• Big Daddy
    1.1k
    Ajmo o zastitarskoj ekipi? J*** vam pas *****!!!!!
  • dd29
    535
    Hajduk ima jednog jedinog opasnog igrača kojeg treba ozbiljno čuvati cijelu utakmicu i on nam zabije.
    S druge strane, dinamo bi trebao imati puno širi napadački arsenal, ali melnjak potpuno zaustavi pjacu, onaj smiješni diallo se igra s cordobom, petko i kule praktički ništa
  • quizzy86
    61
    bojim se da nas ceka katastrofa u Münchenu, nevjerojatno je kako u ulazimo u utakmicu s Bayernom sa niskom dozom samopouzdanja.. i za dezurne pljuvace Misica, valjda su sad vidjeli koliko nama taj covjek znaci, a Roga nema smisla komentirat, onaj promasaj govori sve o njegovom nastupu danas :(
  • Benito
    822
    Mišić nije najbolji igrač Dinama ali je najvažniji!!
  • E46
    634
    Daj molim te. Na osnovu dva promasaja ti bi naseg najboljeg veznog igrača vratio u Italiju, stavi ga od prve minute daj mu jasne upute i sam ce razjebat veznu liniju tovara a zasto ne igra od prve i zasto nasa vezna linija iz utakmice u utakmicu je sve gora i ne znaju di udaraju pitaj pinokija na klupi, velebni trener kojeg sam i sam branio da ima imalo srama ne bi smio pogledat kameri u oci na presici, Biscan barem nakon blamaze ima taj sram.
  • Big Daddy
    1.1k
    Znači, dobije nas ekipa koja ima JEDNOG dobrog igrača u ekipi….
  • GaijiZG
    1.3k


    Prije utakmice se trazilo 433 i Cordobu, to se dobije i opet se pljuje. Jbg Cordoba nije pokazao puno ali nije ni imao pomoc od Rileta. Ako igramo 433 RPG i Ogi moraju biti bekovi.

    Rile nastavlja sa lošim proigravanjem vlastitog krila, već je simptomatično. Što je radio s Kanekom, nastavit će sa Cordobom. Nemrem ga smislit ni njegov jeftini balkanski populizam, zajedno s našim trenerom. Jednostavno njih 2 si pašu karakterno.
  • Dani Olmić
    222
    pa ne dominiramo ni u HNL-u… u tome je stvar…

    Hajduk kolko god je trul i u raspadu, prvi su na tablici jbg… a neznam cemu bi nase glave bile u minhenu. Pa tamo imamo 1% sanse iskreno

    Ovo danas je nasa LP, utorak je samo uzivancija
  • Big Daddy
    1.1k
    Rekao sam oduvijek., ne samo danas, Rile je legenda i odličan čovjek, ALI….
  • GaijiZG
    1.3k


    Rile je legenda i odličan čovjek

    Za mene nije.
  • Noel
    5.9k
    Bruka i sramota. Jakirović i igrači. Ne poraz nego način. Sram ih može bit. Zajeca također. Nek ih opet zove na ručak gamad odvratnu koja djeci lopte iz ruke otima i baca u teren. I za kraj redarskoj službi sretan majčin dan kako uspiju tovari onoliko arsenala unjet. Bruka i sramota.
  • Mihael2305
    22
    Pozdrav zonaši, današnja tekma je bila teška tragedija nakon onakvih šuteva roga i ono u zadnjim minutama prije 90., sramota... nadam se da će nam se bar neki dio igre vratit za protiv bayerna idući tjedan.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Kad sam govorio da Dinamo nije spreman za ligu prvaka, da je prevelika euforija bez razloga bio sam ispljuvan na forumu. Ponavljam Qarabag je ukupno bio najmanje izjednačen s nama, Rijeka nakon 5:0 protiv Olimpije bude ništa lošija od nas, Osijek odigramo katastrofalno. Samo Istra i Šibenik gdje nam je sve ulazilo je bilo na razini i pojedinci su pomislili da smo najjači na svijetu. A danas se dogodilo ono sto se uvijek dogodi kad se stvori nerealna slika u medijima, a to je da će Dinamo pobjedit glatko. Nijedan derbi se ne dobiva glatko, a ppgotovo ovaj Jakirov Dinamo koji od 15 bitnih utakmica nije dvije izdominirao. Kao sto sam za Pjacu i poslije Qarabaga rekao da unatoč golu i svemu je precjenjen i da ima kvalitetu za tu i tamo potez, ali da je to ništa specijalno, i Hoxha je definitivno zapostavljen pored njega. To je činjenično stanje, a vi pljujte koliko hoćete.
  • M94
    1.2k
    Jbg, tipicne Jakirove utakmice na bod.
    Hocemo muda na Maksimiru!

    Sudac ocaj. Nismo zbog njega popusili nego covjek nema osjecaja za igru uopce.

    Al onaj zicer preko gola, majko mila.
  • Paggini
    19.6k
    Tek sam sad siguran da skidamo Bayerna :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.