• dinamo u srcu
    1.6k
    Neslužbeni početak radova je krenuo. Velika stvar za klub, grad i državu. Stadion će imati oko 12,000 kapacitet što je malo, ali se bar nećemo brukati u europskim tekmama te nećemo biti predmet ismijavanja stranih medija prilikom dolaska na stadion. Klub nam raste iz dana u dan i rast će sve više samo što ništa ne ide preko noći. Dinamo Zagreb iznad svihGoran86

    Jel se moze prijavit da se volontira i da odnosim sutu da ubrzam radove, radio bi bez gableca kao avion. I to u dresu dinama i to u dresu Silvia Marica, a za motivaciju bi si pustao legendarni prijenos sa radio cibone.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Veliki minus da su najprije srušili birtiju :rofl:SAS1987

    Izgradit će još stariju i još ljepšu birtiju.
  • Geonosis3
    41
    evo dečko koji je radio na projektu veli da je glavni projekt gotov. i da se sada čeka grad.
    https://www.reddit.com/r/dinamo/comments/1fhdroo/bageri_ru%C5%A1e_zgrade_oko_tribina_prvo_legendarni/
    Capture11.png
  • Toni90d
    388
    Opet nema smisla da zapad ide u rekonstrukciju, ako se već ustvrdilo da statika nije dobra, kako se ovdje pisalo.
  • scooniepenn
    3.3k
    Mene poprilično zanima što u kontekstu Zapada znači rekonstrukcija kad je tribina velikom većinom montažna, uključujući i krov. Nisam građevinar po struci, ali mi nije jasno što oni tu uopće mogu ostaviti da bi se moglo govoriti o rekonstrukciji.
  • Jaro
    7.3k
    to je bilo inicijalno, kasnije su rekli da zbog statike ne moze rekonstrukcija. Pricamo kako ne treba vjerovati sve sto novinari napisu, pa sto reci o anonimnim redditovcima (ili bilo kojim komentatorima po forumima, portalima i slicno...)
  • jakov1
    83


    Bas...

    Tip vjerojatno radi klimu i grijanje pa je nesto nacuo i sad siri dezinformacije.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Kad vidimo glavni projekt znat ćemo. Ako budu vertikalne grede, znači da nije muljao.

    Također, "vertikalne metalne grede" ne moraju uopće biti nešto ružno, dapače ja osobno imam skepsu prema inicijalnom dizajnu sa žardinjerama jer mi izgleda jako dobro, ali zahtijeva razinu održavanja koja je iznad standarda javnih usluga u Hrvatskoj. No čim sam vidio da piše "vertikalne grede", sjetio sam se onog predivnog Herzogovog projekta za novi Stamford Bridge, meni osobno možda i najljepšeg projekta za stadion ikada. Doduše, grede nisu metalne, radi se o cigli, ali iz daleka djeluju kao grede:

    g.jpg
  • Plavi-9
    568
    glavni projekt u cjelini nije gotov. On je možda završio svoj dio
  • Nino Bule
    13.4k

    Odakle ti ta informacija ?
  • Plavi-9
    568
    pa kao što on radi na jednom dijelu projekta ja radim na drugom koji još nije gotov :smile:
  • Geonosis3
    41

    Znači imamo insajdera tu. Daj malo mesa. :)
    Kad će javnost vidjeti projekt?
  • dumitrumitu
    1.3k
    Mene zanima šta mu je to vertikalna greda?
    Ako je vertikalno onda je stup.
    Edit: napisao je da je projektant termotehnike, tako da mi je sad jasnije.
  • Plavi-9
    568
    neću glumiti nikakvog insidera to što ja radim je 5 % projekta. Zadnji render kojeg ja imam poklopa se sa gore navedenim gredicama.
  • barbax
    184
    Lik s Reddita - Zapad ide u rekonstrukciju
    Plavi-9 - Sve se ruši

    Dečki insajderi - dogovorite se! :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.