• Mikina lijeva kopačka
    26
    istina, kurac od članka, ali mislim da pokazuje stanje u kojem se nalaze, netko od igrača je pročitao ovo garant, loše za atmosferu.

    A i smiješno - od 2 puta LP i 2 puta europskih skupina, 2 puta prvaci i 2 puta doprvaci u petogodišnjem planu do BANKROTA.
  • mali M
    5k
    Ja imam ideju. S obzirom da nam je stvarno novinarstvo jado i bez nade u bolje sutra, neka Zona pošalje nekog svog sa pitanjima za "naš blog" koji se ovdje piše, i koji će postaviti kvalitetna pitanja na presicama u svezi taktike, igrača, ozljeda... Ne zato jer je nama za blog potrebno, nego jer će se dat portalima prava pitanja da imaju šta kvalitetno za objavit... Ili neka se otvori tema "Najzanimljivija pitanja za pressicu" i tu ćemo pisati prije svake utakmice ili događaja svoja najzanimljivija pitanja, pa možda netko od parazita dođe na Zonu i barem pokupi neka zanimljiva pitanja...
    Meni je zbilja više ovo katastrofa kad vidim da se nezna što bi se pitalo na presici prije derbija sa Hajdukom, u tjednu gdje se igralo i za repke, gdje je nedavno bilo dosta ozljeda recimo na bekovima itd itd... Nevjerojatno..
  • prefontaine
    315
    Više pitanja se postavi na fakultetu, kad profesor na kraju dugog i dosadnog izlaganja kaže: "ima li kakvih pitanja?", nego na našim press konferencijama prije meča.
  • mbzg
    96

    A ne znam , sad imamo stvarno dobra krila, ne sviđa mi se od Pjace raditi wing beka. Napast ih s krilima i oba napadača u sredini su dovoljni Sučić i Baturina za njihove Rakitiće i Krovinoviće. Radije nek oni misle na obranu od naših napadača.
  • tp1997
    262
    Ja se isto nadam da nećemo igrati 3-5-2. To je dobra varijanta za adaptaciju tijekom utakmice, i za određene utakmice LP gdje se očekujemo braniti većinu vremena.

    Ali kraj živih Cordobe i Pjace, Hoxhe kad je spreman, naprosto ne vidim nužnost žrtvovati krila.
  • Big Daddy
    1.1k
    Raketa pjevuši: Sta je meni ovo trebaloooo
  • ZgDLions
    395

    Još čekamo neke fensi swift sa logom Dinama u plavoj boji.
    Možda se iznenadimo na ulazu.
  • Petar86
    884
    Neka se izvadi iz naftalina trans "KOLAPS" za sutra. Prigodniji je sad nego prije 15tak god
  • Dubbbrava
    446
    Predlažem i poruku demagogija a ne odgovornost ili pitanje za Raketu : Ivane Rakitiću dobrodošao u najveći klub u tvojoj karijeri :lol:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kad Rakel vidi kako je ujesen tamo napustit će ju entuzijazam. Ionako se nju najviše pita.
  • serbus
    4.1k
    Rakitić ide kad žena kaže da ide. Vjerojatno kad supruga skuži da zima na buri nije isto kao i ljeto na suncu.
    Ili kad kum nađe drugu.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Neće ni Pudar na more.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.