• Zagi
    7.6k
    Zanimljivo tko je od naših na listi ...
  • Big Daddy
    1.1k
    Di je nestao veceras? Ne sjecam se njegove 2, mozda 3 sitne „akcije“…
  • jakov1
    83


    Šetao je ispred 16m, kao i kod više manje svakog gola kojeg njegova ekipa primi (uključujući repku). https://dubz.co/c/347703

    Njegova igra me podsjetila na Badelja protiv Reala (6:2). Svaki duel panika, loše reakcije, nedostatak hrabrosti i preuzimanja inicijative. Uz bezidejnost glavnog kreativca, ostatak ekipe nema nikakve šanse.
  • Zagi
    7.6k

    Ovo je fakat kriminal.
  • Big Daddy
    1.1k
    Mene je sram :yikes:
  • Jaro
    7.3k
    komentator ovdje veli "zakasnio je Ogiwara u bloku"... Kad nisam TV bacio sa zida...
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Ljudi o čemu prdite. Evo i ja ću rec Baturina je odigrao lošu utakmicu. Ali odigrala je i cijela ekipa. Bayern je jednostano prejak za nas, imamo i lošeg trenera i puno igrača koji nemaju kvakitetu i kad ne ide, kad ekipa nije na 100 posto nitko ne može isporučiti kvalitetno. Svi do jednoga su bili loši. To je i do razlike u kvaliteti, ali i do trenera. Sad neki pretjeran hejt prema jednoj dvojici igrača nema smisla. Ja sam pričao da loše igramo i prije, ali nisam nikada pojedince pljuvao jer kad nešto ne štima, ne možeš striktno uzimati pojedince i reci E ovaj je katastrofa. Do prije 10 dana pričali su ljudi o 40 mil eura, a sad ide pljuvacina. Ja sam pričao ono sto i dalje mislim, prerastao je hnl koji je smjesna liga i da bi napredovao upravo treba ići u ovakve lige kao sto je Bundesliga u kojoj igra Bayern da bi sticao iskustvo na većem nivou, ali u ekipama koje ravnopravno pariraju. Isto tako rekao sam da je i 15-20 milijuna realna cijena za njega, a ne 20 plus i da mu cijena neće rasti igranjem u ligi prvaka jer samo igranje u ligi orvaka ništa ne donosi ako rezultat i ekipa nisu pravi. Današnja tekma mu je samo spustila cijenu za par milijuna jer kad primiš 9 golova rijetko ko uopće realno shvati ekipu u kojoj igrač igra. Dakle, slažem se nije bio pravi danas, ali nije bilo ni ostalih 10 igrača naših, treba ići i za nas bi bilo dobro fa smo dobili te dobre novce, a i za njega jer bi igrao u jačoj ligi vise utakmica
  • Maxova dijagonala
    142
    ja bi pustio dijete u Fiorentinu za 18 milijuna vise zbog njega samoga. Nije kompaktibilan sa Petkom koji mu ulazi u koridore i samo ga guši a dečko je klasa iznad svih nasih igraca. Mislim da bi on u Violi razvio svoj jebački potencijal najviše zbog toga što bi tamo naučio puno taktičkih stvari npr povratna trka što mu je najlošiji segment u igri. U nas će samo oscilirat...
  • austrijanac
    4k
    Znao sam di će Mirek bit nakon tekme :rofl:

    Sigurno igrač kojeg se najmanje primjetilo danas, a obrambena igra milu je klasično loša.

    Za svoju budućnost će morat iznimno poradit na obrambenim igrama, već postoji tradicija.

    No, i dalje naš najveći talent.
  • Zagi
    7.6k
    Od nominalno najboljeg igrača u momčadi očekuje se više od "utopio se u sivilo ostatka ekipe".
    (zapravo je bio jedan od najlošijih al ajd, mlad je)
  • Jaro
    7.3k
    Kao sto sam rekao, on jis nije konstanta ni tio u HNLu gdje njegovo neigranje obrane jos i moze proc, al na ovoj razini...
    Qarabag je bio njegov top ove sezone, ali sve ostalo je meh... Ne da nije prerastao HNL i Dinamo, nego nije ni blizu toga jos...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ovo je fakat kriminal.Zagi

    Kakva alibi igra.

    Martine, Martine.. A i Mmae vidim nije svjestan prostora i situacije.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Kad se već sve lagano smirilo s temom, sad već bivšeg trenera, kad smo, nadam se svi shvatili da ne "cveta cveće ni u naše poduzeće", posvetio bih par riječi o Martinu, našem vjerojatno najtalentiranijem igraču.

    Namjerno sam napisao talentiranijem, a ne najboljem, kako su mu pojedini stručnjaci tepali nakon maestralnih partija protiv Istre i Šibenika.

    Da se razumijemo, Martin je klasni španer i ima ono nešto. Ali taj utorak, taj jebeni utorak. Noć kad si se našao pod reflektorima najveće pozornice. Baš onda kad si trebao pokazati i dokazati da možeš s velikima. S onima koji će ti sutra možebitno biti suigrači, protivnici, što god. Imaš svu slobodu svijeta, "apsolutnu vlast", nazovite to kako hoćete, i ne pokažeš baš ništa. Odnosno pokažeš, pokažeš stav da te boli kurac. Ili se samo meni tako učinilo.

    I nema to veze s trenerom. Po sistemu toplo-hladno on igra kod trećeg u nizu. I nije to slučajno, Jedna, eventualno dvije top utakmice, "modrićevske", a onda ga nema tri. Nigdje. Korak naprijed, nazad dva, reklo bi se.

    Usporedbe radi, govna se istovaraju po Petkoviću. Nećemo se lagati, ovo nije njegov najbolji uvod u sezonu i od toga se ne bježi. Ali istini za volju, zabio je, ili kod golova sudjelovao, u nominalno velikim utakmicama. Qarabag doma i vani, Rijeka vani, Bayern.. Hmm. Zanimljivo, baš.

    S druge strane, Martin u tim baš najviše podbacuje. Trener mu ne paše? Okej, bar napravi neki potez i pokaži nam svima da ti je stalo. Daj taj kontakt, faul, povratnu trku. Njegove funkcionalne sposobnosti trenutno nisu na razini ozbiljnog europskog ritma i on će s tim imati strašne probleme. Pa kom krivo, kom pravo.

    Zato, dragi Bati, "if you can't fight with big dogs.."
  • Big Daddy
    1.1k
    Upravo to, bas me brine Bati….
  • Brusa
    1.5k
    "cveta cveće ni u naše poduzeće",Tongo Doumbia

    Mislim da se kaže "preduzeće" :wink:

    Ostalo je više manje točno. Iako bi se moglo upotrijebiti "uklopio se u sivilo momčadi"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.