• blue heart 72
    1.7k
    Ja za sutra očekujem samo jedno. Pobjednički gard od prvog sučevog zvižduka i to kako na terenu, tako i na tribinama. Da ih "ubijemo" na svim poljima, da im bude jasno da su došli na megdan najboljoj momčadi i najboljim navijačima
  • masacusec
    3.5k
    Idealna prilika za totalno demoraliziranje protivnika.
  • ZgDLions
    395
    Šta bi kolege rekle, ja zadovoljan bilo kakvom pobjedom.
    Sad se stvara bodovna razlika, tek je početak, a za divljanje i nabijanje kompleksa imamo termine na proljeće.
    Samo ozbiljno da ne bude opet stotinjak stranica kuknjave i otrova ak ih ne slomimo.
    Važnija nam ova od prve u LP.
  • tp1997
    262
    Ja imam neki osjećaj da će ishod biti mlaka nula.

    Tovarima je bod kod nas kao kuća, nemaju nas kapacitet napasti niti ima šanse da se Gattuso otvori, postavit će se tvrdo i gusto, s puno prekršaja, provokacija i prekida igre, pa što im Bog da.

    A Jakir je, čini mi se, svaki put u bitnijoj domaćoj utakmici kada je bila situacija da Dinamu rezultatski odgovara status quo odnosno da postoji neki imalo veći rizik ako izgubiš (kao sada, gdje bi Hajduk mogao preuzeti prvo mjesto taman kad nama kreće žrvanj LP) igrao primarno da ne primi gol i da ne izgubi. Zadnji derbi sa Rijekom u prvenstvu nismo odigrali ništa, spasio nas genijalni moment Petkovića, jedna kontra, i Rijekina stativa; prva kup utakmica s Rijekom igra se na 0-0 da se ne primi gol doma, prva tekma s Hajdukom na Poljudu prošle godine isto igra na nulu (imaš odgođene utakmice, bit će ok, samo da se ne izgubi)...čak se i za ovu zadnju tekmu s Rijekom može reći da nije bilo nekog pretjeranog impulsa da se zabije gol u drugom poluvremenu.

    Tako da nekako očekujem da će se Gattuso postaviti tako da izvuče bod, Jakir tako da ovima slučajno ne sjedne neka kontra, i da lako moguće završava 0-0.

    S obzirom na to, potpisao bih bilo kakvu pobjedu, makar nekim slučajnim krumpirom u 90+, taman kako je njima ušlo u prvom kolu prošle sezone.
  • Dani Olmić
    222
    sutra na kladari odigras 0-0 i imas velike sanse da dobijes
  • tp1997
    262
    Tako nešto sam i mislio odigrati, iako me navijačko srce vuče protivno tome
  • NitkoBitan
    17k
    Jakir ako je pametan igrat ce 4-3-3 i preko krila. Njima su bekovi mali Hrgovic i Diallo a nama mogu od prve igrat Pjaca i Cordoba.
  • Hnlovac
    1k
    Ja ću sigurno odigrati tak. Fala Bogu na kladari sam pao i Qarabag, a nadam se da me ruse i tovari i Bayern.

    To sve sa strane naša uvjerljiva pobjeda ne bi im bila zadnji cavao u lijes, ali jedan od cavala sigurno. Ovi su nekak zilavi i iako se već 2 godine govori da su zaduženi ko Šri Lanka nekak još uvijek postoje
  • Droljo
    8k
    Idealna prilika za totalno demoraliziranje protivnikamasacusec

    I svaki put kad je bilo tak smo usrali i spljugali... Rijetko smo odigrali kak spada u ovakvim situacijama. Iako je bilo i toga...
  • tp1997
    262
    To priželjkujem, no nadam se da se neće poradi opreza kretati sa 3-5-2
  • Crni86
    3.5k
    ja sam skroz uvjeren da sutra krecemo u 433 ili 4231. Krece udarnih 11 kao protiv quarabaga doma, samo vjerujem da ce cordoba biti desno umjesto hoxhe. Trebali smo slicno krenut i protiv Rijeke.

    I iskreno mislim da bi Cordoba mogo unistiti Dialla, sjetimo se sta je Kaneko radio Diallu u derbiju na zimu na maksimiru. A Cordoba je 1vs1 duplo jaci. A sta bi tek Markan trebao napravit malom hrgovicu… jednostavno u svim dvobojima na terenu smo bolji i moramo pobjedit.
  • Dani Olmić
    222
    Imali smo vec i jacu ekipu pa smo gubili od cak i losijeg Hajduka nego sto je to danas ... to nista ne znaci
  • Crni86
    3.5k
    lopta je okrugla naravno.

    Ali jednostavno je sve na nasoj strani. Od atmosfere do stanja na terenu. Sutra nema izlika, treba krenut od prve minute jako i agresivno. Zabit gol u prvih 20 minuta i napunit ih ko paprike.

    Sve osim nase pobjede bi bilo iznenadenje.
  • Dani Olmić
    222
    Apsolutno se slazem s tobom ... Svima nam je to zelja.. al jbg, vidit cemo

    Treba na kladari odigrat na 0-0 s tovarima i pobijeda u minhenu i stavit 10€ pa neka bog pomogne hahaha
  • jedan u nizu
    8.2k
    Uvijek kada derbi ocekujem kao nekakvu veliku utakmicu, nekakav atomski nogomet, sa obje strane, puno golova i prilika - uvijek bude tvrda utakmica sa minus 5 prilika po ekipi. A to je valjda 95 od zadnjih 100 derbija :sweat:

    Sada bas i ocekujem jednu takvu tvrdu utakmicu bez prilika.
    Mozda se svemir uroti i padne 5 golova u mrezi Hajduka.

    Cisto me zanima scenarij sto bi se desilo kada bi pala jedna takva petarda.

    Neredi na jugu?
    Neredi na Borongaju 1/1
    Neredi na Desincu ?
    Sacekusa Torcide nad Hajdukovim autobusom na macoli ?
    Gattuso dobio otkaz, a nije u tunel usao ?
    Gattuso dao otkaz na pressici ?
    Torcida kopa grobove na Poljudu ?
    Rakitic i Lille bjeze na prvi avion ?
    Bilicu propucana šajba?
    Torcida odustaje i osniva novi klub naziva 'Naš Hajduk' ?
    Red Bull preuzima Hajduk?
    Mišković prodaje Rijeku i za 1 euro kupuje Hajduk?
    Rakitic u Lokomotivi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.