• rioda
    4.8k

    Je li živ Zeko? Nisam ga dugo vidio, doduše rijetko sam na zapadu
  • deda
    32.5k
    Živ je, vidio sam ga na Gorici.
  • mokoxax468
    698
    Da, bio je na 2-3 utakmice ove sezone, na svom standardnom mjestu
  • ZgDLions
    395

    Je, prošlo prvenstvo je sjedio jednu tekmu na zg pored nas, vidio sam ga na predstavljanju dresova u maxu i na šibeniku mislim zd.
    Jedino mislim da umjesto tranzistora sada koristi mob za osluškivanje šta konkurencija priča.
  • Heisenberg1986
    195
    Vidio sam Zeku u utorak u radničkoj, isti kao uvijek, hoda s nekim papirima, nisam ubrao jesu to zapisnici kao na tekmi ili nes drugo :)
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ja ga prekjučer vidio ispred stadiona.
    Zeko legenda.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    "Maksimirski ban Igor Cvitanović" - njegova nekoć omiljena poštapalica
  • Ivdzo11
    4.2k
    Mogući sastav Hajduka: Lučić, Melnjak, Elez, Prpić, Diallo, Krovinović, Rakitić, Pukštas, Kalik, Durdov, Livaja.

    U odnosu na susret protiv Osijeka u konkurenciju za momčad vraćaju se Filip Uremović nakon odrađene suspenzije zbog žutih kartona te Zvonimir Šarlija i Abduolie Sanyang koji se vraćaju nakon ozljeda. U konkurenciji je i povratnik Stipe Biuk, no realna je mogućnost da nitko od navedene četvorke ne zaigra od prve minute. Zanimljivo je da bi na desnom boku mogao zaigrati Dario Melnjak. Nekada važan adut 'bijelih' pao je u drugi plan. Gattusov prvi izbor na mjestu lijevog beka je Ismael Diallo, a svakako će biti intrigantno za vidjeti kako će se Melnjak snaći na neprirodnoj poziciji.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ovo je izvrstan sastav. Za nas.
    Nije li bilo rečeno da se Uremović vraća.
  • don
    5.5k
    Mogući sastav Hajduka: Lučić, Melnjak, Elez, Prpić, Diallo, Krovinović, Rakitić, Pukštas, Kalik, Durdov, Livaja.Ivdzo11

    smiješan sastav
  • javolimtebejako
    1.5k
    Mogući sastav Hajduka: Lučić, Melnjak, Elez, Prpić, Diallo, Krovinović, Rakitić, Pukštas, Kalik, Durdov, Livaja.Ivdzo11

    beton od obrane
  • Ivdzo11
    4.2k
    MOGUĆI SASTAV DINAMA (3-4-1-2):

    Nevistić - Ristovski, Theophile, Mmaee - Pierre-Gabriel, Sučić, Ademi, Pjaca - Baturina - Petković, Kulenović. Trener: Sergej Jakirović
  • serbus
    4.1k
    Dan d
  • Mali Zeus
    12.5k
    Osobno bih volio vidjeti Roga umjesto Ademija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.