• Maxova dijagonala
    143
    Meni je sasvim realna opcija da se Bišćan vrati kad Jakirović dobije otkaz. On je vrlo blizak sa ovom trenutnom garniturom u klubu. Mislim da je Bišćan taktički puno bolji trener od Jakirovića samo mi nije jasno ono energetsko padanje u 70 minuti što se događalo iz utakmice u utakmicu... Bilo bi zanimljivo vidit u kakav bi onda rebuild Dinamo išao jer se zna da Bišćan nije bas najveći fan Petkovića,Ademija i Theopila.
  • Crusades1986
    11.9k
    Radio je Biscan dosta gresaka, ali da je imao vremena koliko je imao JakirImamo Dinamo

    I da je imao support iz Uprave kakav Jakir ima.
  • Izet Hajrović
    2k
    igrat će, da, ali ne bismo sad čekali utakmicu s Bayernom da Petka nije bilo prošle sezone. Malo više respekta prema igračima koji su obilježili i donijeli nam jedno od najuspješnijih razdoblja u povijesti kluba.
  • marcio amoroso
    36.4k
    igrat će, da, ali ne bismo sad čekali utakmicu s Bayernom da Petka nije bilo prošle sezone.Izet Hajrović

    Možda bi bio netko još bolji od Petka.

    Da se razumijemo ja nemam apsolutno ništa protiv Petka, naprotiv, mislim da je jedan od najboljih Dinamovih igrača u zadnjih deset godina, ali zamjena za njega će doći i Dinamo će igrati i pobjeđivati kao što igra i pobjeđuje i sada.
  • Dzoni
    616

    Kao što mu i prezime nalaže, tamo se nalazi njegov mozak cijelo vrijeme
  • Maxova dijagonala
    143
    Ekipa ne znam za vas ali ja sam umiro na onog tovara na denisovom podcastu haahah kakva je ono glava ono se ne rađa više
  • don
    5.5k
    Meni je sasvim realna opcija da se Bišćan vrati kad Jakirović dobije otkaz. On je vrlo blizak sa ovom trenutnom garniturom u klubu.Maxova dijagonala

    e toga se i bojim, da će se vratit na klupu jer je blizak sa garniturom u klubu.
    Ako se to desi, ništa neće oprat moj palac dolje za ovu upravu do kraja mandata.

    Dinamu, ako do smijene dođe, treba trenersko ime a ne reciklaža i to vraćena zbog dobrih odnosa (hipotetski)
  • Dudu 9
    284
    To što je netko blizak s ljudima koji vode klub ne bi smio biti argument da bude trener.
    Drag mi je Bišćan, ali on je u svom mandatu pokazao da nije trenutno kalibar za Dinamo. Možda jednom postane, ali trenutno to nije.
  • Mandelinho
    370
    Ante je bio najbolji trener, ali život je takav da je on ipak TV serviser koji je posao dobio samo zato što živi blizu stadiona, a ovi su ipak talenti s potencijalom da vode Borussiu M’Gladbach…

    Zadnji mandat A.Č. vs tovarland [4-1-0] (16/4 gol razlika)
  • Facke
    3.6k
    Najte mi same spomenuti Biscana kao moguceg naslednika Jakirovica. Igrali bi s 14 igraci, zamjene nebi vidli nikad , pad bi se dogadal u 70 minute i ostali bi bez zraka. Imel je Biscan tu i tam neki lep moment i na momente igrali lep nogomet. Al to je iste ko Jakirball. Na momente lepe i super ali nije konstantne. Nazalost Jakirovic izgleda u derbijama nema muda i igra previse ziheraski.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Zadnji mandat A.Č. vs tovarland [4-1-0] (16/4 gol razlika)Mandelinho

    Još se sjećam onih 4:0 u veljači prošle godine. Oni su bili u lošem trenutku, mi stisli i pomeli pod s njima, iskoristili u potpunosti kaj su bili u banani tad, za razliku od petka.
  • Omake
    2.5k
    Kek protiv Hajduka, kada je već krenula priča,
    22 utakimce 13 pobjeda, 8 nerjesenih, 1 poraz, 42 - 20 gol razlika. Njegovih skinutih 90 elo bodova protiv hajduka je više od bilo kojeg drugog trenera u bazi podataka clubelo, a imaju podatke od 50ih.
  • Mandelinho
    370


    Malo contenta za kasne večernje sate
  • rioda
    4.8k
    Prije bih se ubio nego da gledam ove filozofe koji uopće ne vole klub nego samo guraju svoju priču s ciljem diskreditacije sadašnje, a veličanja bivših uprava
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Slusam pomalo ove debile sa podcasta,opet nije vrijeme za smjenu i ovo je amaterski potez. Iza trenera treba stati itd itd. Balkani,Lokomotiva,Paok svaki put je dobio novi sansu,sad je jedva izvukao x sa rijekom,izgubio od Hajduka kuci i sad sramota protiv Bayerna. Po njima opet nije vrijeme,oni bi njemu dali jos poneku sansu,a sta cemo ako mu damo sansu pa on uprska i ostatak lige prvaka,sta cemo onda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.