• Droljo
    8k
    karte pregledava jedan čovjektigric

    Davor Bukovina?
  • Boycie
    1.1k
    Nije nikakav kaos. Za sada 20-30min cekanja. Vise ljudi pregledava, svako je za nesto da ide brze... Ovakvim komentarima bute napravili kaos.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Dobio voucher i narukvicu za cca 20 minuta. Izgledalo je grdo, ali ide to..
  • Droljo
    8k
    Dajte koju fotku da vidimo malo kak to sve zgleda. Trg, hotel, stadion.. nebitno
  • Mikato01
    9
    Grđe mi zgledaju ove autoceste po putu, bilo oko 5 popodne veselo.
  • pjetlić
    7
    Sad nema guzve, 5min cekanje cca.
  • Niko1986
    91
    Jel ima negdje točna brojka karata koje je klub podijelio? Ogroman je broj ljudi s kartom za gostujući sektor, a da inače ne idu na tekme. Kada ih pitamo kak ste došli do karte, odgovor je “Dobili smo”. Redom sve “obični navijači”, koji su došli sa ženom i djecom. Svaka čast svima na svemu, ali mislim da je bezobrazno od kluba podijeliti toliki broj, a puno zainteresiranih je ostalo bez karte. Ja na sreću imam godišnju pa ću danas biti na stadionu, ali se već za Salzburg i Bratislavu bojim. Vrhunac su mi dva stranca koji su došli s Bayernovim kapama. Kako su oni došli do karte za gostujući sektor?

    Ps: Zanima me koliko ću ovih koji su dobili karte vidjeti u subotu u Koprivnici ili na nekoj domaćoj utakmici.
  • NitkoBitan
    17k
    Ja na sreću imam godišnju pa ću danas biti na stadionu, ali se već za Salzburg i Bratislavu bojim.Niko1986

    Salzburg i Bratislava obavezno trebaju preko karatane.
  • Cobra19
    0
    Pozz ekipa,
    Imam kartu viska, sektor 348(odmah da gostujućeg dijela), ako treba nekom
  • ZrnTSCHeZ
    58

    Zanima me koliko ću ovih koji su dobili karte vidjeti u subotu u Koprivnici ili na nekoj domaćoj utakmici.

    U KC budemo mi koji smo do sada bili na svakoj tekmi, a za Minken smo zbog ovakvih i inih drugih razloga izvisili pa "plačemo" doma

    Poseban pozdrav svima "s kartom viška" par sati pred tekmu
  • Dubbbrava
    446
    Evo sad pričam s frendom i isto mi veli da je s nekim našima koji nisu godišnjaci ali da imaju karte za gostujući sektor.
    A mi tu pričamo kako je padao server i mučimo se :rofl:
  • rioda
    4.8k
    Da se ne lažemo, hrpa ljudi je svoje godišnje dala nekome tko nema godišnju. A na tu cifru karata, naravno da se nađe onih koji će preprodati po višoj cijeni da zarade ili ne mogu ići pa prodaju dalje
  • Paggini
    19.6k
    Jel ima negdje točna brojka karata koje je klub podijelio?Niko1986

    900

    I nisu podijeljene, plaćene su kao i svaka karta
  • Dinamo iznad svih
    12
    Momci uz malo nagovaranja lagano možete uci na gostojuci sektor, mi smo imali karte za Bayernov sektor, sada smo na gostojucem hehe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.