• Captain America
    17.6k
    Zanimljivo da su uvijek stranci prvi koje se kritizira.Sibirski plavac

    Zanimljivo kako se ne kritiziraju Theo, Mmaee i RPG.
  • Paggini
    19.6k


    Da je doveden Pasalic i odigrao kao Cordoba, kritiziralo bi se Ristovskog da ne suraduje dobro s Pasalicem :)
  • Paggini
    19.6k
    Zanimljivo kako se ne kritiziraju Theo, Mmaee i RPG.Captain America

    Thea se kritizira cim ne odigra maestralnu tekmu, a Mmaee i RPG jos nisu losu utakmicu odigrali, doci ce i oni na red kad tad. :)
  • Jaro
    7.3k
    RPG nakon full priprema pod strucnjakom je pola onog RPGa sto je dosao... A guranje na LB sigurno pomaze...
  • Captain America
    17.6k
    Thea se kritizira cim ne odigra maestralnu tekmuPaggini

    Kritičari Thea su u ogromnoj manjini.

    guranje na LB sigurno pomaze...Jaro

    Možda da je v.d. SD doveo lijevog beka, ne bi igrao tamo.
  • Sibirski plavac
    1.7k

    Nisam rekao da su SVI stranci kritizirani, ali ovi igrači koji jesu najčešće budu stranci i to zanimljivo, najčešće oni koje nije doveo "tatta".
    Usporedi broj kritika koje je dobio Kaneko naspram Špikića, Max naspram Šutala ili Perića, Ogiwara naspram raznih Moubandjea, Čabraja ili Lecjaksa, ili pak Oliveras i Mbuku koje smo u službenim tekmama kad im se zbroje minute gledali manje od 10 min, ali forum struka je shvatila da su panjevi. Prečesto se ponavlja da bi bila slučajnost.
  • Orc123
    7.8k
    haha u sridu! I to uvijek jedni te isti....prvo im je bio na piku Simic, pa sad vec Maric, jos ih je sramota javno prozvati Zajeca jer znaju da bi bili pribijeni na stup srama ali se polako otkrivaju....meni trebalo par godina da shvatim tko naginje cemu na ovom forumu....uvijek isti.....zanimljivo kako je Jakir od istih obozavan, a zna se da je Jakir u jako dobrim odnosima sa jedinim odbjeglim velikim Hrvatom i da je on bio njegov izbor prije dok je imao utjecaj u Dinamu. Neka neka....ti isti jedva su cekali da Simic napravi krivo korak, a sada eto nekim cudom i Maric na tapeti.........
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Dribling nisam vidio jer se vraćam busom iz Francuske pa mi je svako malo štekalo na mobitelu, ali kad je ušao nije mi dao neki uvjerljiv osjećaj da će biti dobar, gdje sam to kod RPG-a odmah vidio kad je debitirao. U svakom slučaju, mogao je kojeg suigrača zapratit na instagramu ili barem klub u kojem igra.
  • Maki2
    610
    Budimo potpuno iskreni RPG je u svojem debiju izgledao napola flegmaticno i vec su neki poceli pisat kako ima onu klasicnu crnacku kurcobolju. Za ovaj zadnji dio se apsolutno slazem.
  • Orc123
    7.8k
    a mozda covjek jednostavno ne krosti toliko to sranje od mreze...dosao je prekjucer u ZG zar je treba nac vec najboljeg kompica? Igrao je 5 minuta u situaciji kad smo igrali viktoriju na gol Hajduka....sta se đoglo vidjeti?
  • Captain America
    17.6k
    prvo im je bio na piku Simic, pa sad vec Maric, jos ih je sramota javno prozvati Zajeca jer znaju da bi bili pribijeni na stup srama ali se polako otkrivaju....meni trebalo par godina da shvatim tko naginje cemu na ovom forumu....uvijek isti.....zanimljivo kako je Jakir od istih obozavan, a zna se da je Jakir u jako dobrim odnosima sa jedinim odbjeglim velikim Hrvatom i da je on bio njegov izbor prije dok je imao utjecaj u Dinamu. Neka neka....ti isti jedva su cekali da Simic napravi krivo korak, a sada eto nekim cudom i Maric na tapeti.........Orc123

    IMG-2859.jpg
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    covjek jednostavno ne krosti toliko to sranje od mreze...Orc123

    Čudno da je onda baš koristio kad je bio s repkom Konga (nitko nezna zašto je išao), pa je odmah iskoristio vrijeme korištenja s 5 novih slika. Ne kritiziram dečka ni da je loš nit ne kažem da je dobar, treba vrijeme pokazati. Daje mi dojam da mu je ovaj klub presjedanje.
  • Zagi
    7.6k
    Usporedi broj kritika koje je dobio Kaneko naspram ŠpikićaSibirski plavac

    Neusporedivo manje jer ih je u toj mjeri i zaslužio. Di ti živiš i kakvi su ovo narativi?
    Pa istovarujemo se po Špiki godinama! Možda 2% ekipe ga još želi u klubu , a i to sam puno rekao.

    Kakvi stranci i kakvi domači igrači?! Danas je Cordoba bio jako loš i ekipa je to iskomentirala . Kaj bi drugo trebali?

    Dajte nemojte se baviti unutarnjim neprijateljima.
  • Zagi
    7.6k
    Btw kako nisam ni skužio da je ovo tema o Mbuku, svidio mi se u onih par dodira. Ima nešto.
  • Orc123
    7.8k
    danas ekipa nije iskomentirala vec je donosila zakljucke o igracu na osnovu 45minuta....da je netko danas gledao Petka prvi out rekao bi da nije ni za Maltešku ligu, a Baturinu da ne vrijedi ni 3 milje eura....nije problem reci da je danas Cordoba bio los jer je bio ali nista losiji od 90% ostalih u ekipi!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.