• Daliban
    1.6k
    Petković je 100 puta bolji igrač od Kuleta. Kule je dobar jer trpa i trči te se nadam se da će tako i nastaviti pa da ga sljedeće ljeto prodamo za solidnu lovu. Naš problem nije Petković sam po sebi nego loša igra općenito.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Kod njih će se show nastaviti jer trener pljuje po predsjedniku odmah nakon utakmice, ali vjerujem da ćemo ih opet vratiti u život prvom prilikom. Sami smo si sve krivi. Da mi u 3 derbija zadnja na Maksimiru imamo jedan gol i to iz penala. Nemam riječi.
  • Big Daddy
    1.1k
    Imali smo ih na konopcima, a mi se kao Mavrovic protiv Lewisa povučemo i pustimo ih da se vrate u život…..
  • Mali Zeus
    12.5k
    al je i Petković kad mu se ne da. Bio bolji ili ne treba malo na klupu.

    Vjerujem da će protiv Belupa biti kombinirana momčad tj trebala bi biti. Evo recimo Stojković može sasvim dobro zamijeniti Baturinu.
  • IceMan
    2k
    Uopće nije problem u Rogu, jer eto promašio je i promašit će opet.. prvo sam bio ljut pa onda kasnije vidim na snimci da mu je prva lopta malo odskočila (al nema baš opravdanja) a drugi udarac bi zapravo bio gol da nije lopta okrznula nekoga.

    Nadalje, čak je mislim da on sukrivac i za gol jer nije izbio loptu kako spada. Al fakat Rog nije krivac glavni.

    Kriv je isključivo trener. Mi smo njih namjerno puštali da igraju otraga, dali im prostora da obrana i vezni red dobiju sigurnost već od samih početaka, i onda jebiga, kad si htio nekaj promjeniti bilo je prekasno.

    Jakirović možda nije loš trener, al postavka svakog derbija mu je kukavička. Nije to više ni slučajno, jasno se vidi da očito previše respektira Hajduk i zbog toga tako izgledamo kao jučer.

    Što se tiče navijanja, moram se i tu složiti sa većinom. Jednostavno, netko ko nije član direktno ultras scene, više će navijat nek neki klinac u crnoj “napapirji” jakni oštrog pogleda. To je nešto što je postala normala u zadnje vrijeme i prvo treba grupa vidjet oko tih svojih članova, kako da potaknu svojim primjerom ostale. Drugo, respekt svakom čovjeku i znam da ljudi koji su vođe su to i zaslužili, al nekako od njih i sve počinje pa ako su oni u poluanemičnom raspoloženju, tak budu i ostali na tribini.
  • Big Daddy
    1.1k
    Najgore je to kaj ce protiv Bayerna Petkovic biti u prvih 11, jer ipak je to zvijezda, veeelika zvijezda, hrvatski reprezentativac na velikoj pozornici, Jakir nema jajca ostaviti ga na klupi, ohladiti, potaknuti na razmisljanje, da malo zapne na tekmama i treninzima… :vomit:
  • Daliban
    1.6k
    al je i Petković kad mu se ne da. Bio bolji ili ne treba malo na klupu.Mali Zeus

    Ne stavljamo naše igrače u kontekst koji im odgovara. Ima li Petković svojih mušica? Ima, ali izgledao bi puno bolje da igramo kvalitetniji nogomet.
  • Big Daddy
    1.1k
    pa nek on prvi krene s kvalitetnijim nogometom, a ne kao u svakoj kontri, ako lopta dodje do njega, sve stane jer bi se lik malo nadriblavao i kao uvijek sve sjebe, igraci koji su sprintali u napad ispadnu debili jer kao ostave protivnika iza, a ustvari su marširali prema neprijed jer je bila izgledna prilika, a koju je doticni gospodin ugušio
  • mrgud
    95
    Treba biti realan.Mi imamo trenera koji je trenirao goricu,zrinjski,rijeku,a oni trenera koji je trenirao Marseille,Napoli,Valenciu,Milan.
  • Mali Zeus
    12.5k
    sve super al zbog njegovih mišića i sama igra pati. U situacijama gdje treba odigrati jednostavno iz prve on drka po lopti ili ide na atraktivan potez.
  • Mali Zeus
    12.5k
    I svugdje dobio otkaz. Nije on nis posebno, niti su odigrali oni nešto posebno, samo smo im svojom igrom išli na ruku.
  • Big Daddy
    1.1k
    a dobro, to je relativno, da nije bio tak poznat igrac, ne bi kao trener pomirisao te klubove, a nije se u njima bas proslavio, tj. brzo je iz svakoga otisao, jer je za sada jos njegova trenerska kvaliteta zesca banana, ali i takav je ocito profesor za ovoga kojeg kod nas zovu profesorom.
  • Daliban
    1.6k
    pa nek on prvi krene s kvalitetnijim nogometom, a ne kao u svakoj kontri, ako lopta dodje do njega, sve stane jer bi se lik malo nadriblavao i kao uvijek sve sjebe, igraci koji su sprintali u napad ispadnu debili jer kao ostave protivnika iza, a ustvari su marširali prema neprijed jer je bila izgledna prilika, a koju je doticni gospodin ugušioBig Daddy

    Ne stane ništa ako ima opciju za odigrati. Dao je jučer par odličnih lopti, protiv Šibenika kada smo igrali odličan kombinatoran nogomet protivno Jakirovom planu je bio najbolji na terenu i apsolutno ključan u svakom golu. Već sam pisao o tome. Petkoviću ne treba davati vremena za filozofiranje. Ako igramo jalov, neprirodan i bezidejan nogomet on će početi silovati na svoju ruku i to neće izgledati dobro.

    Istu stvar, budi rečeno, radi i Baturina koji je uz Petkovića naš najbolji igrač. Jedan sam od rijetkih koji kontinuirano ovdje kritizira obojicu, konstruktivno, i zbog toga me se masovno pljuvalo. Ne treba mi nitko ovdje otkrivati toplu vodu jer je danas reakcionaran nakon poraza. Igramo za onu stvar od početka sezone (s iznimkom Šibenika), prijelazni rok nije bio toliko dobar koliko se hvalilo, a i pripreme smo opet odradili relativno slabo. Imamo igrače za igranje kroz sredinu i radikalno kombinatoran nogomet, ali opet igramo nešto drugo.
  • NKDZ86
    1.4k
    Uzasno se i dalje osjećam, hvala Bogu da nisam mogao na tekmu, još gore bi mi bilo. Otkaz Tomačiću koji je zadužen za stadion i sigurnost na njemu. Trazit trenera za dinamo već danas. Dinamo se ne brani nikad osim protiv reala i sl.
    Sramota prve klase jučer.
    prodao bi najrađe karte za milan i monaco.
  • don
    5.5k
    Treba biti realan.Mi imamo trenera koji je trenirao goricu,zrinjski,rijeku,a oni trenera koji je trenirao Marseille,Napoli,Valenciu,Milan.mrgud

    trenirao bi ih i ja da sam igrao u takvim klubovima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.