• NitkoBitan
    17k
    Idemo barem po taj gol kad napadamo stranu kod BBBa.

    I nadam se da nitko od igraca kao ni trener nece rec da su uzivali...
  • Mihaljević
    9.8k
    d99ea9e220d71f5f7068.jpeg
    Najbolji build-up lige smo imali sa Maurom, sad je sve na Mišiću jer nam obrana osim RPG samo zna ispucat loptu u kukuruze.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Baš htjedoh to napisati... @Captain America ne znam kak imaš više volje braniti Jakira...
  • IstokKa96
    671
    @E46 meni nije jer apsolutno nista bolje/vise nisam ocekivao danas samo dajem usporedbu kako Bayern lomi neusporedivo jace ekipe od Dinama, posramljuje ih kao kaj ce nas.

    Sramota je tekma protiv hajduka, ovo danas je ocekivano
  • dmil
    299
    Cisto malo statistike s poluvremena, igrac s najvise dodavanja kos Dinama je Nevistic sa 17, prosjek dodavanja cijele ekipe je 9, rijecima DEVET
  • Paggini
    19.6k
    Puštaju Don't Stop Believin na stadionu hahaha, pa jebemti mater
  • Big Daddy
    1.1k
    Mene je sram…
  • Ludovic IX
    7.2k
    Vi bi da mi dominiramo ovako protiv hajduka. Ali ima nešto i tim brojkama. Oni vrij3de 50 a mi 73 milje. Oni troše 12 na plaće, mi 17 a tu je uključeno i onaj balast koji prima plaću a ne igra.

    Bayern vrijedi 750 milja znači 10 puta više. Dva igrača sami vrijede ko svi naši zajedno. Mi se moramo boriti protiv onih koji su duplo ili max triput skuplji od nas.

    Idemo skupiti 9 bodova i mir. Nismo ni računali ove bodove u tih 9. Skupljanje bodova počinje 2.10.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Na poluvremenu bilo 0-0.
    Polako postajem siguran da trolaš s ovim branjenjem Jakirovića.
  • Marc
    61
    Ovo me podsjeca na staru ligu prvaka zato sam i bio nervozan sinoc i los predosjecaj imao, pa covjece mi nemamo pola udarca na gol pa da smo jebeni Vinogradar imali bi udarac nezz ako ovo nije dokaz onda ne znam Jakire gubi se… kad se sjetim jebenog Milana na San Siru bar smo skupo kozu profali jbte ovakav nogomet
  • don
    5.5k
    vi koji govorite nije sramota izgubiti 3-0, 4-0, 5-0 nego je sramota ovakav pristup i greške praviti..

    kako ćeš primit 3,4,5 golova a da neki navijač bude zadovoljan pristupom i bez amaterskih grešaka?? I to na Allianz Areni, uozbiljite se.
  • Nogo
    3.6k
    Kako igramo bolje da ostanemo u svlačionici i 3:0 bude na kraju rezultat.
  • Alkmar1312
    19
    Petkovo setanje dok je igrac kraj njega na pol metra s loptom ce me u grob otjerat.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Bjelica je parkirao autobus na ettihadu. Samo tad nije ušlo na početku, sad je. Isti rezultat na kraju. 0 bodova
  • Peškaman
    4.2k
    Ljudi su 4 levela iznad nas,od obrane,veze pa do napada.
    Razumijem da je Petko kapetan ali energetski on ne može ispratiti ovo,čovjek nije potrčao čitavo poluvrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.