• Dzoni
    616
    Ljudi koji zazivaju Čačića stvarno imaju kratko pamćenje. Može on biti dobar trener, ali to ne traje dulje od 2-3 mjeseca. Vidjeli smo sami kako se postavio u LP i kad je titula visila prije 2 sezone
  • Big Daddy
    1.1k
    Dobro, zkj posvuda vidim Cacic, jeste vi normalni?! Vidim jednom, mislim ajde uvijek se nace netko kaj malo bunca, ali vidim nekoliko puta, kaj je z glavom?
    Kod milijun kvalitetnih trenera, spominje se taj bezkicmenjak. Al sad zbilja, koga on trenira ili je trenirao nakon nas??
  • Paggini
    19.6k
    Ljudi koji zazivaju Čačića stvarno imaju kratko pamćenjeDzoni

    Ma uz to, odbacivanje Lauritsena, smijanje na dolazak "invalida" Pjace, svađanje sa cijelom svlačionicom i potpuno sjebavanje proljetnog dijela prvenstva. Imao je on mali milijun pizdarija zbog kojih nije za Dinamo, ali s Hajdukom sam uvijek znao u to doba da ćemo izaći gladni ko džukele...
  • čovjekjogurt
    617


    Joj Vice je tamo u veljači rekao da Dinamo može samo slučajno postati prvak, da ništa ne štima, da je Hajduk bolji a na kraju Dinamo pod Jakirom nanizao 15 pobjeda i ostavio Hajduka 15 bodova iza sebe. Njegovi tekstovi su tipični indexovi, za mase.
  • emilperska
    5.4k
    Da se osvrnem na ovu temu.
    Ovo jucer je definitivno trenerov poraz, iako nije nista dramaticno jer su slicne stvari radili i Bjelica i Zoki Mamić. Prvi kiks ove godine. Slijedi mu tesko razdoblje jer poraz od Bayerna je 1/1, a Monaco bi isto mogao biti izgledan poraz jer su nekoliko puta vrijedniji od nas i dobroj formi. To sta 50% foruma misli da smo mi al pari s Monacom je klasicni hrvatski HNL sindrom..
    U slucaju ta 2 izgledna poraza nadovezana na kikseve protiv Rijeke i jogurta, osjetit ce da mu se drma stolica i protiv Lokse, Belupa i Varazdina do iznemoglosti cijedit senatore i prvih 11.
    Zelim mu sreću, slijedi mu gadnih mjesec dana za kojih si je sam kriv radi 2 pickaste postave protiv HNL rivala koji su na konopcima bili..

    Za Upravu se nadam da ovaj put barataju s nekim spremnim zamjenskim rjesenjima da u slucaju ako kola krenu nizbrdo (jer igre opet nema i sve je na horuk), imaju spremnu zamjenu..
  • čovjekjogurt
    617
    Ako kola krenu nizbrdo onda jedina opcija treba biti Neno. Istina da košta ali se isplati.
  • DrawTube
    4.7k
    Neno bi osvajanjem par bodova više u LP isplatio svoju plaću, tako da zapravo i ne bi koštao
  • Nolifer
    8k
    Jakir bi sad trebao psihološki dići momčad. No nekako imam osjećaj da će nam se sve vratit u Munchenu, jer su nas jednom već na tamburali gore, pa kad bi bilo neko iznenađenje, mislim da to svi zaslužujemo nakon ove pljuske. Na Jakiru je da probudi Petka na vrijeme, dok nije kasno...
  • marcio amoroso
    36.4k
    No nekako imam osjećaj da će nam se sve vratit u Munchenu, jer su nas jednom već na tamburali gore, pa kad bi bilo neko iznenađenje, mislim da to svi zaslužujemo nakon ove pljuskeNolifer

    ?
  • Nolifer
    8k


    Ako me sjećanje pamti, 2015 smo bili s njima u grupi, tad je bilo 5-0 za njih. No zašto bi sad bilo opet? Nek se trgnu i dadnu sve od sebe. Da nejdu nakon ove tekme kola nizbrdo.
  • veselko tenžera
    2.1k
    trener kojem Petković ne dođe na trening dan prije Gorice,Samurai

    Jel se ovo stvarno dogodilo, samo nije došao na trening?
  • Big Daddy
    1.1k
    trener kojem Petković ne dođe na trening dan prije Gorice

    To i mene zanima, prvi put cujem?!
  • Crle
    510
    Kakav Bjelica? Jedini upgrade bi bio Edin Terzić.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Odakle ideja da bi covjek koji je prije 3 mjeseca vodio momcad u finalu LP htio preuzeti dinamo a i da bi ga mi mogli platiti?
  • Crle
    510
    Zašto ne? Koliko sam skužio nije on imun na reprenzetaciju pa možda ne bi ni ma dinamo, plus isto igra LP. Isto tako takvog trenera se isplati platiti više jer diže i cijenu igračima.

    Naravno ako bi htio i ako me bi koštao sada ne znam koliko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.