• Agramer86
    330
    Svojevoljna ostavka ili otkaz nema druge. Teško sramoćenje pred cijelim svijetom i nanesena nepovratna šteta klubu, ova trenerčina nema kaj više radit u našem Dinamu. Najteži poraz u povijesti dugoj preko 100 godina. Odjebi Jakire
  • Lihtmašinac
    173
    Dugo sam se suzdržavao s kritikom, ali sad ipak moram reći: Sergeja treba maknuti iz kluba, što prije, to bolje. S njim se gubi vrijeme. Igrače poput Baturine čovjek čini lošijim, umjesto da ih unapređuje. Automatzmi su nevidljivi. Čitanje utakmica je prosječno, lucidne kreativnosti uopće nema. Maštovitost se svodi na ponekad iznenadno pozicioniranje igrača kao ono na početku lani u Splitu ili na promjenu sa 4 otraga na 3 u ligi u kojoj realno od samog početka preuzimanja Dinama nema konkurencije.

    Ponekad je teško gledati kako se sa svojim stožerom muči i trudi, ali taj trud i muka malo toga daju. Nema po meni smisla letjeti nakon pobjeda protiv Istri i Šibenika da bi se onda suočavao s realnošću u derbijima (koji to zapravo nisu, jer imaš preskup bolid u rukama, dok ovi voze krntije ili nekakav za jeftinu lovu skucani golf).

    Sve što ekipa zadnjih mjeseci piše protiv Jakirovića stoji, a argumenti njemu u korist uglavnom su već mjesecima totalka nateguti.

    Prvenstvo i kup u HR? Čestitke, ali, buraz, prave konkurencije zapravo nisi ni imao. U Dinamu se to može i mora očekivati. Prolaz protiv Karabaha? Čestitke, ali, brate, priznat ćeš da smo popriično visili i u Zagrebu i u gostima, iako si po imenima na barem 3 pozicije jači od protivnika.

    Svi se Jakirovi uspjesi dosada svode na individualnu kvalitetu igrača. Ne na individualnu kvalitetu trenera ili stožera.

    S Bayernom se mogao očekivati poraz. Ali koji trener sa svojim igračima može očekivati 2-9? I koji trener th 1-1, 0-1 i 2-9 može preživjeti na klupi? Šta je Jakir toliko zasluženi prvoborac, takva frajerčina da se može smijati djeci u facu koja sa suzama u očima gnjave matere doma nakon poraza protiv raspalog Ajduka i Bayerna u trećoj brzini, dok on kulerski priča o nekakvim kontrolama derbija ili školama u Ligi prvaka?

    Možda je Sergej Jakirović jako ugodna i simpatična osoba u krugu bliskih ljudi. Ponekad i na mene ostavja dojam lika s kojim bih rado popio pivo i pogledao neku tekmu ili "Ko to tamo peva". Ali za trenera Dinama - u ovim okolnostima u kojima je klub trenutno - Sergej Jakirović nažalost nije dovoljno dobar i zato mislim da je bolje da ode, najbolje još ovih dana.
  • don
    5.5k
    večeras svi sa krunicom zaspat i da nas ujutro probude lijepe vijesti. Laku noć svima.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Strah me da će unatoč ovom debaklu večeras ostat i dalje trener i da ćemo opet slušat iste priče u medijima kao i lani: "svaka iduća mu je kvalifikacijska, ako dobije xy ekipu nema razloga da ne nastavi dalje, u slučaju da kiksa protiv xy ekipe to bi mogao biti kraja ali pričekajmo". :roll:
  • Crni86
    3.5k
    Nekako sam dojma da necemo smjenit jakira. Zeko je i na proljece izjavio da jako tesko mjenja trenere. A opet ono sta vidimo mi izvana kako nemas igru, ne postoje mehanizmi, forsira se formacija za koju nije krojen ovaj sastav, ne mozes dobit nikad jadnije rijeku i hajduk, vjerujem da to sve vidi i sportski sektor. Nakon ovoga se jednostavno mora reagirati, mi se nismo nigdje pomaknuli u odnosu na priie godinu dana samo sto imamo neke nove igrace pa je individualna kvaliteta jaca, ali momcadska igra ne postoji. Ovak doc bayernu u goste i izgubit 9:2 moze svaka osoba sa zone.

    Dobro je netko napisao, imas moncad koja nije jeftina, neki igraci imaju milijunske ugovore, vjerujem da i sam trener ima solidan ugovor. A za sta toliko love trosis? Da pobjedis quarabag koji kosta 20 milijuna eura? Ili istru i slaven? Koja je poanta imati budget od 50 milijuna eura? Pa za osvojit hnl bi nam trebao biti dovoljan budget od 35 milijuna eura. Ovo je gospodo draga kadar za europu. Ne mozda za pobjediti bayerna, ali bi trebao biti dostojan da izgleda kao ekipa protiv bayerna i izgubi 3:0. Ovaj kadar bi trebao lakocom pregazit rijeku i hajduk. Dragi jakire ovaj kadar bi sam trebao osvojiti hnl, tvoja uloga je bila da stvoris dodatnu vrijednost kako bi momcad mogla nesto rec i u europi. I zato sa sportske strane price jakir sutra mora biti bivsi. Imamo jos 7 utakmica, mnogi ce rec meni treba prijelazni rok i pripreme, a sjetite se bjelica prije atalante ssmo na jednom treningu uvjezbavao 352 protiv atalante. I tocno takav trener nama treba. A ne trener koji ce uvijek traziti alibije i vidjet nesto dobro u porazu. Trebamo trenera koji ima gard pobjednika.

    Proslogodisnji njemacki drugoligas je lakse stradao nego mi, ne znam kada je zadnji put bayern nekoga u bundesligi pobjedio sa 7 golova razlike. A vjerujem da imamo kadar bar za sredinu bundeslige. Jednostavno nije dobar fit trenera i kluba i to je to.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Bochum prosle jeseni 7-0 zavrsilo.
  • Zvonkec
    57
    Klop je slobodan:lol:
  • NitkoBitan
    17k
    "Jakirović: Neka udare po meni. Ako vidim da me momčad ne prati, sam ću to riješiti."

    A sta ako te ne prate i kazu predsjedniku i SDu kako to vise nije to te zele novog trenera? Oces imat muda i oces li dat ostavku?

    Ako Jakir pod podrskom misli na senatore kojima je realno sportski status u Dinamu upitan onda jao si ga nama jer ce nam trener uvijek imat njihovu podrsku. Zacarani krug!
  • NitkoBitan
    17k
    Company kaze svojim igracima da zabiju sto vise golova i budu nemilosrdni, a nas vrli trener? Kada su nam protivnici na koljenima mi povucemo kocnicu, tu prvenstveno mislim na domace prvenstvo.

    To je mentalitet, guraj dokle ide. Kukavicko kalkuliranje nas je vise puta kostalo ove sezone, a bome i prosle. Kad igraci i trener ne daju sve od sebe u prvenstvu i ne pomicu svoje granice ne treba nista dobro ocekivat ni u tezim natjecanjima. Uvijek treba cilj biti bolji.
  • Plava stijena
    179
    Jel netko zamijetio Jakirovu izmjenu sa Kompany-em netom nakon sučevog zvižduka?
    Doslovno se po govoru tijela vidjelo da ga pita "jeste li nas morali baš do te mjere nabiti?"
    a ovaj ga gleda u nevjerici kao da mu želi reći "Pa jesi li ti čovječe sportaš?"

    Sramota je da nas koji kultiviramo imidž gospodskog kluba predstavlja beskičmenjačka papčina.
    Čovjek ko od stijene odvaljen a zečjeg srca.
  • Chempers
    115
    Ovaj nogometni analfabet je osramotio sveto ime kao nitko drugi u povijesti. Odjebi i ponesi sa sobom sve nogometne analfabete koji te brane.

    Još kad bi netko imao znanja i muda da ga smjeni, ali taj film nećemo gledati.
  • sport
    3.3k
    Sad ću prvi put napisati, da se mene ikad išta pitalo Jakir nikad nebi bio trener Dinama
  • austrijanac
    4k

    Stani u red gospon Sport, takvih istomišljenika je dost.

    Nije ni tad bio upgrade naspram Biscana, a bome još je manji i sad.
  • Crusades1986
    11.9k
    U Europi ili dobijemo porciju ili gubimo od anonimusa. Ne znam jel gori on ili ovi koji mu traže opravdanja stalno.

    Gubi se!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.