• Borovljanin
    74
    zd85w44kcg

    Zna li netko što je ovo što se ruši iza istočne tribine? Ima li kakve veze sa stadionom?
  • Borovljanin
    74
    Nemrem obrisati post, pa bum tu stavio sliku.

    [img]http://9d7d3290-7616-46e5-95d8-153f94449545.jpg
  • Dudu9
    812
    Pa na istočnoj strani ide parking igrališta
  • Borovljanin
    74


    Hvala. Gdje se može pronaći ta informacija? Ako ti nije problem podijeliti.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ovdje možeš skinuti i pogledati idejni projekt
    https://filebin.net/ce7qz80eyz04hmy3
  • Geonosis3
    41


    ja bi reko da se to ruše ova 2 siva hangara (crveno zaokruženo). To je na gradskoj parceli na kojoj je i stadion.
    istok-ru-enje.png
  • Geonosis3
    41
    iako u idejnom projektu se ti hangari nisu trebali rušiti.
    Ali dobro, očito glavni projekt koji čekamo nosi puno promjena.

    Capture1.png
  • mali M
    5k
    ma više mi se kenja od čekanja obične informacije.. rade aferu wikileaks oko običnih glupih informacija o gradnji javno korisnih projekata koji su zbog nekog mističnog razloga obavijeni velom tajne. Doslovno me živciraju svi odreda koji su povezani u projektu Kranjča-Maksimir pa makar na mikromilimetar sa tim zavjetom šutnje. Ništ nemremo saznat osim javnih floskula i obraćanja javnosti sa "uskoro" ili "sve će se saznati na vrijeme". Tu sami nagađamo, vučemo slike, uspoređujemo... Baš jad jadova... Imam osjećaj da im iznad ulaza na sastanke stoji veliki natpis "omerta" i da imaju tajno rukovanje..
  • Crusades1986
    11.8k
    tebe je teško zadovoljit...

    Nije ti pasalo kad su se papiri rješavali, ne paše sad kad su po svemu sudeći krenuli pripremni radovi.

    Kaj treba dnevnik aktivnosti svaki dan priložit na forumu da ti ne bi širio defetizam oko stadiona na svaku vijest o stadionu?
  • barbax
    184
    Počeli su tamo nešto čeprkati još u 4. mjesecu.
    Znači prije 5 mjeseci...

    440353137_7767911373259383_3656677005334174144_n-jpg.7126794

    440268292_7767911556592698_7932205672436864776_n-jpg.7126793
  • mali M
    5k
    Crus, nije uopće teško, samo bi bilo lijepo da znamo šta se događa. Po svemu sudeći, papiri se još uvijek riješavaju. po svemu sudeći ovo nešto esetetski sastrane rontaju po oronulom skladištu, po svemu sudeći još uvijek čekamo bar jednu kompletnu informaciju. Papiri se btw. još uvijek riješavaju, nije to riješeno pa sad čekamo da Pero s dva zuba sjedne u bager i krene rušiti...
    Jedino što trenutno imamo su obećanja da ako budemo strpljivi da će se stvari pokrenuti. Ja stvarno neznam ništa osim ovih prvih rendera koje su objavili odavno, koji čak više nisu ni aktualni jer se očito neke izmjene rade po projektu i moraju napraviti radi statike zapada.. Da li ti imaš neku konkretnu informaciju oko Kranjče ili mi isto savjetuješ da budem strpljiv i naredne tri godine i da samo čvrsto vjerujem da će bageri u jednom trenutku skrenuti lijevo i počet udarat po istoku...
    Netreba ta patetika o dnevniku aktivnosti jer se doslovno "do jučer" nije puknuo ni kamenčić na Kranjči u zadnje 3 godine, a sad ja širim defetizam..
  • Borovljanin
    74
    IMG-5798.jpg

    IMG-5781.jpg

    Ovako to sada izgleda. Prije par sati sam baš fotkao. Prva slika je iza zapada, odnosno sjevernog gola, a druga je iza istoka.
  • DrawTube
    4.7k
    Jedva čekam da ova tema za par mjeseci gori kao transferi ili ulaznice, ali zbog količine fotki s gradilišta
  • dumitrumitu
    1.3k
    Kakva je šizofrenija vladala na Osijekovom forumu kada se Pampas gradio. Siguran sam da možemo biti 10 puta gori.Jedva čekam.
  • rupke
    87

    očekujem postavljanje live cam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.