• ShanKu
    733
    Trenutno smo u lošoj formi u napadu, svaki udarac pored, iznad gola ili udarac tipa da ja idem pucat. Obrana nam tak i tak ima poroznost i inače nas Nevistić spašava, a to ne može uvijek... Moraju se malo trgnut jer bude repriza prošle sezone :meh:
  • Big Daddy
    1.1k
    Ovako, tovari, vratili smk vas u žive, ALI I VI STE NAS! Bolje da smo izgubili sad nego na kraju sezone kad je bitno. Sad smo se razbudili, sad znamo da nema opusteno, sad znamo koji igraci mogu igrati velike tekme i nositi se s pritiskom. Sad znamo da bas nikoga u HNL-u ne smijemo podcijenjivati i DA SE TITULA NECE OSVOJITI SAMA OD SEBE, nego da moramo na baš svakoj tekmi zapeti. Eto, to je jbn pozitivno iz ovog bolnog poraza, da se neke zvijezdice spuste na zemlju, i nek je u ovak ranoj fazi sezone dok jos imamo vremena sve izgladiti i Jekire, ako vec moras biti trener, nagazi ih sada svaki trening!
  • Mali Zeus
    12.5k
    Svi oni silni nabaci, polu nabaci, baloni njima u 16, za popizdit. Igrali smo baš kak je njima pasalo.
  • Endeavour
    571
    Ništa ne očekivano. Možda dobro i dođe.
    Odigrali smo jako dobru utakmicu, pogotovo defanzivno.
    Ali vratio se Qarabag. Mi smo danas stvorili više šansi nego protiv njih u obje utakmice, a zabili 0 golova.
    Ali neka, opet bi izabrao LP od derbija.
  • don
    5.5k
    Ali neka, opet bi izabrao LP od derbijaEndeavour

    LP pored derbija? nikad pa ni tad.
  • Dani Olmić
    222
    Da bar je tako, opet ce igrat jedni te isti .. petkovic dobar ili ne, nemas nikakve druge opcije.. imas kulenovica, koji ne bi bio ni blizu toliko opasan da nije s petkovicem na terenu

    A po meni nema smisla stavljat kulenovica samog protiv nekog ozbiljnog protivnika. To je jednostavno cinjenica. Ali Petkovic nam ovim izvedbama isto ne donosi bas puno. Nije taj prijelazni rok tolko sjajan kolko ga vecina hvale. Prodalo se Brodica a nikog se nije dovelo na istoj poziciji. Ozljedi ti se Miško a nemas nikog ko ce ga adekvatno zamijenit. Dao si jednog decka koji je odma proglasen igracem mjeseca. Vise dobrog si pustio nego sto si dobrog doveo. Po meni.

    Mmaee je po mome jedina svijetla tocka ovog roka. Pjacu bas ne racunam. Svi znamo da on ne bi (još) bio tu da su ga preskocile teške ozljede.
  • Dani Olmić
    222
    Meni iskreno ni 3 boda u Münchenu ne bi zakrpala rane od jucer.
  • IceMan
    2k
    Dečki, nemojte previše ni očekivat u Munchenu.
    Njima je isto otvorenje sezone, novi trener se dokazuje, imaju također problema unutar svalčionice i mi im dolazimo ko naručeni da krenu u sezonu jako.
  • don
    5.5k
    kakav Minhen, rekao sam da ću tu utakmicu gledat kao da igramo protiv Sesveta
  • Jurki
    11.6k
    Nakon prospavane noci.. da skomentiram i utakmicu.
    Kak smo usli u utakmicu tak smo i prosli.
    Pickast pristup cijele momcadi i Jakira.
    Tovari po vec iskusanom receptu dosli do 3 boda.
    Mi smo cak i igrali neki k.. dok su oni cekali 1 sansu i iskoristili je.
    Jakiru su tovari vec nabili komplekse.. u svakom derbiju izlazi spustenih gaca.. e moj profa.. previse je derbija popusio da bi to bilo slucajno.
  • DiddyGuela
    2k
    Nama sve cesce trebaju samari da bi se probudili. Ne znam jesu li to floskule ili manjak karaktera.

    Neoprostivo je jucer izaci onako bezmudno u derbi. Tu se ne radi o taktici nego jednostavno o pristupu i energiji opcenito.

    Sa druge strane neki igraci me ne prestaju razocaravati. Npr. Baturina mi djeluje kao da gotovo uopce nije napredovao od prije dvije godine. Njegov nogomet je zabrinjavajuce neinteligentan,pasevi su mu losi, jednostavno kao da ne vidi prostor ispred sebe. Previse je tu individualnih pukusaja,carinjenja lopte i opcenito krivih odluka. U tim segmentima igre prakticki nije uopce napredovao od kada se pojavio u uzim kombinacijama za startnu postavu. To je premalo.

    O Petku ne treba trositi tipkovnicu, kriv je onaj koji mu titra jaja.
  • Daliban
    1.6k
    Meni je Baturina jučer bio naš najbolji igrač i ne znam koji k ga je vadio van. Slažem se s generalnim sentimentom da dosta stagnira od te prve prave sezone, ali jučer mi je individualno bio dobar.
  • DZGIS
    1.2k
    Frustracije, razočarenje, ljutnja nakon ovakvog poraza protiv najvećeg rivala su razumljive i očekivane, ali ne opravdava stvari i ogavne riječi koje su neki ovdje pisali na račun Marka Roga. Sramota neka je svakoga tko je bio u stanju takvo nešto pisat za našeg igrača. Složio bih se sa većinom kritika na igrače i trenera nakon uvodnih utakmica sezone, ali kakve su bljuvotine u stanju pisat neki tipovi zbog jednog promašaja je stvarno dno dna i to ljudi koji su u zrelim i ozbiljnim godinama. Kao da je ovo neki obični sportski forum i da su to tipovi koji su neutralni gledatelji, koji samo žele dobru utakmicu, golove i atraktivan nogomet. Na stranu sve, možemo biti ogorčeni, ali neka je sram svakog pojedinca koji je bio u stanju neke gadosti pisat, koliko god vruća glava bila.
  • Dani Olmić
    222
    pa da pa to mislim, to sam te htio potvrdit

    Uopce mi nema neko znacenje ta tekma u utorak jer ne vidim da mozemo nekaj ozbiljnog napravit, a kazem, cak i da napravimo (bod ili 3) ne moze se zaboravit ovo jucer
  • DiddyGuela
    2k


    Mislim da bi opcenito trebao vise proigravati a manje se oslanjati na probijanje linija. Trebao bi naci balans u igri, igra ko klinac i stalno ponavlja iste greske.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.