• Jaro
    7.3k
    Nakon karabaga sam rekao - tko prozove KTCa - zasluzuje ban...
  • Zagi
    7.6k
    Super kaj si ti rekao. Sutra si pogledaj snimku utakmice i par puta kako pada gol.
  • miro
    4.4k
    Meni se s tribine činilo da je Mmae krenuo prema liku koji je asistirao i da mu je u tom trenu Livaja ušao iza leđa?
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Nije puno ni Pjaca pomogao u toj situaciji. Mada je meni Rog tu kriv jer ide u riskantno dodavanje Baturini koji nije bio ni blizu lopte umjesto da je ispuca i ovi nastavljaju napad gdje neki od igraca uopce nisu bili na svojim pozicijama.
  • Jaro
    7.3k
    yep Livaja 3 m iza Mmaea...
  • Daliban
    1.6k
    Prije početka sezone sam rekao da trebamo barem jednog stopera koji donosi ekstra kvalitetu.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    A Mmaee je sta tocno? Krilo?
  • Paggini
    19.6k
    Brat ne smije slati duge lopte ni pod razno...
  • Dzoni
    616

    I kad bi igrao živković bi opet bilo aaaa vratite nam thea ovaj je rupa.
  • Daliban
    1.6k
    A Mmaee je sta tocno? Krilo?IstinaZaDinamo

    On može biti taj drugi pored ozbiljnog stopera, a KTC na klupu.
  • Maxova dijagonala
    143
    ja nikad neću napast Baturinu,Stojkovića,Pavića,Vrbančića,Mikića,Živkovića,Kačavendu. To su mladi momci,uče se i danas sutra će napredovat i dobit iskustva. Ovaj ktc sa 35 godina u guzici i dalje radi pionirske greške. I još nešto političkim dekretom mu zabranit slanje dugih lopti.
  • austrijanac
    4k
    Sve super, jedino zamjerka za te duge.

    Pa nek mu neko kaže nemoj više molim te.
    Zadnji napad, iako je cak oke dignuo, on je diže umjesto Sučića..
  • Fanboy
    2.6k
    KTC je odigrao vrhunsku utakmicu, barem 3 puta je kao rutiner utrčao ispred napadača koji je pokušao zagraditi loptu.
    Kod gola nije njegova greška, imao je par pogrešnih dodavanja, no nema te momčadi koja ne primi gol, pa Real sa tri uzastopne LP je primao često golove, ali je poanta da su uvijek dali više nego su primili....

    Kriviti KTC-a jer su veza i napad bili sterilni sa još gorom taktikom je besmisleno. Uvjerljivo najbolji stoper lige. Nogomet je igra sa 11 igrača na terenu i strategom na klupi, ne induvidualni sport.
  • Dinaminjo
    929
    Jesam li sretan sto ktc nabacuje, ofc da nisam, ali ima 10 igraca u polju, trebao je biti u 16, a neki mobilniji slati lopte..

    Sto se postotka tice, niti Raketa nije imao visok sinoc
  • Endeavour
    571
    Jučer KTC bez greške. Duge lopte nikada kod mene ne ulaze u kategoriju “greške”. Mislim da ga je jednom samo Livaja okrenuo ali i tu ga je Theo zadržao i dobio žuti. Odlična utakmica na visokoj razini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment