• Maksim Maksimirski
    5.4k
    Jedna nepopularna… bez pobjede protiv Rijeke, Trnja, Hajduka j vjerojatno Bayerna… trese li se klupa Jakiru?

    Ajmo nasi vrli novinari, znamo da citate,
    Vrdjuka

    Mislim da će mu presuditi poraz protiv Trnja, epska bruka.

    Ako ne to onda sigurno poraz protiv Bayerna u Munchenu, mislim da to mora biti konačno zbogom.
  • Jaro
    7.3k
    Jakir ima kreditaNKDZ86

    Cime ga je zaradio jbt?
  • MarK
    621
    Petko je gotov. On mrzi trčati, nema volje ni za što, nema volje za nogomet uopće. Izgleda kao veteran. Mjesec dana klupe mu možda povrati želju
  • OsamŠest
    3.3k
    Kad ti sreća (odskočila lopta prije udarca Roga) okrene leđa, dogodi se ovo od danas. Puno utakmica prije ove današnje su mogle imati isti ishod, nepovoljan za nas.

    Dinamo se pod Jakirovićem muči, odnosno oslanja na individualnu kvalitetu, a to dugoročno nikada nije dobra stvar.

    Srećom, konkurencija je i više nego smiješna, pa će i ta individualna kvaliteta bez kvalitetne igre biti dovoljna.

    Za mene, govorim već mjesecima, Dinamo ne smije i ne može izgledati ovako. Ima dobrih stvari u igri, ali te dobre stvari traju ukupno 15 od 90 minuta. Nedovoljno!

    Potrošili ste 300 stranica za ismijavanje Hajduka, a danas su nas uz sve probleme (limitiran sastav i cirkus koji im se događa) u većem djelu utakmice nadigrali (vrlo dobro postavljena defanzivna igra i konkretna faza napada). Moramo se okrenut sebi. Nitko se sam neće pobijedit..

    Sergej nije trener za Dinamo i ne zaslužuje vodit ovakvu kvalitetu kakvu Dinamo danas posjeduje.

    Mariću, majstor si za dovođenje i prodavanje/rješavanje igrača. Nadam se da jednako dobar nos imaš i za pročitati trenera.
  • mlinchica
    1.8k
    Cijelu prošlu sezonu bili su krivi “krivi” igrači. Imao je pripreme, imao je 2. pripreme, dobio je masu igrača, sad niti oni ne valjaju ali vizionara na klupi nitko ne smije prozvat.
    Kako svaku treću utakmicu ne valja pol ekipe?
    Zašto mijenjati drastično formacije na poluvremenu?!
    Kakva je to priprema svaku treću utakmicu?!
    Zašto te uvijek netko iznenadi?!
    Zašto se sve dogovorite prije utakmice, a oni onda ne odigraju?!
    Tko treba Petka probudit?
    Tko ih slaže po terenu?!
    Kaj igramo? Raznovrsno! Trči, pucaj, hračni, ispočetka.

    Najava utakmice je bila da idemo igrat na razini Lige prvaka.
    Miša mu, povjerovala sam, pa to je pobjednički gard, tako treba… i kaj, opet ćemo raznovrsno i tamo?

    Ajmo na zimu promjena kompletne momčadi jer nitko ne zna, nitko ne može, svi su preloši za njegovu viziju igre, prodaj Cordobu, on je za sve kriv.
    Ajmo ponovo po 2 u svakoj liniji minimalno.

    Već mjesecima na ovoj temi nisam ništa pisala jer eto, odmah si hejter ako slučajno napišeš nešto protiv profesora.

    Mariću i Zeko, jedini minus je što niste imali hrabrosti dovesti novog trenera. To će vjerojatno biti zadatak za zimu, krenite zvati.
  • Praskaton
    2.3k
    Da se dogode jos 3-4 poraza za redom on je siguran.Maric i Zajec tj ljudi koji odlucuju su se prosle sezone odlucili vjerovat Jakiru i pokazalo se opravdano.
    Siguran sam da imaju u glavi kako je ta odluka nit vodilja i za daljnje odluke sto se tiče trenerske klupe
  • Orc123
    7.8k
    Kad se sjetim igre pod Bjelicom, uigranih mehanizama u igri, presinga, pristupa, zelje....da mi imamo trenera toga ranga ova ekipa bi izgledala 3 puta bolje....on je tu godinu dana i ja ne vidim nikakvu prepoznatljivu igru Dinama, ne vidim nesto po cemu bi pamtio njega ko trenera osim po populistickim izjavama i udruzivanja sa senatorima koji mu cuvaju leđa. Naslov smo osvojili jer su ostali u teskoj banani kaj je i pokazala Europa, a kad ti sada protiv takvih ekipa igras egal ili di losiji kad imas toliko sirok roster onda je samo pitanje kad ces potrositi sve kredite(ptiprema) kojih si imao i vise nego dovoljno!?

    svaka na mjestu!
  • NKDZ86
    1.4k
    Papak bio, papak ostao. Prošle sezone više sreće nego pameti, ove treba pameti više...
  • Blueshadow86
    1.6k
    Jakire, kad je dobro, dobro je. Kad je loše, loše je. Ovo danas je bilo loše za popizdit.
  • GaijiZG
    1.3k
    Mal čovjek.
  • Paggini
    19.6k
    Ovo danas je njegov poraz, beskrvno, ziheraški, "kontrolirano", bez rizika, mlitavo...
  • miro
    4.4k
    mislim da ga u neku ruku i precjenjujemo. Ja zaista smatram da on ne zna složiti igru u napadu. Ne vjerujem da se preplašio, nego ne zna čovjek to napravit
  • Mali dioničar
    15.2k
    Sergej bi bio solidan izbornik Paragvaja.

    Hajduk-Dinamo 1:0
    Dinamo-Hajduk 0:0
    Hajduk-Dinamo 0:1
    Hajduk-Dinamo 0:1
    Dinamo-Hajduk 0:1
  • cibona
    2.9k
    Meni će zauvijek ostati u sjećanju derbi između Rijeke i Hajduka na Poljudu prošle godine, zadnji Jakirov derbi kao trener Rijeke... Tada je Jakir pao bez ispaljenog metka. To je bila jadna, jeftina, bezidejna i amaterska predstava, vrlo slična ovome danas, a i ostalim derbijima u kojima nas je on vodio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.