• dinamozivivjecno
    1.9k
    Nadam se da ce sad ljudi malo vise cijeniti i Misica jer se vidjelo koliko nam je falio, uz svo duzno postovanje Akiju ali ne ide i pokusava nesto na silu izvuci no bezuspjesno.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ne znam na kojoj tribini si bio, ali na zapadu gore su nakon tekme svi sutili kao krepane macke i cula se samo mjuza sa stadiona dok se islo po hodniku.
  • Agramer86
    330
    Bio na ZG nakon duuugo vremena kaj sam pohađo SD i mogu reć gledajući cijelu utakmicu da su se tovari čuli glasnije od sjevera. Na stranu da ovi neznaju niš drugo osim spominjanja Dinama od 1. minute utakmice, mislim da im je Dinamo bio u ustima 4 puta u prvom poluvremenu kaj dokazuje njihove komplekse prema nama. Cijela tekma je bila grozna i trebamo ju što prije zaboravit i okrenut se ponajviše Belupu sljedeći vikend. Bayernu ovakvim pristupom iz prošle dvije utakmice nećemo zapucat u okvir ali nadam se da je ovo bio još jedan loš dan i da bumo pokazali da vrijedimo te LP.
  • Ivan0302
    464
    Stiglo se napokon kući, prva utakmica na kojoj sam bio ove godine, jedva čekao, brojao danee, sate, minute do utakmice da krene, da krene navijanje... koje nije bilo dobro.
    Mislim da ljudi koji žive bliže Zagrebu, koji su u prilici da idu na utakmice češće da to cijene i da to iskoriste ako su već na sjeveru.
    Jer dosta ljudi nije navijalo oko mene, a vidio sam da je netko to napomenuo prvi sektor prema istoku od sredine.
    A za utakmicu- nismo zaslužili, ali biti će bolje.
  • E46
    634
    Sta je tebi isto napisat nekom da je magarac i "jebo te minhen", cestitam ja tebi.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Od bijesa spavat nisam mogao, al ono, doslovno...

    Mislim da ovo nije normalno za čovjeka u mojim godinama. Ne može bit normalno da subotom u 6 ujutro mene drži gnjev zbog jbne utakmice.

    Ne znam, imam dojam da je nas tu ovo više pogodilo nego one na terenu i sa klupe, zbog toga sam još više bijesan.

    Nije ovdje u pitanju "sve će biti dobro", "bit će bolje", "dinamo će uzeti naslov" i slično... To znam i ja! Međutim, utakmica protiv magaradi je nešto drugo, posebna dimenzija, posebno prvenstvo i ovo što si dinamo dopušta zadnja 3 derbija na maksimiru je SRAMOTNO! Povraća mi se zbog toga, loše mi je od tog načina razmišljanja i ne želim to više gledati.

    Čemu nekakvo pretjerano mozganje?
    Čemu nekakvo kalkuliranje?
    Čemu oprezan stav?

    Ja bi najozbiljnije pozvao jakira na razgovor kod vodećih ljudi kluba i pitao ga: prijatelju, jel se ti njih bojiš? Ako se bojiš, odmah se okreni, evo ti otpremnina i doviđenja.

    Ovo jučer je njemu bila 5. utakmica u kojoj vodi dinamo protiv magaradi, zabili smo 2 gola!? Oba na poljudu! Koji k? Primilo se također 2 gola, al to je samo dokaz na kakvu igru on pristaje protiv njih. Točno ono što njima paše, nervozna, partizanska utakmica na jedan gol.

    Ne znam, možda sam u zabludi, ali nikako nemam dojam da je magarad sposobna uvaljati dinamu 3-4 komada, jako teško mogu i 2, oni su sposobni zabiti 1 i tako igraju derbije. Međutim, uvjeren sam da dinamo sa otvorenom, napadačkom igrom, bez straha, bez respekta, bez kalkuliranja njima može utrpati i 5 komada.

    Daj odigrajte takvu utakmicu, barem na maksimiru... ako treba izgubite 3-4, al barem na kraju neće biti dojam da smo svi skupa p...e koje ih se boje. Najgore od svega...da je njima ušlo nešto u prvom poluvremenu, recimo onaj livajin šut - dinamo bi ovu utakmicu dobio! Zašto? Zato jer bi prestali jesti govna, kalkulirati, igrati s kočnicom i počeli bi igrati jbni nogomet. Što stvarno moram navijati da dinamo primi gol u ranoj fazi utakmice?
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ja sam isto ljut iz razloga što mislim da protiv njih treba istrčati kao protiv Belupa...ali ok, realno, dominirali smo, bili usporeni, ali oni su igrali teški bunker. Petko je van forme, nije da neće, ali ništa mu ne prolazi. Također, moramo ga čekati jer on je naš x faktor.
    Nadao sam se Špikiću i Rogu u prvoj jer imaju izvrsnu povijest protiv njih...Špika je maltretirao Dialla, a Rog je u nastavku, unatoč promašajima, pokazao kako ima osjećaj ući iz drugog plana. Stojković će biti sila.
    Nema potrebe za dramaturgijom, šamar je ovo i boli, ali muka je od ovih "navijača" kojima ništa ne valja i sve bi rasformirali. Sve je ok, idemo na noge Bayernu i ajmo uzeti taj bod.
  • Kaj je
    428
    Odvratno jutro, odvratan osjećaj. Vidim da nas puno noćas nije moglo spavati.
  • Petar86
    884
    Jucer nakoj Pukstasovog faula Pajac se hvata za dzep u namjeri da mu da zuti, ulijece Livaja u protest, Pajac oprasta taj zuti. 2 pol. Rokas zaustavlja cistu kontru, dobiva zuti, odnosno bio bi crveni da u 1.pol . Pajac nije odustao od davanja kartona. Pljuvacina po internetu da je navlacio za nas, a cisti crveni im oprostio
  • Logistika
    1.3k
    nisi jedini. Doslovno smo bacili pred njih tipku reset. Doslovno im je ova utakmica jedino pozitivno u cijelu sezonu. Doslovno sam zvizdukom sudca ugasio mob i tv. Upalio pleyku kao distrakciju. Nskon pola sata ugasio,žena otišla spavati,ja sam do 3 sjedio u mraku. Na sve. Danas mi je rodendan pa se u porukama zna podbockat,i nitko nije zao,samo sto meni sjeda za kurac ! MENI NIJE JASNO ŠTA SE NA USRANOM TRENINGU DOGAĐA DA JE PETKO ISPRED KULETA BIO JUCER! SVAKA BABA JE JUCER VIDJELA DA JE UTEG. SVAKI KLINAC NA ULICI KOMENTIRA DA JE KULE U BOLJOJ FORMI ! Pred očima mi je ono Rogovo napucavanje preko gola...Ove tekme pred njih treba postavljati kao priorotet. U Americkom nogometu Texas A&M može uzeti naslov prvaka svemira,ali te sezone ako izgube od rivala Texasa to je sezona propala ! Moraju na terenu biti svjesni stanja oko kluba. Kod nas euforije nisu "agresivne" kao na jugu. Ali imali smo dobar momentum i zamah. Kod nas se sve brzo ohladi. Opet mi sami od sezone radimo cirkus,opet sami sebi presinge. Idemo kao treci za Minhen. Nisam to ocekivao uovom dijelu sezone. Nije nista gotovo,nista propalo ali sam dojma da samo mirno trebali sa 3 boda u Minhen,i da uopce nismo trebali biti u ovoj situaciji. Nezz kako je Jakir ovo komm,nisam imao i nemam i dalje snage za izjave nakon tekme poslusati. Sta je rekao Jakir !?
  • Krizy
    43.1k
    Sta je tebi isto napisat nekom da je magarac i "jebo te minhen", cestitam ja tebi.E46

    Prvi si krenuo ko dijete i onda se buniš kad ti netko kaže da si magarac.
    Odrasti.
    Ako tražiš ban za njega, zaslužuješ ga i sam za psovke.
  • Big Daddy
    1.1k
    MENI NIJE JASNO ŠTA SE NA USRANOM TRENINGU DOGAĐA DA JE PETKO ISPRED KULETA BIO JUCER! SVAKA BABA JE JUCER VIDJELA DA JE UTEG. SVAKI KLINAC NA ULICI KOMENTIRA DA JE KULE U BOLJOJ FORMI !

    Upravo to, Petko isporava svaki napad, samo solira i onda se vadi kao iz živog blata, igra nogomet iz najkasnije 80-ih, Kule je za njega Haaland! Pun mi je krc Petka, valjda svaku 10. odogra dobro, koja pm, hoces u Dinamu birati tekme?! Pa tko si ti, ajmo na klupu ili tribinu na hladjenje!!!
  • Daliban
    1.6k
    Ne znam, imam dojam da je nas tu ovo više pogodilo nego one na terenu i sa klupe, zbog toga sam još više bijesan.db-izbjeglica

    Eto, mislim da sam jedan od rijetkih koje ovaj put nije.

    Jesam li frustriran stvarima kojima sam i inače frustriran? Jesam. Samtram li da je ovaj poraz nedopustiv? Smatram. Jesam li se nadao da ćemo ih rastaviti na proste faktore kako bi bio i red s obzirom na njihovo stanje? Jesam, ali sam s druge strane istovremeno i očekivao sve ono što gledamo od početka ove sezone protiv ostalih klubova velike četvorke. Red je bio da ih razbijemo i tko god to porekne - laže, ali napola sam očekivao da ćemo izgubiti.

    Odradit ću svoju kvotu kritiziranja svega što ne valja, ali da me ovaj poraz na emocionalnoj razini posebno uznemirio - nije. Jednostavno je bio na tragu dosad prikazanog.
  • Krulek
    440

    U potpunosti se slažem. Petković u prvih 11 je već od početka igrač manje. Ne mogu stare zasluge trajati vječno, a mnogi se na zoni pozivaju upravo na to. Trpi igra, trpi rezultat. Ili nek se probudi, makar malo potrči ili klupa. Ovo su ozbiljne utakmice, moraju igrati oni koji su u formi. Mislim da se napravila pogreška nedovođenjem još jednoga napadača uz Kuleta jer će biti neracionalno čekati da se Petko probudi.
  • Big Daddy
    1.1k
    Da je nas jucer vodio Gattuso, koliko god bio mutav i ograničen, mi bi njih razbili. E moj Jakire, tko tebi odrzava lekcije…. :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.