• Sibirski plavac
    1.7k
    Baš. Poslušao 20tak minuta i cijeli podcast im se svodi na kmečanje kaj će ovaj vjerojatno sutra biti bivši. Baš me zanima jesu tak reagirali kad su mnogim prijašnjim trenerima otkazi visili u zraku.
  • NitkoBitan
    17k
    Ovi debili stvarno usporeduju Sanjina sa Glavom... cuj oni se borili za otvoreniji Dinamo :rofl:
  • Mandelinho
    370
    Ovaj Šašak iz 8_24 je pravi navijač, i car je... Ja ne znam o čem vi pričate...
    Ovim drugima ne znam koji su motivi, Šivak je isto car, imao je dobar nastup na Potjeri :wink:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Šivak je odličan, inače je u AK Sljeme i na svakoj utrci čita imena ljudi koji prođu kroz cilj uz neki šaljivi komentar. Uvijek mi je fascinantno kak to može sve u isto vrijeme, a kroz cilj obično prođe troje u 10 sekundi.

    Kakva stabilnost, kakav sustav koji ovaj s pirates majicom spominje!?
  • Jaro
    7.3k
    radije dam view random tovarskim podcastima neg ovima. Bas su dokazani jad i uzas...
  • Captain America
    17.6k
    Odličan podcast i odlični gosti. Šivak i Profa su bili top. Profin dio o Sanjinu na 1:08:00 vrijedi poslušati jer im je dolazio u goste i znaju se od prije.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Odličan podcast i odlični gosti. Profin dio o Sanjinu na 1:08:00 vrijedi poslušati jer im je dolazio u goste i znaju se od prije.Captain America

    Znači Sanjin je capo de tutti capi?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Od 1:18 je zanimljivo, Kvasina koga hvali.

    Dobar mi je dio da se presude izvršavaju i da neće o presudama, da je to kako je.

    Nemojmo secirati, al napravio što je napravio presuđen je, al ne možemo poreći dobre stvari.
    Što ne spomeneš te loše stvari Kvasina?
  • Crusades1986
    11.9k
    Nije ni čudo tko ih hvali.
  • austrijanac
    4k
    Na što sam ja potrošio jutarnju kavu, nakon 12 sati sna i Municha.

    Kakav mrtvi Kvasina i ostali debili, ne znam tko ih je sinoc spomenuo na forumu pa sam ih išo gledat, ali po nerealnosti su gori od Tribine.
  • Danko
    1k
    Pričali su , između ostalog , da je nekim novinarima uskraćena akreditacija.
    Jel zna netko o kojim je novinarima riječ?
  • NKDZ86
    1.4k
    U tom podcastu 8_24 ima jedan lik koji je s borongaja i u vrijeme bojkota bio je na strani plaćenika. A znamo na čijoj su strani oni bili.
  • Jurki
    11.7k
    da je nekim novinarima uskraćena akreditacija.Danko

    S obzirom kakve pizdarije pisu, kak retardirana pitanja postavljaju koja nemaju veze s vezom... jos je malom broju novinara uskracena akreditacija..
    naravno pod pretpostavkom da je to tocno da su akreditacije uskracene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.