• sve11b
    1
    upravo to si i ja mislim. Moraju pustit jer nas je previse...
  • austrijanac
    4k
    Inače Uefa/organizator pusti obavijest da se samo s domaćim dokumentima može na domaću tribinu.

    Tako da nema brige tu...
  • NitkoBitan
    17k
    Ma ne brigajte, upadate svi bez problema na domace tribine.
  • Neron53
    589
    Ako se nekome pojavi karta, nek javi.
    Kompa se javio iz Augsburga, inace prvi predsjednik Udruge navijaca Dinama.
    Tko je bio in 2001...znat ce za koga je :)
  • Dinamovac
    5
    zato kaj ih nisu ni pustili neg je islo prek veze... demokratizacija
  • NitkoBitan
    17k
    Kaj se ce klub oglasavat da je prodano 100 karata? Ne budite smijesni. Uostalom kakva veza... sve je islo online, znaci to je ulogu igrala eventualno internetska veza, pa kome jaca i bolja...
  • IvanIvan
    4
    Jucer sam kupio vaucer htio probat uc sutra ide ide nejde nejde,ali eto danas sam bio medu sretnicima i uspio u 11 ulovit vaucer,tako da ako ikome treba ovaj drugi i probat uc s njim nek se javi u privat da mu ga posaljem! Necu nikakve pare za njega ko se prvi javi njegovo
  • Dinamovac
    5
    pa zas se onda oglasio kad je prvi kontigent prodan, ja sam od 10 i 50 refresho i nista
  • NitkoBitan
    17k
    Cekaj malo, ti si kupio dva vaucera na svoje ime jer si eto uspio uc oba puta ili sam ja krivo shvatio?
  • IvanIvan
    4
    ma ne jucer kupio tu preko foruma od nekoga jer nemoze ici radi bolesti pa reko idem probat uci preko njegove pa sta bude,al danas sam uspio na svoje ime dobit u 11 tako da taj koji sam jucer kupio poklanjam ko se prvi javi
  • Kepec
    5.4k
    Vidiš da se zove IvanIvan pa kolegi trebaju dva vouchera za dva Ivana.
  • Bosskovitz
    11.7k
    zato kaj ih nisu ni pustili neg je islo prek veze... demokratizacijaDinamovac

    Je li u toj tvojoj glavi zaista vjerojatnije da su ljudi iz kluba obavijestili javnost da će biti dostupno još 100 ulaznica, ali samo zato da bi zajebavali navijače jer su ih umjesto puštanja u prodaju podijelili prek veze, nego da su obavijestili javnost da će biti dostupno još 100 ulaznica i pustili ih u prodaju, ali su doslovno u sekundi otišle jer su stotine, možda i tisuće čekale priliku koju je dobilo svega par desetaka ljudi?

    Moram priznati da zaista ne razumijem neke od vas ovdje. Pa da se oslobodilo 100 ulaznica i da su ih iz kluba htjeli pustiti prek veze, zašto bi išta objavljivali? Pustili bi ih i to je to. Ljudi iz kluba doslovno daju sve od sebe da maksimum ulaznica dođe do navijača, pa makar to bilo i puštanje njih 100 dan prije utakmice, a ovdje ih dočeka žuć kao da su se odrekli 1.000 ulaznica jer im se nije dalo pustiti ih u prodaju.

    Dajte ljudi, budite normalni.
  • nemapredaje
    3.2k
    Dajte ljudi, budite normalni.Bosskovitz

    Prezahtjevan si jbg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.