• NKDZ86
    1.4k
    boli nas k... za rezultate, mi smo se došli, samo zajebavat!
  • veselko tenžera
    2.1k
    Evo Ulreich ide na gol. Možda bude šansa da piknemo jednoga.Nogo

    Još se nadam da će ga na špicu uvesti, tinja nada u meni da ide probati neki eksperiment.
  • Nogo
    3.6k


    Sigurno ne žele riskirati s Neurom nakon onoga pada.
  • i more je plavo
    1k
    frende, ja sam to napisao u prvom postu.
    Nisam ga pljuval, ali realno jos nije ta razina, i u Dinamu to nebu postal, zato je za njega i hrvatski nogomet bolje da ode u neku jacu ligu.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Ispadamo u obrani kao ratkape a u napadu baloni na Petka i nitko ne pratiMali Zeus

    Najgore je što smo došli igrati bunkerčinu, a ovi u svakom napadu imaju trojicu slobodnih igrača...definitivno najseljačkija prezentacija još od Bernabeua i 6-2.
  • Maxova dijagonala
    143
    Uvest Stojkovića,Cordobu i Kačavendu bar 20 min. Nek se momci uče stiču iskustvo dobro će nam doć za budućnost
  • Ali
    2.1k
    Izvaditi Petkovića i Nevistića.

    Prvi je prelezeran sa vanjskom i slicne glupe fore.
    Drugi je ukocen, frajer se zalijepio za crtu i nemice.
    Neuer skace koljenom na centru u rebra protivniku a nas Neva s obje kopacke na gol crti a centarsut ide na tri metra.
    Daj Zagia i Cordobu
  • Big Daddy
    1.1k
    ah da, zaboravil sam da je roknuo
  • Jaro
    7.3k
    Ja bih samo volio cuti koja je ideja velikog profe iza ovoga? 5 obrambenih (i veznjaci u krilu) Petko i Pjaca gore. Koja je ideja u ovoj postavi? Kontra kroz sredinu? Uz ultrabrzi duo naprijed?
    Pa da ih se bar pokusa nalupati, ali Bayern ima i faul vise...
    Vec vidim paniku protiv Slavena i raubanje vise lmanje istih 11 i panika do zadnje minute...
  • San Lorenzo
    15.3k
    Nadao sam se da će Arena nastaviti vrtiti reklame.
  • Krulek
    440
    Jedna promjena???????
  • GOAT
    1.2k
    Slazem se da nam treba novi kostur ekipe. Ne zanima me nostalgija ili koliko dobro ce isti igraci odigrati protiv Gorice. Mucimo se sa tovarima sa rijekom a i sa Osijekom koji je zadnji na tablici. Fali nam motoricnosti i muda, a servira nam se poluamaterska igra.

    Ruganje kapetana sa klubom i navijacima je pocelo na trgu, a ocito da isto to ruganje nije stalo. Neuer sa svojih 220 godina gine i skace po terenu za jebenu loptu u utakmici koja njima realno nista posebno ne znaci a nasi lagani ubrzani hod
  • Big Daddy
    1.1k
    Igra Dinamo, pocinje drugo pokuvrijeme, a meni grc u zelucu, kao da bi radije da se drugo ni ne igra, e to nikada nisam dozivio….
  • NKDZ86
    1.4k
    Ekipa još nije počela ni navijat, ovi skoro već zabili 4. gol haha
  • Ali
    2.1k
    Pohvala za RPG, ok je skrivio penal, al jedini iz Dinama koji moze trkacki parirati i nije impresioniran
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.