• Mali Zeus
    12.5k
    I nakon Bandića Bandić.
  • Big Daddy
    1.1k
    Znači, izgurati ovu sezonu i iduću i onda selimo na 3 godine, dok se Maksimir gradi, na obnovljenu Kranjču.
  • scooniepenn
    3.3k

    Mislim da je "Ej Miki Milane" neponovljiv. Kad ti aktivisti u manje od punog mandata samo zatvaranjem pipa osiguraju ozbiljan suficit u proračunu onda znaš kako se grad vodio. Zamisli da ti je na čelu grada financijaš ranga Zdravka Marića, mokri snovi.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Mislim da je "Ej Miki Milane" neponovljiv. Kad ti aktivisti u manje od punog mandata samo zatvaranjem pipa osiguraju ozbiljan suficit u proračunu onda znaš kako se grad vodio. Zamisli da ti je na čelu grada financijaš ranga Zdsravka Marića, mokri snovi.scooniepenn

    Više sam mislio na izjave i postupke.

    Ovo danas da će on obnoviti stadion pa kad je bila oluja je glumio tamo da nešto mete kod SC-a itd.
    Plus kaj nikak nemre ne spomenuti ga u bilo kojem obraćanju i krivac za sve probleme je bivša gradska uprava.
    Isto tak mi je malo jadno kaj na svakoj presici i skupštini ide osobno pa makar na drugoj strani bili ljigavci poput Hermana i Lovrića. Budi iznad toga, nemoj se tak jadno ponašati. U svakom slučaju nastup mu je nepostojeći i puno dobrih stvari koje naprave ili se dogode on ne zna ni prenijeti kako spada. Očito nema nikog tko ga savjetuje po pitanjima PR-a.

    Još samo fali da počne govoriti o sebi u trećem licu.
  • mali M
    5k
    ma muka mi je već od svakoga tko priča u prošlom licu. Pa daj se prestani uspoređivati sa lošijim, ja nemogu vjerovati u takve likove! I ovo sa 500 mill suficita. Nije sve to iz curkavih pipa, to je iz curkavih pipa + novi predivđeni buđet za projekte. svejedno nije malo slažem se, al čisto da se makne narativ. Isto tako, prvih 3 godine nismo vidjeli niti jedan kapitalni projek tako da je logično da se uštedilo. Uglavnom nije tema to, pa nećemo u tom smjeru, ali eto, lik nije znao argumentirati zašto nije mogao prije stadion pokrenuti mada su mu tu likovi na Zoni već dali 450 odličnih, valjanih argumenata zašto nije moglo prije. On se odlučio na "ti nisi arhitekta, ti šuti"...
  • scooniepenn
    3.3k

    Da se ne ponavljam kako mi je to posao, ali sve ono što sam pisao za Bišćana i komunikacijske vještine u malo blažoj verziji vrijedi i za Tomaševića. Uopće se nije trebao spuštati na ad hominem razinu komunikacije, već afirmativno i taksativno navesti što su sve napravili po pitanju Maksimira i Kranjče i staviti u kontekst 4 i nešto godine koliko su na vlasti u odnosu na 20 godina gdje se ništa nije pomaknulo s mrtve točke i to je to.
  • Mladi Starac
    150
    slažem se.
    nažalost, senf je još uvijek u nekim pogledima aktivist a ne političar.
    no valjda bu i to došlo na svoje.
    nek mu netko pomognne u PRu...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Da se ne ponavljam kako mi je to posao, ali sve ono što sam pisao za Bišćana i komunikacijske vještine u malo blažoj verziji vrijedi i za Tomaševića. Uopće se nije trebao spuštati na ad hominem razinu komunikacije, već afirmativno i taksativno navesti što su sve napravili po pitanju Maksimira i Kranjče i staviti u kontekst 4 i nešto godine koliko su na vlasti u odnosu na 20 godina gdje se ništa nije pomaknulo s mrtve točke i to je to.scooniepenn

    E to je to. Al on se na tu ad hominem razinu stalno spušta.
  • scooniepenn
    3.3k

    Trebao je ili oformiti tim ili provesti natječaj za vanjsku PR agenciju (to bi ga ispalo i jeftinije od zapošljavanja tima od 3 iskusnih PR-ovaca). Mislim da mu je to, ako dobije još jedan mandat, ne poželjno, već nužno.
  • Dejan
    0
    Pozdrav svima!

    Pratim već dugo teme, pogotovo ove za stadione ali danas mi je doslo da se registriram zbog jednog pitanja....
    S obzirom da dolazimo do toga da ćemo napokon seliti na privremeni stadion koji po meni nije dobra opcija radi pozicije zanimalo me je li nekome ikada palo napamet raditi novi/privremeni stadion u Sigetu gdje ima puno više mjesta i obilaznica je doslovce na 2 kilometra....??

    Pozdrav!
  • Dzoni
    616
    2 jednostavna razloga. Puno skuplje i puno duže je raditi iz nova sve nego renovirati postojeće.

    EDIT: Nakon tog privremenog vremena što će stadion biti dom Dinama, što dalje s njim?
  • Dejan
    0
    Pa isto kao i Kranjčevićeva, ostaje na koristenje za ostale zagrebačke klubove koji nemaju uvjete ni za drugi rang....

    Vidjeli smo prošlih godina da kvartovski klubovi ulaze u HNL pa ne igraju na svojim stadionima (Dragovoljac, Rudeš, itd....

    Hocu reci da ce tako i biti sa Kranjčom ali da bi lokacija svakako bolja bila u Sigetu....
  • The Undertaker
    5.1k
    Hocu reci da ce tako i biti sa Kranjčom ali da bi lokacija svakako bolja bila u Sigetu....Dejan

    Da li si ti ikad bio u Sigetu? Ovo što si napisao je daleko od istine. Do stadiona HD vodi jedna jedina uska cesta. Kajzerica je npr. dobra lokacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.