamo. Dinamo itekako ima igrače koji mogu igrati u LP, na kraju dana jedini igrač koji je meni osobno jučer bio tragikomičan je bio Ristovski - dodavanje čovjek nije mogao odigrati. Obrana tu ne može ništa kad ti momačd uđe u krilo i još panično na razmaku od par metara od protivnika.

    Plan iznošenja lopte? Kao idemo po podu, pa natrag do Nevistića i nabij?!?! Ljudi igraju brutalan presing, a ti imaš Maxa na klupi. Drugo poluvrijeme i reakcije nakon 3-2 neću ni komentirati. Smijenite čovjeka. Niko Kovač, Nenad Bjelica, Edin Terzić, Ivan Jurić (?)...samo bubam imena, ali to su treneri koji su slobodni...u ovakvoj situaciji u momčadi - Niko Kovač, nek ih razbuca, pa kome milo, kome drago. Povraća mi se od sramote. Ponavljam, uvjeren sam da nisu krivi igrači, što da naprave kad su postavke i priprema katastrofalne.
  • Yovitssa
    624
    Ja ne znam kaj se čeka. Uprava ga je trebala potjerati već u svlačionici sinoć. Taman i da je dobio Rijeku i Hajduk, ova bruka od sinoć se jednostavno plaća otkazom. Simple as that...
  • BBB ROHOLT
    7
    Treneru nazovi kolegu Bjelicu da ti objasni kako se priprema ekipa za Europu,od kad si ti na klupi vratili smo se u doba CACICA I KRUNE
  • Danko
    1k
    Ma neće ga smjenit dok ne bude -6,7 u prvenstvu a onda će, bojim se, biti prekasno.
  • Jaro
    7.3k
    Ak ne prepoznaju ni sad da ovaj nije za Dinamo onda jbg...
    Zaboli me za broj clanova, objave na drustvenim mrezama, nove artikle dok se sportski dio ne uredi. Upravljacki je (donekle) rijesen, sada momcad, omladinska skola i treneri moraji biti prio. Ne navijamo za hajduk da nam se mazu oci artiklima u fan shopu, objavama na drustvenim mrezama i skidanjem rekorda broja clanova... Sve je to ok, ali Dinamo je nogometni klub i nogomet sada mora biti prioritet.
    Prvi korak je ostavljanje Jakirovica u Minhenu da nadje posao na bausteli kakvoj, onda dovodjenje ozbiljnog trenera - ni slucajno s diplomom HNS akademije. A onda daljnje rjesavanje momcadskog kadra. Ekipa zudi za opakom modernizacijom...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.