• nemapredaje
    3.2k


    Jel devetka Pamić?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Prošao sam sve tribine, čak i stari sjever, ali do dan danas mi je žao da nisam nikad bio na istoku stajanje.
  • Droljo
    8k

    Ja jesam i to na derbiju kad je krznar zabio gabriću sa 30 metara :lol:
  • Zigi
    2.4k
    IMG-20240817-WA0002.jpg Budućnost 89/90
  • nemapredaje
    3.2k


    Ja nisam bio jedino Jug stajanje.

    Od svih mi je najdraža baš istok stajanje, a najmrža zapad gore.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ja nisam bio jedino Jug stajanje.nemapredaje

    U biti nisam ni ja, tu nisam ni računao, tj. računao sam jug kao cijeli.
  • Mladi Starac
    150
    isto tak i kod mene. išlo se isključivo na istok stajanje. kum i ja protiv partizana... to nikad neću zaboravit.
    kasnije kad su ga zatvorili, samo istok.
    jednom sam bio na starom sjeveru, išlo se i na jug prije, a jedino nikad nisam bio na starom zapadu.
    to mi je žao...
    jbt imao je i krov :D
  • Neron53
    589

    A i transovi su divota :)
  • Mladi Starac
    150
    jedna stara razglednica nađena u ormaru kod staraca...

    20240914-204759.jpg
  • mlinchica
    1.8k
    Sjećanja iz ženskog kuta - moja prva tribina je bila istok stajanje, odmah u grotlo. :grin:
    U to vrijeme smo mi klinke bile obožavateljice Kojota i sjećam se da smo si znale pjevušiti “hodala je pola metra iznad zemlje” jer su nas doslovno tak nosili na ulazu.
    Na tribini kad krene skakanje, nema stajanja jer mislim da bi završili pod nogama. Zalijepljeni jedni uz druge, adrenalin te šora i borba za preživljavanjem. :lol: Marte na nogama čuvale prste.
    A kako se samo pjevalo….

    Ali moram naglasiti da su nas ti veliki dečki uvijek pazili, osiguravali nam koridor. Nikad nikakvu neugodnost nismo doživjele i zato ja uvijek posebno ističem tu ekipu iz 90ih. :blush:
    Najveći gušt je bio tamo.
    97/98 sezona, europske utakmice, derbi s Hajdukom i kup s Varteksom.

    Moj stari recimo nikad nije bio na zapadnoj tribini i od kad je istok zatvoren, a on u svojim već jako zrelim godinama i dalje se neda na zapad, zazire od te tribine “nikad u životu nisam bio na zapadu pa neću ni sada!”. :lol:
  • Zigi
    2.4k
    vidiš li Bauera na slici protiv Budućnosti
  • Zigi
    2.4k
    FB-IMG-1669212411549.jpg Ljubljana 89-90
  • Zigi
    2.4k
    received-3442798335946309.jpg Banja Luka 90-91
  • Zigi
    2.4k
    FB-IMG-1710544506111.jpg Željezničar - Dinamo proljeće 1987.god
  • Neron53
    589

    Vjerojatno ovaj sa vrecicon crvenom u ruci :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.