• badjibadara
    3.1k
    Elez ima dobru dugu loptu na Livaju, to bi nam mogao biti problem ako ne zatvorimo na vrijeme. Ne znam koliko se vratio nakon ozljede, ali ta kombinacija je zaslužna za 2-3 gola Hajduka u zadnjih par godina.
    Druga stvar je aklimatizacija na travnjak. Mokar, brz, proklizavanja… tko se prvi prilagodi na takve uvjete diktirati će tempo.
  • prefontaine
    315
    Ma daj ne jebi me s 3-4-1-2. Izađi fino sa:
    Nevistić - Rile, KTC, Mmaee, RPG - Sučić, Rog - Cordoba, Baturina, Pjaca - Petković

    A onda kemijaj ako ne bude išlo.

    U 60+ ulaze Aki i Kule i sjebu ih do kraja,


    Al što Jakir reče, nogomet nije Football manager.
  • Petar86
    884
    Elez ima dobru dugu loptu na Livaju, to bi nam mogao biti problem ako ne zatvorimo na vrijemebadjibadara

    Bit ce to zafrkano kad Livaja zagradi loptu, na krilima cekaju Durdov i Kalik, dok na povratnu lete Krovinovic i Rakitic

    Ako im bude ovaj sastav ide to s hendikepom za nas
  • Mali Zeus
    12.5k
    Elez ima dobru dugu loptu na Livaju, to bi nam mogao biti problem ako ne zatvorimo na vrijeme. Ne znam koliko se vratio nakon ozljedebadjibadara

    Nije to isti Elez iz 2022., lik je kikser.
  • Shane
    185
    Bio je i na Trnju.
  • Omake
    2.5k
    Mudražija je pored Eleza izgledao kao Ferrari pored kipa slobode
  • Paggini
    19.6k
    Elez ima dobru dugu loptu na Livaju,badjibadara

    Jedino što Elez ima je guzicu sredovječne crnkinje
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Dobro jutro plava nacijo,
    potopimo tovare u ranu zagrebačku jesen.
  • deda
    32.5k
    Došlo je naše vrijeme. Kiša, blato, hladnoća. Njihova proljeća neće nikad. :cool:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Neće nikadaaa

    Neće nikadaaa


    Ne obaziri te se na mene. Nemirno sam spavao, lud sam a još 11 sati do tekme.
  • mali M
    5k
    buraz ja sam sanjao da sam na stadionu.. i bilo je nekakvo mokro apokaliptično vrijeme, a ja sam pokušavao razmotati nekakvu ogromnu zastavu za Dinamo. I veli mi neki lik dal mi treba štap za to, a ja ono, ma ne držat ću ju ja cijelu tekmu :rofl:
  • dzis
    807
    Zabijemo li rano moglo bi biti svega…
  • andy
    115
    kad ce osam sati....
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Zašto ste mi spomenuli Sportnetov forum, zašto sam otišao tamo, zašto, o Bože?
  • Toni90d
    388


    Spasi nas druge od muke, šta pišu? :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.