• prefontaine
    316
    E jbg ekipa, ipak ništa od Gennarove pressice danas...
  • Jurki
    11.7k
    Pa šta bi Dinamo trebao dovodit imena tipa Jese,Ayew i takve istrošene igrače da novinari budu zadovoljniMaxova dijagonala

    Pa vidimo kaj moze Nk Penzionerski napraviti.
    Dinamo mora dovoditi igrace kakve je dopeljal ovo ljeto.
    Mladost koja ti bu isporucila rezultat poslije toga financijsku korist.. te pokoju iskusnjaru u najboljim godinama..jer bez iskustva nista nemres.
  • Livi
    55
    Zaštićeni kao Lički medvjedi. Ista stvar i s Bilićevom presicom "puno novinara pa ćemo ograničiti na 1 pitanje", a tamo 5 novinara i svi pristrani ajduku ne daj Bože da netko pita neko realno i konfrontirajuće pitanje. Mogu oni bježati od istine koliko hoće i ne suočavati se s njom, ali posljedice dolaze na naplatu, a ovo je tek početak.
  • rioda
    4.8k
    Smiješan dio Bilićevog izlaganja mi je bio i oko novog sportskog direktora. Kaže nešto u stilu, imamo dogovor s jednim, a jednog još uvijek nagovaramo :lol:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Bilićeva presica je bila užasna. Ništa konkretno nije rekao, samo je zamutio vodu, a prezentacija i nastup su mu apsolutno nikakvi.
  • Krizy
    43.1k
    Kakav je to uopce clanak Kruselj, krene s Perisicem i Loksom pa onda na Dinamo i Hajduk?! Ni glave ni repa u clanku…. Uzas… nasi sportski novinari su teski pijanci, neznalice i zaostali u proslom vijekuVrdjuka

    Žalosno.
    Zona Dinamo ima puno kvalitetnijih tekstova, koje često kradu i malo preurede pa objave.
    Nekad mi bude žao što nisam upisao novinarstvo, ali realno teško se tu probiti bez kontakta.
  • Jaro
    7.3k
    Nekad mi bude žao što nisam upisao novinarstvoKrizy

    Pa da ispadnes debilcek ko ovi?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nekad mi bude žao što nisam upisao novinarstvo, ali realno teško se tu probiti bez kontakta.Krizy

    Ne bi ni trebao upisati ni završiti. Svaka šuša može biti novinar i 'novinar'.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    20:30

    “Uhh uhhh… uh… znate sta?!”
    Ovakvog cara jos nisam vidio :lol:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Dobro mi je kad je rekao da ima informaciju da je Gattuso iznimno motiviran.
  • Kaj je
    428
    Otvorim naslovnice, portale, drustvene mreze. Prvo vidim da ovaj odlazi u loksu, ispod toga da ovaj nece odrzat presicu, ispod toga da je i rakitic na odlasku. Iskreno boli me briga tko je zavrsio novinarstvo il nije, sto je od toga istina il ne, ali definitivno je bolji osjecaj citat ta sranja i kmecanje tovara u komentarima i gusenje u vlastitim govnima, u usporedbi s onim osjecajem prije godinu dana kad su nas mojmira i ekipa srozavali na nulu i kad smo mi nezasluzeno punili naslovnice. Tak da - keep going on, dajte mi kokice, ja ocu jos. A sutra na terenu idemo ih dokrajciti. I jos nesto imam reci za kraj - al sve se brzo okrenulo... Dinamo Zg opet sampion!!!!
  • jedan u nizu
    8.2k
    a sam ga slušao pola sata punih. Sve sam ga razumio. Sve je objasnio i rekao kaj mu je na umu. Bez itijedne poštapalice. To je za mene elokventnost. Razboritost.Majki2111

    To je za tebe elokventnost.
    Ali ne za svakoga.
    Može meni i kumica sa placa pričati pola sata i sve ću ju razumjeti i sve će mi objasniti ali to znači da je elokventna.

    Također, ti povezujš poštapalice sa neelokventnošću, zapravo obrnuto, kada netko nema poštapalice ti ga smatraš elokventnim. Velik dio ljudi nema poštapalice pa ne možeš reći da svi elokventni.

    Dijete u trećem osnovne može složiti 4 rečenice da bi objasnio što je radio u školi. Govori razborito i razumiješ ga, ali ga ne smatraš elokventnim.

    Majki, po tvojim prijašnjim upisima sam stekao dojam da si povodljiv i da te lako kupiti i da si pomalo naivan, tako da me ne čudi što imaš takvo mišljenje.
    Ne tvrdim kao nešto loše naravno, ali mislim da ne moraš tražiti racionalna objašnjenja kako bi objasnio da ti se Kalinićev intervjuu dopao. Vjerujem da se 'dopao' većini navijča dinama, najviše zbog prljavog veša, a ostalom građanstvu je porastao u očima jer se bori za 'pravedniji' Hajduk.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Baš me zanima hoće Gattuso sutra nakon utakmice dati otkaz. Ja imam osjećaj da hoće, čak neovisno o rezultatu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.