• Big Daddy
    1.1k
    A dobro, trudi se dignuti atmosferu. Svatko ima svoju zadaću, netko radi crte s vapnom po terenu, netko igra dobro, netko diže atmosferu.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Nevjerojatno koliko licemjera ovdje ima ili bolje rečeno, ljudi kojima je pamćenje kratko. Do prije par sati ste orgijali na Roga, zazivali ga u početnoj postavi, da je igračina, da ga trebamo pod svaku cijenu zadržati u klubu... 2 sata poslije se pljuje po čovjeku, tjera ga se nazad u Italiju... gledam i ne vjerujem!
  • Dudu24
    182
    Imaš raspalu Rijeku i jedva izvučeš X
    Imaš raspali Hajduk i izgubiš doma

    Sad ćemo namučit Bayern i uz dobar dojam izgubiti 1-0
  • GaijiZG
    1.3k
    I prebrzo i preolako se zaboravilo prvih 60 minuta protiv Qarabaga na Maksimiru...
  • Big Daddy
    1.1k
    Ma nismo uopce trebali dobiti glatko, bilo kako pobijediti, ili barem nerijeseno k vragu….
  • Georg Koch
    4.5k
    Meni je problem sto mi opet životarimo.
    Imali smo sve pripreme svijeta, ostali su nam sve glavne vedete, pojacali se na zeljenim pozicijama i opet...sta?
    Ociti smo se zanijeli Istrom i Sibenikom.
    Smijesno je da Dinamo koji je za ovaj HNL igracki svemirski brod ovako pusti posjed, ceka jedan dio utakmice doma sa nikad losijim hajdukom, igracki i upravljacki.
    Umjesto da ih napadnemo doma jer ako ikad imamo kvalitetu koja je velika razlika u odnosu na konkurenciju (tovare), mi nesto ne znamo gdje smo?
    Pa i da je Rog dao 2 zicera, uzeli bi 3 boda, ali opet da li bi to igrom bilo adekvatno s obzirom na kadar?
    Ne bi. I tu je glavni problem naseg Dinama.
    Zivotarimo. A trebali bi letjeti.
  • Zagi
    7.6k
    Čekaj, vi mene zajebavate.
    Paljba po svima , a nitko ne analizira kako smo primili gol ni iz čega?
    Pa dajte pogledajte kaj se desilo...
  • Big Daddy
    1.1k
    Mi da smo danas i pobijedili, dojam bi bio isti… Ali nismo ni to…
  • Big Daddy
    1.1k
    Zkj mi nismo zabili “ni iz cega”?
  • Krizy
    43.1k
    Čekaj, vi mene zajebavate.
    Paljba po svima , a nitko ne analizira kako smo primili gol ni iz čega?
    Pa dajte pogledajte kaj se desilo...
    Zagi

    Naravno da nikad Jakirović nije kriv.
    Koliko smo golova zabili?
  • Paggini
    19.5k
    Dinamovci "hahah kak su smijesni ovi tovari, klauni slave titulu nakon 5 kola"

    Isto dinamovci kad izgube od tovara koji su imali jednu jedinu priliku "gasi cijeli klub svi su kurcina ovo nista ne valja ja sam to pricao cijelo vrijeme da nista ne valja i sve sto smo odigrali dobro zapravo smo odigrali lose a joooooj kako cemo ljudi"
  • Zagi
    7.6k
    Daj si pogledaj gol ponovno
  • Krizy
    43.1k
    Pogledaj si derbije pod Jakirovićem.
    Uvijek pičkasto uz kontrolirani nogomet Krune Jurčića pa u napadu što bude.
    Samo što bude svaku drugu utakmicu, a pola ih igramo za kurac.

    S obzirom na to da ti je Theophile krivac, tvoj dragi Jakirović se jučer hvalio da ga je vratio u klub, a njemu je u prvih 11 već godinu dana.
  • Big Daddy
    1.1k
    Porazi su sastavni dio nogometa, ALI ovo se ne smije izgubiti, reanimirali smo mrtvaca, i to mrtvaca koji je bio u jbn ponoru, koji nas mrzi iz dubine duše….
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.