• Big Daddy
    1.1k
    Jbt, mogao je ostati u Zg i trenirati
  • striko
    1.5k
    Profesionalac :rage:
  • Dzoni
    616

    Jer je repka DR Konga apsolutni cirkus. Toliko dobrih igrača su imali/imaju poput Bakambua, Silasa, Yoanne Wisse, Tuanzebea i dr., sve redom liga 5 kvalitetni igrači, a afrički kup nacija nisu osvojili 50 godina i jednako toliko nisu bili na svjetskom prvenstvu.
  • Peškaman
    4.2k
    pa zašto je uopće putovao? Nije da nisu znali kad stiže.veselko tenžera

    Možda je otišao posjetiti obitelj :rofl:
  • ShanKu
    733
    Prošal je svojima javit, da je potpisal za Dinamo i donjel im svoje nove dresove :clap: gledajmo to tako..
  • blubach
    230
    Znaju li se na kraju detalji ovog posla?
    Navodno smo ga platili 500k i da je potpisao višegodišnji ugovor uz to da Augsburg ima buy-back opciju (pretpostavljam ponovno da to znači da ako je buy-back npr 2m eura, da se nas ništa ne pita, da nam na račun uplate 2m eura i da je njihov igrač).
  • SAS1987
    14.6k
    pa zašto je uopće putovaoveselko tenžera

    Možda ima neki privatni dogovor princem Nigerije :lol:
  • Nolifer
    8k


    Nek onda dovede i tog lijevog beka... :lol:
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Totalno nezainteresiran…
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Kako nezainteresiran, isao jednom u dribling i nabacaj i imao jedan udarac. Sta ocekujes od igraca koji je sa ekipom par dana?
  • Orc123
    7.8k
    zajebavas se? Igrao je 5 minuta i isao je u dribling, udarac, ubacaj...jel i on za ozpis kao i Cordoba? On za ovih 5 minuta?
    Meni fascinantno da su vam krivi igraci koji su najmanje krivi.....strasno...
  • Jaro
    7.3k
    Jedino je upitan zdrav razum covjeka koji ga je ubacio u igru u tom trenutku...
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Meni fascinantno da su vam krivi igraci koji su najmanje krivi..Orc123

    Ništa novog. Lani su na zub uzeti Kaneko i Bernauer( on je i dalje), a sada taj niz nastavljaju Cordoba i Mbuku. Zanimljivo da su uvijek stranci prvi koje se kritizira. Da je umjesto Cordobe za iste novce doveden Marco Pašalić ili Domagoj "jedino protiv dinama sam Robben,a protiv ostalih nevidljiv" Bukvić i da su odigrali ovako u derbiju, branilo bi ih se sa argumentima "mladi su, naučit će, nije isto igrati za osijek/rijeku i igrati za dinamo", a cifra koja je plaćena se ne bi ni spominjala. Ja se ne sjećam da se ovoliko kritiziralo novopridošlice (pogotovo strane) koje je "tatta" dovodio,a bome je bilo ohoho promašaja kroz godine.
  • Orc123
    7.8k
    to su uvijek jedni te isti....kaj je fascinanzno bas ti isti Jakira gledaju ko Bozanstvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.