• Omake
    2.5k
    Ovakvim "novinarima" je jedan Staljin malo
  • Felip
    174
    Da je to stvarno Sučić to nije primjerena komunikacija profesionalnog sportaša nego narušavanje svog ugleda i ugleda kluba. To je razina balavosti.
  • Filip 91
    716
    Taj ''netko' sam ja...
  • Dzoni
    616
    Prvo sučića nitko osim njegovih poznanika ne prati, a drugo on sigurno takvo nešto ne bi napravio i treće vidi se da je gori photoshop od onih fora da ne znam, nadal šalje nekom nasumičnom profilu da mu treba 2000 eura
  • Crni86
    3.5k
    Objektivna analiza komentatora sa max sport emisije Hrvoja Vejica: “Sve situacije su bile na štetu jednog kluba. A zadnji puta na Poljudu kada je Pajač sudio Hajduk – Dinamo, isto tako su bile greške isključivo na štetu jednog kluba. Samo to ću reći”, kazao je Vejić.”

    Skomina poklopio “Bio sam na utakmici i nisam imao dojam da je sudac naklonjen Dinamu”.

    Dokle cemo vise trpit ovakav bezobrazluk u sluzbenoj emisiji lige? Kao da ju hajduk tv radi. Stvanro sramotno.
  • vjeko1701
    7.9k
    Pa kaj češ bolje nego kad ovako Skomina poklopi nekog ko Vejić? Nek je čim više toga po cijeloj javnosti, prije će svi vidjeti kakvi su i koliko su vjerodostojne njihove izjave.
  • Jaro
    7.3k
    otkazes pretplatu i gledas streamove jbg... zapravo, emisiju ni ne gledas... kak ne kupujes u tommyiju ne gledas ni tv sponzora rivala...
  • Paggini
    19.6k
    Skomina poklopio “Bio sam na utakmici i nisam imao dojam da je sudac naklonjen Dinamu”.Crni86

    Mogao se javit za cugu...
  • NORTE
    11.4k
    Uh izgleda da nam je iduća europska opet protiv bundesligaša pa onda London.
    Sve što trebam saznam na portalima!
    Screenshot-20240918-080945.png
  • Mali Zeus
    12.5k
    Kaj su ovi na indexu pijani?
  • Keyser Soze
    10k
    Je li moguće da su premijera na televiziji upravo pitali kako komentira poraz Dinama od Bayerna s 9:2
  • Kepec
    5.4k
    Rijeka je ove sezone ispala iz Konferencijske lige rezultatom 5:0 protiv Olimpije iz Ljubljane.
    Hajduk je ove sezone ispao iz Konferencijske lige porazom od Ružomberoka iz Slovačke.
    Osijek je ove sezone ispao iz Konferencijske lige porazom od Zire iz Azerbajdžana.

    Pokoji naslov, pokoja vijest, pokoji intervju i ćao đaci. Priča je zaboravljena. Bože moj, nije to nikakva sramota.

    No zato se svima nam dragi rtl direkt opet potrudio da ponizi Dinamo i naruga mu se večerašnjim prilogom. Tko ima želudca neka si pogleda, tko nema, spasio se.

    Samo ste čekali, svaka vam čast, možda ste samo htjeli biti spomenuti u ovoj temi na Zoni Dinamo.
    Krepajte kreteni
  • DrawTube
    4.7k
    redakcija RTL direkta se za Kolovoza i prve polovice Rujna svakodnevno gušila gledajući nas onakve, sada trljaju ruke kao muha kad sleti na govno
  • seljak86
    2.5k
    Upravo zato ima već 5-6 godina otkako uopće ne gledam vijesti i slične stvari. Svaka čast onome koji to može.
  • NitkoBitan
    17k
    Samo nemojte takve gadosti ovdje objavljivat i davat im reklamu i "reach". Tko ima zeludac neka potrazi i gleda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.