• Cosey
    501
    Denis podcast.

    Možda talasaju, a možda imaju informacije iz kluba.
  • OsamŠest
    3.3k
    Ovaj drugi lik kaže da mu ima smisla dolazak Bišćana jer je Šokota skaut, a Marić ambasador.. :lol:
  • Mali Zeus
    12.6k
    Ako se ista glupa glasina pojavi kao u proljeće onda je to čista izmišljotina i recikliranje 'glasina' jer eto izgubili smo u petak.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Taj Denis je "navijač" Dinama kao i "Lažna devetka", šupci koji se prodaju njima dolje za par klikova. Ljigavo je kako znaju srati
  • don
    5.6k
    čuj Kvasinu "Svi znamo tko je sljedeći trener Dinama, samo kada to ne znam"

    siguran sam da lupa gluposti ali isto tako moguće i da je tako (ali ne iz njegovih nekih informacija)

    povratak Bišćana bi bila najveća glupost na svijetu.
  • Nino Bule
    13.4k
    Taj kvasina ima iq sobne temperature, nije mu bilo dovoljno sto su ga sprdali tjednima za glupe izjave da ima info kako rakitic 100% ne dolazi u hajduk jer je dinamovac, nego nastavlja sa svojim insajderskim
  • Maxova dijagonala
    143
    Kvasina kaže da je po Englezima sigurno da Baturina ide u Manchester United na zimu. Meni to ne zvuči baš realno jer Martin za sad pametno gradi svoju karijeru a u Unitedu bi bio na klupi sigurno.
  • Mali Zeus
    12.6k
    A koji su to Englezi, Daily Mirror i Sun?
  • Izet Hajrović
    2k
    taj lik iritira i Dinamove i Hajdukove navijače, za to mu se treba odati priznanje. Vezano za Rakitića, tvrdi da mu je izvor informacija Ivanova majka koja je rekla da nema ništa od dolaska u Hajduk, tvrdi da ima screenove poruka.
  • tp1997
    262
    Ako se smijeni Jakira, nadam se da Bišćan nije zamjena. Duboko se nadam.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Ja sam medu rijetkima valjda koji misli da je Biscan bolji od Jakirovica. Radio je Biscan dosta gresaka, ali da je imao vremena koliko je imao Jakir, mislim da bi imali top trenera, a i prosle sezone da bi igrali Europsku ligu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ja sam medu rijetkima valjda koji misli da je Biscan bolji od Jakirovica.Imamo Dinamo

    Nisi jedini sigurno.
  • Izet Hajrović
    2k
    bi li Petković ostao da je Biščan ostao? Nekako sumnjam.
  • marcio amoroso
    36.4k
    bi li Petković ostao da je Biščan ostao? Nekako sumnjam.Izet Hajrović

    Igrati će Dinamo nogomet i nakon Petkovića.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Slažem se. Meni nije jasno da se stalno ističe Jakirovo osvajanja lige sa Zrinjskim kao neki neviđeni trenerski masterclass, a Bišćanova dupla kruna sa Olimpijom kojoj je tad konkurent bio Maribor koji je bio više manje redoviti sudionik europskih natjecanja (u toj sezoni su igrali i ligu prvaka), se nekako ignorira i stavlja sa strane. Ne zaboravimo i kup s Rijekom protiv Bjelicinog Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.