• din
    442
    Nego, hoće biti normalno alkoholne pive sutra?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Rakitic i Lille bjeze na prvi avion ?jedan u nizu
    A Raquel i dica kod Josipe i njenih u London :lol:
  • masacusec
    3.5k
    slažem se. Stoga i ne očekujem takav željeni rasplet.
  • Dr Hofmann
    833
    Prošle sezone je sve krenulo krivo kad je Petković fulao penal protiv čestitih i moralnih kod 1-0 i onda smo izgubili. Evo sad mi nije dobro kad se toga sjetim, jebemu Bruno zabij taj penal...Ajmo sad zaokružit skoro jednogodišnji ciklus od tada s pobjedom sutra i golovima Petkovića koji ionako realno ništa nije odigrao do sada, vrijeme je za nešto konkretno od njega.
  • Big Daddy
    1.1k
    Jadnici torcida izdali lripocenje i na kraju kazu:
    “ Igrače podsjećamo da se već sutra Hajduk bori za prvo mjesto na tablici, neka se iskupe i idemo po pobjedu!
    Svi u Zagreb!'”

    Samo nam dodjite, dovrsit cemo vas i vratiti na tvornicke postavke i onda vam slijedi KOLAPS!
  • Big Daddy
    1.1k
    Nego, hoće biti normalno alkoholne pive sutra?


    To su brige :lol:
  • din
    442
    ne želim biti razočaran.. da znam prije obaviti dužnost
  • Felip
    174
    S obzirom da su sve veći izgledi da neće biti kiše za vrijeme utakmice kabanice mogu poslužiti kao koreografija na zapadu da ne propadnu, još bolje ako su plave. :grin:
    Ne znam jel sjever sprema neki vizual, zadnji derbi je bio poziv za šalijadu, sad za zastave po balkonima. Super je huk s tribina, ali osobno volim i vizualno osjetiti atmosferu na stadionu tako da možda se ugodno iznenadim. :wink:
  • ZgDLions
    395
    Ima kakva uputa za zapad?
    Nosimo šalove, plave kabanice ili kak se kome da?
  • jedan u nizu
    8.2k


    Ne vidim razlog zašto šal nebi nosio svaku tekmu.
    Pogotovo kada je hladnije. Ne treba ti nikada poziv za to ;)
  • veselko tenžera
    2.1k
    Mislim da ne postoji šansa da sutra Hrgović osvane na desnom boku. Ili Sigur bez obzira na jet lag ili stoper, npr. Uremović. Njima je prvi cilj zatvoriti prilaze, mali Hrgović je defenzivno rupa.

    Kriterij ćemo vidjeti kod prvog starta koljenom u leđa Petkoviću, to ide u prvih 5 minuta. Ako Pajač tu bude odlučan bit će nešto i nogometa, ako bude papak kao Kolarić na zadnjem Max derbiju izgubit će kontrolu odmah.

    Rakitić će se ispuštati nisko, tu Petko mora pomoći defenzivno da im se ne da vremena.

    Samo nek igrači odgovorno odrade svoje zadatke, to je sutra dovoljno za 3 boda.
  • reziser
    6.8k
    Nosimo šalove, plave kabanice ili kak se kome da?ZgDLions

    Šal je uvijek sa mnom. Mene čudi kako malo ljudi ima šalove....i kako im se teško opustiti i zabaviti....
  • Big Daddy
    1.1k
    Ovako, šal nosi na svaku tekmu. Kiše sutra ne bude tak da ti ne treba kabanica, a ako te nekako slucajno zalije s pivom ( dogodi se cesce na stadionu), e za to imas kabanicu koju ces sutra dobiti od kluba.
  • ZgDLions
    395

    Pomislio sam da se zapad pretvara u navijačku tribinu i da bumo i mi imali koreografiju pa nisam htio zaostajati i podbaciti, a kad ono ak padne malo kiše opet bu izbjeglički kamp podno tribine.
    :grin:
  • ZgDLions
    395

    A može i legendarni komentator Zeko biti u blizini, fali mi ono vikanje nabi ju, nabi ju i osebujni prenos tekme.
    :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.