• IceMan
    2k
    Meni isto tak nije nimalo jasno zašto je Cordoba počeo prije Hoxhe???


    Ne Jakire, totalno si se pogubio i ovo ide isključivo tebi na dušu.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Zato kaj je Arber stigao 2 dana prije derbija sa okupljanja reprezentacije
  • Daliban
    1.6k
    Pa slažem se, ali mislim da je jučer to dobro radio. Kolektivno smo igrali loše pa ni on nije došao do izražaja koliko je mogao, ali mislim da je individualno bio najbolji. Bio je puno produktivniji na lopti, ali, jebiga, ultimativno su se sve ulice pokazale slijepima jer smo odigrali za onu stvar.
  • Chempers
    115


    Na stranu što u utorak nemamo promila šanse i bez uvrede stvarno, al ovo su mi neki kompleksi koji bi čovjek očekivao od njih a ne od nas.

    Mi smo ti koji smo ih našamarali sto puta, izdominirali, svake godine prvaci..oni bi dali lijevo jaje samo da nas dobe u nekoj utakmici.

    A mi, pa što je jedan derbi s tim šugavcima kojima se ionako rugamo svake godine naspram neke nove Atalante, Tottenhama, novog europskog iskoraka, koeficijenta za iduću sezonu, da ne kažem jednog Bayerna u ovom slučaju??

    Zato mi je ovo skroz neshvatljiv i pomalo seljacki mentalitet.
  • don
    5.5k
    meni će hnl uvijek bit važniji od lige prvaka, uvijek. Puno više mi je značila pobjeda protiv hajduka na poljudu nego protiv Betisa u Španjolskoj.

    nije to nikakav mentalit već nešto najnormalnije.
  • Boycie
    1.1k
    Ok. Razumljivo je da je vecina isfrustrirana zbog skidanja gaća na terenu i gospodskog prijema stoke koja nikad nema trunke postovanja prema nama. Ali neki ovdje nek smanje dozivljaje jer imam osjecaj da bi nategnuli kozicu tovarima. Razmislite malo sto pisete i o kakvim kalkulantima, licemjerima i ciganima se radi. Imaju produzenu ruku u svakom segmentu. Vidjet cemo koja je prica zdravija i bolja dugorocno.
    Imamo stadion koji nam ne ide u prilog u nicemu, od ponosa do sramote mix osjecaja, cak je i taj jug bolja navijacka tribina, a poklanjamo ga drugima umotanog sa mašnom na vrhu. Zona je dobro mjesto za izbaciti đigericu iz sebe, al neka na tome ostane. Ako nista drago mi je zbog svih kvazi navijaca koji ce sad odustat od nekih nadolazecih tekmi.
  • Chempers
    115


    Ne slažem se ali to respektiram, ono sam napisao isključivo kroz prizmu tovara a ne HNL-a općenito.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k

    Oni se rugaju sigurno, jer ovo ne može biti ozbiljna objava.
  • Dani Olmić
    222
    LP gledam kao šlag na torti, kaj bude bude … ono jucer je bila LP. Tresem se kad procitam da su glave bile vec u Münchenu ili da se cuva za tu tekmu.
  • Big Daddy
    1.1k
    I da, koliko debilan moras biti vrijedjajuci Roga, promasio je, da ali barem se trudio, dolazio u priliku, kao Matanovic protiv Poljske, Marko je jucer igrao zadnjih 30 minuta, i vise je napravio neg Petkovic u zadnjih 840.
  • Marcinko
    595
    samo još da igrači razmišljaju isto tako, njima je Europa veća pozornica i mjesto s kojeg se nude na tržištu.
  • zg041
    40
    jbg. izgubili..niti prvi,niti zadnji put..malo boli,al idemo dalje..Rog da je do sada u tekmama imao više minutaže,jučer bi hladno pospremio 2 gola..
  • austrijanac
    4k
    Uz sve psovke Rogu jučer, mišljenja sam da je trebao startat ispred Ademija.

    Bez obzira na srčanost njegovu, mislim da Rog više doprinosi.

    No, sad svi možemo pročat trebalo je, trebali smo...
  • Vratite nam Istok
    232
    I da, koliko debilan moras biti vrijedjajuci Roga, promasio je, da ali barem se trudio, dolazio u priliku, kao Matanovic protiv Poljske, Marko je jucer igrao zadnjih 30 minuta, i vise je napravio neg Petkovic u zadnjih 840.Big Daddy

    Nemam nista protiv Roga niti mislim da nema mjesta u prvih 11, ali jucer od cetiri kljucne situacije, u tri je bio on i sjebao.

    Prvo mlitavo, prizemno ispucavanje prije Livajinog gola, a onda i promasene dvije najbolje prilike utakmice.
  • Benito
    822
    Poraz je sranje ali se dogodi. A ono kaj najviše boli je pristup i laganini ritam s kojim mi igramo većinu naših utakmica. Umjesto da ih gazimo presingom, da pokažemo da su došli na Maksimir i da nećete moć disat od nas, mi ubacili u drugu brzinu i tekma će se sama pobijediti. E neće. A to je do trenera i tu svaka priča završava.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.