• Crle
    510
    Mislim da Partizan 97.

    Plavi plavi... uvijek vjerni plavima janjevci.
  • R13S61
    214
    Molim admine da obrišu
  • BluePhone67
    3.9k
    Teško da se radi o toj godini 89/90, jer ovaj frend sa slike na pretresu bi tada imao 11/12 godina, a možemo vidjeti iz priloženog da to nije tako.

    Edit: 1994 godine je ovo
  • Zigi
    2.4k
    IMG-20240817-WA0003.jpg Dinamo - Atalanta 90-91
  • Toni90d
    388


    Modric ili Feta Fetai dok su bili mladi, palili su baklje.
  • ZGV
    3.3k
    Auxerre 1994 godina-majice koje je radio Eurostyle ducan, mogle su se kupiti u ducanu pored Palače pravde

    Plavi, plavi vis ste dečki pravi, transparent od Janjevaca iz Dubrave...u to vrijeme politički korektan, ne spominje se nigdje Dinamo da bi Franjo i njegovi govnari bili ok s tim.
    Stajao je na vrhu istoka jedno vrijeme...totalno seljačka spika koja mi se kao klincu od tada 16 godina totalno gadila.
    Da ne spominjem da su svi od tih likova nosili dresove Croatie, dok smo mi preko Croatia grba šivali Dinamove...sve jasno koji je profil tih tzv navijača.
  • badjibadara
    3.1k
    Plavi, plavi vis ste dečki pravi, transparent od Janjevaca iz Dubrave...u to vrijeme politički korektan, ne spominje se nigdje Dinamo da bi Franjo i njegovi govnari bili ok s tim.
    Stajao je na vrhu istoka jedno vrijeme.
    ZGV

    Dok je srca bit ce i kroacije - izblijedio na vrhu sjevera, ako se dobro sjecam
  • Droljo
    8k

    Iznesli su i 'i krv svoju za plavu boju' čini mi se (ili je to bio jedan ogroman) pa smo ih izviždali. Partizan 97
  • ZrnTSCHeZ
    59

    kontra Partizana je to bilo, 100%...ušli između zapada i sjevera i cijeli krug po stadionu radili prije odlaska na vrh istoka
  • ZGV
    3.3k
    Zboravio sam nadodati, da je taj Janjevački transparent napravljen u suradnji sa upravom, a najvjerojatnije je i plaćen od iste
  • Crle
    510
    Da, koliko se sjećam i spiker na razglasu je najavio taj transparent pa su paradirali sa njim i stavili ga gore na vrh istoka.

    Vidi se na ovoj slici:
    https://i.ytimg.com/vi/Zj1h0w30rKg/maxresdefault.jpg
  • Zigi
    2.4k
    FB-IMG-1726465558543.jpg put za Split 94-95
  • Zigi
    2.4k
    FB-IMG-1726465581838.jpg Hajduk - Dinamo 94-95
  • Zigi
    2.4k
    FB-IMG-1726465595565.jpg Hajduk - Dinamo 94-95
  • Zigi
    2.4k
    FB-IMG-1726465539777.jpg kup 94-95
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.