• Crni86
    3.5k
    Nadam se da Maric ima i biljeznicu s trenerima. Nije problem izgubit protiv bayerna, ali bez ikakve ideje. Sam sebe pobjedio di cuvamo covjek covjeka i stopere nam izvlace kao francuske sobarice. Nikakvi mehanizmi za izac, igras sa 5 iza, kao da igras sa 2 jer su stoperi svuda osim tam di trebaju bit.

    Ovdje je samo sve ogoljeni do kraja, ovdje ne pomaze to kaj ima individualce. Ovdje je debelo ogoljeno da nas trener nema aposlutno nista razvijeno, niti m od mehanizma on nema razvijeno.

    Bjelica je do 70. minute imao nulu proriv citya kojeg je vodio pep. Branili smo se i tad, ali tad su se jebeno morali mucit svaki napad. A danas dolaze ko autocestom.
  • NKDZ86
    1.4k
    Čovjek nema pojma, ideje, nema muda i vrijeme je da bude bivši. Nadam se samo da se traži trener pa da to i bude.
    Sramota kako igramo, svi se stisli...
  • Maki17
    217
    Mogao je u petak vidjeti kako se igra obrana, ovo je smiješno
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Bjelica je do 70. minute imao nulu proriv cityaCrni86

    Ako se dobro sjećam imali smo čak i jedan ozbiljan napad di je Olmo prešao skoro do njihovog šesnaesterca i da je umjesto šuta dodao lijevo Oršiću ovaj bi išao sam na Edersona i ko zna kaj bi bilo. Ne znam, možda krivo pamtim, ali zvoni mi u glavi neka takva situacija. Čak mislim da je to bilo pri rezultatu 0 0...
  • tp1997
    262
    Dobro pamtiš, samo loptu nije imao Olmo nego, naravno, Petković (svatko drugi bi dodao) koji je trebao dodati Olmu.

    Bilo je tu i par kornera, prekida. Nebo i zemlja za ovo danas.
  • Crni86
    3.5k
    imao si jasnu ideju i viziju. Ovdje nema nit ideje nit vizije. Ovdje radimo greske koje smo i prije radili. Greske koje smo radili i protiv tovara i protiv quarabaga samo kaj je sad na drugoj strani neko ko to kaznjava.

    I zgubit cemo i nije problem zgubit. I da zgubimo 5:0 al da su se jebeno pomucili za tih 5 golova, a ne da igras bumkercinu u kojij je netko konstantno saaaam. Pa zakaj igramo bumker onda? Stavi 3,4 igraca na centar i eto. Isti k bumo u obrani ko sa ovim njegovim postavkama. Bar bumo opasniji.
  • Big Daddy
    1.1k
    Koga umjesto Jakira???
  • puxigadjurdja
    1.6k

    Bjelica i jedino Bjelica
  • Big Daddy
    1.1k
    Mislis da se nije previse zamjerio mnogima?
  • Ali
    2.1k

    Braća Kovač su slobodni !

    Sad ih mozemo i platiti, a oni su bili dio ovog Bayerna koji nas samara u svim parametrima...
  • Sibirski plavac
    1.7k
    I zgubit cemo i nije problem zgubit. I da zgubimo 5:0 al da su se jebeno pomucili za tih 5 golova, a ne da igras bumkercinu u kojij je netko konstantno saaaam. Pa zakaj igramo bumker onda?Crni86

    Upravo tako. Cigani su lani zabili cityju na etihadu, Kopenhagen je ovom istom bayernu uzeo bod u Munchenu, Union je držao Real na nuli sve do devedesete minute i to na bernabeu sve dok se nije ukazao Bellingham. Kako su svi oni mogli barem nešto pokazati, a mi izgledamo ovako kako izgledamo?...
  • Big Daddy
    1.1k
    e to mi se svidja
  • Big Daddy
    1.1k
    jer te ekipe imaju hrabrog trenera i kapetana koji tu i tamo potrci.
  • Crni86
    3.5k
    zato jer su imali igru. Imaju mehanizme i samim time iz toga prozlazi hrabrost. Nazalost mi nemamo igru, a samim time izgubis i hrabrost.

    Mi cemo slusat trenercinu opet sa izlikama kako su ovi svemirski brod ovo ono. Da dragi jesu. Nije nitko ocekivao da ces ih pobjedit. Ovekivali smo da cete prikazat tu igru o kojoj ti pricas, mehanizme i sl. A tocno i to ste prikazali, jednu veliku i okruglu 0. Ogoljeni si do kraja. U manjim tekmama se mozes skrivat iza petka, pjace, batija i sl. Tu se vidi sve. Na zimu ocekujem novog trenera.
  • Zagi
    7.6k
    Jebalo te uživanje.
    Ja ne uživam u ovome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.