• Krizy
    43.1k
    Još par rezultatskih šamara i bit će to tip top, to nam je potrebno.
    A ide i reprezentativna pauza za tri tjedna, nakon te ćemo rasturati :strong:
  • austrijanac
    4k
    Jedva čekam pripreme.
  • cibona
    2.9k
    Ne ide profesor nigdje!Captain America

    Ide li ovo u shit of the day?

    Barem se imam ćemu smijati u ovoj sramotnoj i ponižavajućoj večeri.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Izjavio je nakon utakmice da smo na 3-2 krenuli jurcati. To on sigurno nije želio, ali to ga ne opravdava. Čak štoviše, samo pokazuje da nema nikakvu kontrolu nad igračima i da su igrali kako im paše.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Plašite li se reakcija Uprave nakon najteže poraza u povijesti Lige pravka?

    "Neka udare svi po meni, radim posao najbolje što mogu. Kada vidim da me ekipa ne prati, ja ću to sam riješiti."

    Prvi poteze koje ćete povući?

    "Moramo pričati, i već sam pričao. Nevistić je primio 9 golova, ali obranio je puno lopti. Pucali su po golu svake tri minute. To smo i znali. Imamo Slaven u prvenstvu. Malo ćemo zarotirati i promijeniti, vratiti energiju."
  • Maxova dijagonala
    143
    Dajte mi dva prijelazna roka i dobit ćete Dinamo kakav želim... to je rekao nakon Astane pobjede 5-1 u KL. Dobio je 2 prijelazna roka i 2 pripreme i nekolicinu igrača novih.
    Amo redom
    Theopile Živković Mmaee Torente
    Rpg Ogiwara
    Rog Kačavenda
    Brodić Cordoba Mbuku Pjaca Hoxha
    Izvinjavam se ako sam nekog zaboravio.
    Eto vidili smo Dinamo kakav ti želis bez automatizama u igri u godinu dana i koji u gostima u Europi protiv ozbiljnijih ekiipa prima 4+ komada.
    Hvala i doviđenja!!!
  • hardek
    2.8k
    Ne radiš ti posao najbolje što možeš, nego najbolje što znaš. To je velika razlika Jakire moj
  • Krizy
    43.1k
    Kada vidim da me ekipa ne prati, ja ću to sam riješiti."Ivdzo11

    Jel nedavno izjavio da su igrači igrali previše kroz sredinu, iako to nije bio dogovor.

    Večeras kaže da su nakon 3:2 igrači srljali i jurcali na svoju ruku.

    Neka održi riječ i sam to riješi ujutro
  • Mandelinho
    370
    Kakvi ste vi svi frajeri.

    Znam da smo svi isfrustrirani ali fkt ste jadni sto trazite neciju glavu di bi udovoljili samo sebi i svojim osjecajima ili ispali pametni kako ste eto pazi - vi rekli, upozoravali ili sto vec. Neki od vas su cak i respektabilni clanovi ovog foruma.

    Zivite u iluziji da smo mi klub koji moze platit trenera sa europskim iskustvom koji ce postizati rezultate i kojem ce momcad izgledati minimalno kao bjelicina. Nije trener igrac da mu das dva milijuna ugovor i onda da mu takvi kao vi opet date date otkaz. Trenera nece nitko kupiti, niti otkupiti njegov ugovor kao sto mozes transferirati igraca. Sva sreca da nam ulica ne vodi klub.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Plašite li se nekih poteza klupskih čelnika večeras ili sutra?
    - To nije pitanje za mene, otkad sam došao u Dinamo prošao sam sito i rešeto. Sve mi je jasno, neka udare po meni, s time nemam problema.

    Pa kako te nije sram luzeru. Imas li obraza Sve mi je jasno,neka udare po meni, s time nemam problema. Davno je oo tebi trebalo pa su stali iza tebe. Jel te sramota izjaviti ovako nesto?
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Trener očito nema snage da motivira igrače! Izgubit nije sramota, ali igrači nisu ni u jednom trenu pokazali nikakvu preveliku želju da brane boje dinama.

    Jedna velika sramota za klub za koju su krivi svi u klubu od trenera igrača i uprave.

    Mi navijači bi već u Koprivnici trebali dati do znanja da ovakvo sramoćenje kluba nije dopustivo i da je ovo zadnji put.

    Igrači odlaze uprave prolaze ostajemo samo dinamo i mi. Nitko nije nezamjenjiv, ali ugled i čast kluba se moraju uvijek branit.
  • modri7
    130
    Večeras se samo potvrdilo ono o čemu smo mnogi pisali. Imamo trenera koji nije dorastao klubu i koji konstantno prosipa šupljake. Nužno je da ga se potjera prije nego se ekipa vrati u Zagreb. Od komotne situacije u kojoj smo mogli lagano davati minutažu Mikiću i Paviću u manjim utakmicama došli smo do toga da se moramo tresti i u HNL-u. Malo skrećem sa teme ali osim trenera, u pitanje dolazi i doprinos nekih igrača. Sve sam više dojma da su neki igrači postali uteg u klubu i da im treba pokazati gdje im je mjesto. A tu prvenstveno mislim na Petkovića. Dinamu je potreban restart.
  • Ere86
    78
    Odi iz Dinama..
  • Zvonkec
    57
    Edin terzić, vaha ili bjelica
  • jakov1
    83


    Točno tako. Jakir evidentno ima hrpu mana, ali treba vidjeti koja je alternativa i ima li to smisla. Teško ćemo na bolje, ekipi je trenutno najvažnija zdrava atmosfera, a ne dodatni udarac nakon ovakvih šokova.

    Ako se u klubu procjeni da on više nema kontrolu, nek ode, ali ovakav rezultat sam po sebi nije dovoljan za otkaz. Bayern je za vikend pobijedio 6:1, prije pola godine su Mainz nabili 8:1, Barcelonu (!) su dobili 8:2...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.