• Filip 91
    716
    Igra pod trenerskim magom Jakirom me podsjeća na onu Krune Jurčića. Kad smo bili kanta za napucavanje u ligi prvaka...
  • MarK
    621
    Treba im svaki dan puštati snimku ove utakmice da vide kako se igra u petoj brzini. Oni su trenutno u drugoj. Bjeličin Dinamo je bio u trećoj. Nisu igrači krivi. Treneri ne prate europske standarde. Svaki trening bi ih stavio da igraju protiv 15 juniora i zahtijevao posjed i pobjedu.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Jurčić=Kopić=Jakirović
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ono kad nisi očekivao apsolutno ništa i opet si razočaran.

    Ja osobno ne bi bio razočaran da sam vidio bilo što, gubi i 5:0 na poluvremenu zbog genijalnog suparnika, al hoću vidjeti da su igrači profesionalci, da se nisu usrali nogometne utakmice, da ne griješe u osnovama nogometne igre, da mogu spojiti par dodavanja, odigrati smislenu akciju, puknuti po golu.

    Ovo što smo gledali u prvih 45min je jedno veliko ništa, ne znam kad sam gledao očajniju predstavu neke momčadi.
  • Big Daddy
    1.1k
    ovo je stav ekipe koja ima Brunu Petkovića za kapetana koji se odnosom prema dresu kojeg nosi sprda s cijelim klubom, trenera koji njemu takvom podilazi i uprave koja ga nadrađuje produženjem ugovora.

    Ne možeš imati rarnike na terenu kad ih predvodi zabušant i neradnik kojem trener ne smije ništa.



    -Upravo o tome sam pricao prije tekme…
  • Captain America
    17.6k
    Za zlatne ribice.

    IMG-2866.jpg

    IMG-2865.jpg

    Uz kornere, jedina razlika je da nas je Bayern otvorio brzo nakon penala.
  • IceMan
    2k
    Sad bi reko sreća pa će sad izvaditi Musialu, Gnabrya ili Kimmicha.

    Al kad nutra idu Sane, Coman ili Tel…
  • Vedraca
    18
    nismo ocekivali pobjedu....nego Malo muskog Nogometa i da grizemo i otezavamo Zivot Bayernu .....a ne ovako
  • Omake
    2.5k
    Ovo je odličan pokazatelj kako momčad koja zna da je bolja konstantno gazi iz posjeda u posjed. Nadam se da će igrači i stručni stožer naučiti nešto iz ovoga. Daj Bože utješni gol i pun k njihovih promašaja u drugom poluvremenu jer ne djeluje kao da će promijeniti brzinu.
  • San Lorenzo
    15.3k

    Ovdje se igra još 45 minuta nogometa. :rofl:
  • čovjekjogurt
    617
    Nažalost igrat će se i drugo poluvrijeme.
  • Captain America
    17.6k
    Statistika je samo za prvi dio utakmice sa Cityem.
  • rioda
    4.8k


    Upravo sam ovo krenuo pisati... Potpisujem
  • i more je plavo
    1k
    Ali dva puta gubi loptu na nasoj polovici jer dugo gleda kaj dalje, i to ne u galopu nego u kasu, prebrzo mu sve ovo, u nasoj ligi nitko tako ne stisce i brzo ubada.
    Meni stalno izgleda ko da imaju 2 igraca vise, uvijek su bar 2/3 sami na 30 metara od naseg gola
  • jakov1
    83
    Rile isto daje sve kaj moze.i more je plavo

    Trudi se, uvijek je takav, ali mu je bas svaka odluka losa.

    Umjesto njega Torrente ili krilo pa prebaciti u 4231.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.