• Petar86
    884
    Skoro svi hrvatski treneri iz neke A klase za naše pojmove su hajdukovci i teško je očekivati da će bilo tko od njih doći..OsamŠest

    Dosli bi oni na koljenima da ih se kontaktira i pruze pravi uvjeti + sansa trenirati ekipu u Ligi Prvaka
  • Eduardo
    19.9k
    Upravo naletio na YouTubeu pa da podijelim pošto se i ovdje često poteže isto pitanje sam u kontra smjeru... nije neki uzorak ispitanih, ali stara garda bez razmišljanja uz dinamo.

  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Mnogi dinamovi navijači su nažalost opterećeni Hajdukom i imaju opasne komplekse od tog kluba. Dokaz tome je da bi smijenili trenera jer je nakon punih 6 mjeseci izgubio jednu utakmicu a neoprostivo je jer se to dogodilo baš protiv Hajduka. Da se to dogodilo protiv Rijeke, Osijeka ili Varaždina nitko ne bi uopće pričao o smjeni, smijali bi se takvim suludim idejama. Međutim pošto se izgubilo od Hajduka i na terenu i na tribinama butthurt je toliki da se traži krivac i da se zahtijeva njegova glava.

    Da ga se stvarno ukloni jer je nakon pola godine izgubio utakmicu a imao je nesreću da se to dogodilo baš protiv Hajduka, to bi bio potez kojeg ni hiroviti ZM u nekakvom svom ludilu ne bi učinio. Taj potez bi također pokazao koliko smo opterećeni hajdukom i koliko nam se cijela sezona vrti samo oko 4 utakmice sa tim klubom.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ti si vjerojatno zadovoljan sa njegovim scoreom protiv Hajduka? 2 gola u 5 utakmica i 0 golova u dvije domaće tekme protiv njih ti je vjerojatno čist ok.
  • OsamŠest
    3.3k
    bjelica nakon Dinama je u slobodnom padu.Jaro

    Zato sam napomenuo - "u okruženju kakav je Dinamo". Ali generalno se ne slažem da je u padu..

    U Osijeku al pari s Dinamom jako dugo, neka prekretnica je "krađa" Bočkaja u zimskom prijelaznom roku. Trabzonspor i Turska su cirkus sami po sebi, jebiga.. U Unionu su stvari krenule nizbrdo nakon one pizdarije sa Saneom protiv Bayerna..

    Dosli bi oni na koljenima da ih se kontaktira i pruze pravi uvijeti + sansa trenirati ekipu u Ligi PrvakaPetar86

    Za mene osobno je Tudor najbolji hrvatski trener. Nekako ne vjerujem da bi pristao doći, a isto tako mislim i za Jurića ili I. Leku..
  • kajsitilud
    369
    nakon punih 6 mjeseci izgubio jednu utakmicuMaksim Maksimirski

    Od kojih se 3 mjeseca uopce nije igralo ak se uzme u obzir ova reprezentativna pauza, al da ak napises 6 mjeseci zvuci puno bolje. Mogo si napisat pola godine. To jos duze zvuci pa da znas za iduci put.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Ti si vjerojatno zadovoljan sa njegovim scoreom protiv Hajduka? 2 gola u 5 utakmica i 0 golova u dvije domaće tekme protiv njih ti je vjerojatno čist ok.marcio amoroso

    Imamo skor 2-1-2 ako se dobro sjećam. Onako, moglo bi bolje ali nije to ništa dramatično.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Imamo skor 2-1-2 ako se dobro sjećam. Onako, moglo bi bolje ali nije to ništa dramatično.Maksim Maksimirski

    To sam si i mislio. Tako misli i Jakir. Zato što nije svjestan na kojoj klupi sjedi.
  • Captain America
    17.6k
    Mnogi dinamovi navijači su nažalost opterećeni Hajdukom i imaju opasne komplekse od tog kluba. Dokaz tome je da bi smijenili trenera jer je nakon punih 6 mjeseci izgubio jednu utakmicu a neoprostivo je jer se to dogodilo baš protiv Hajduka. Da se to dogodilo protiv Rijeke, Osijeka ili Varaždina nitko ne bi uopće pričao o smjeni, smijali bi se takvim suludim idejama. Međutim pošto se izgubilo od Hajduka i na terenu i na tribinama butthurt je toliki da se traži krivac i da se zahtijeva njegova glava.Maksim Maksimirski

    Onu temu "Nismo isti" bi trebalo preimenovati u "Triput smo gori, samo nismo imali prilike to pokazati". Sinoć i jutros mi je djelovalo kao da sam ušao na tovarski snet nakon još jednog ispadanja u eurokvalifikacijama, a ne na Zonu Dinamo.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Od kojih se 3 uopce nije igralo ak se uzme u obzir ova reprezentativna pauza, al da ak napises 6 mjeseci zvuci puno bolje. Mogo si napisat pola godine. To jos duze zvuci pa da znas za iduci put.kajsitilud

    Da, istina. Umjesto 6 mjeseci bez poraza sam mogao napisati 21 utakmica bez poraza. Isprike.
  • Crle
    510
    Nije uopće problem u zadnjoj utakmici nego da smo bili loši protiv Osijeka, Rijeke i Hajduka. Kao i dobar dio utakmice protiv Quarabaga doma. Jednostavno nema nekog napredka već dugo. Igra nam je dobra protiv Istre i Šibenika što nije dovoljno za Dinamo.

    Da ne spominjemo da uopće nemamo neku prepoznatljivu igru nego ovisimo o tome da koji će igrač imati svoj dan. To nije dobro ni za mlade igrače koje trebamo uvoditi u momčad.
  • OsamŠest
    3.3k


    Tako je. Nitko ne osporava trofeje, koji su dobrim djelom uvjetovani i kritičnom konkurencijom, već igru koja nije na razini Dinama i ne postoji apsolutno nikakav napredak u njoj. Premalo nudimo u odnosu na kvalitetu kakvu posjedujemo. Dugoročno je to jako loša stvar..
  • Petar86
    884
    Za mene osobno je Tudor najbolji hrvatski trener. Nekako ne vjerujem da bi pristao doći, a isto tako mislim i za Jurića ili I. Leku..OsamŠest

    Tudor tesko, da, ali to vise jer ipak trenutno moze trenirati ili je trenirao klubove poput Lazia, Marseillea, Galatasaraya

    Juric vec vjerujem da bi dosao bez ikakvih problema u Dinamo, a za Leku ne znam sto bih mislio nakon cirkusa u Hajduku

    Svi su oni profesionalci i karijeristi, nema tu prevelike ljubavi prema Hajduku da bi zbog tog odbili Dinamo, po mom misljenju.
  • Eduardo
    19.9k
    s obzirom na sve što se početkom sezone i uoči samog derbija izdogađalo u taborima oba kluba ljudi su onako navijački nerealni i subjektivni poletjeli u neke sfere gdje se očekivalo rezultatsko gaženje i demoliranje Hajduka, a i ono po pitanju terenske dominacije. Kad se dogodilo sasvim suprotno imamo to što imamo - razočaranje, bijes, ljutnju i odlazak u drugu krajnost u kojoj više baš ništa ne valja.
  • Daliban
    1.6k
    Kada god Jakir ode, trenutno stojim pri tome da želim Šafarića. Varaždin mi igra uvjerljivo najbolji nogomet u ligi.

    Bjelica nakon Dinama u slobodnom padu i precijenjen, Terzić i slična imena nerealni pa ih nema potrebe ni spominjati. Treća opcija je neki perspektivni no-name stranac, ali ne vjerujem našem sportskom sektoru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.