• jedan u nizu
    8.2k
    Baš me zanima hoće Gattuso sutra nakon utakmice dati otkaz. Ja imam osjećaj da hoće, čak neovisno o rezultatu.marcio amoroso

    Ne vjerujem da će sam dati otkaz. Previše je tu love u igri, a premalo, zapravo ništa mu taj klub ne znači da se toga odrekne.
    Jedino ako se sporazumno dogovore i isplate polovinu i na taj način ode.

    Više vjerujem da će se Gattuso godina povlačiti po sudu oko isplate otpremnine kada ovi ne budu u stanju to isplatiti
  • Georg Koch
    4.5k

    Sumnjam iskreno.
    Ako je istina da ima placu 2 000 000, ne vjerujem da ce zabar to tek tako baciti u vjetar.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Rekao bih da ovisi kaj pise u ugovoru, tj koliko se mora isplatiti drugoj strani u slucaju jednostranog raskida ugovora.

    Sigurno nece jos dugo, ali nisam siguran da ide odma sutra
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ne znam, meni taj lik izgleda kao netko tko se ne da zajebavati i sumnjam da mu se ostaje u tom toksičnom okruženju. Novca valjda ima dovoljno za 5 života.

    Osim toga je vjerojatno shvatio da dolje ništa dobro ne može napraviti.

    Edit: zanima me također šta kum Keta i onaj drugi prijatelj kažu na ovu situaciju :rofl:
  • don
    5.5k
    Baš me zanima hoće Gattuso sutra nakon utakmice dati otkazmarcio amoroso

    nadam se da neće
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Najbolje da zbog poraza od 4:0 dobije otkaz i pokupi otpremninu.
  • Izet Hajrović
    2k
    Prošao je Gattuso dosta velikih klubova, što igrački, što trenerski i nekako ne vjerujem da mu otpremnina ovdje igra neku preveliku ulogu, valjda se nakupio otpremnina u Milanu, Napoliju i Marseilleu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Al zamisli situaciju, Perišić otišao, Rakitić bi mogao na zimu kak je krenulo, sportski direktor se posere po svima, uključujući i igrače, govori o tome da ne razgovaraš s predsjednikom i kojih se igrača predsjednik htio riješiti, iznese sav prljavi veš, predsjednik nemušto odgovori, navijači bijesni, totalni kaos, izgubljeni svi i takav ideš igrati najveći derbi.

    Naravno, sve to može im poslužiti kao dodatna motivacija i derbi je derbi, ali netko je dobro rekao jučer, prvi gol je ključan, ako ih načmemo moglo bi biti svašta jer je i prije ovog showa jučer sve to kod njih bilo klimavo, atmosfera trula i oni nesigurni.
  • ZgDLions
    395
    Baš me zanima hoće Gattuso sutra nakon utakmice dati otkaz. Ja imam osjećaj da hoće, čak neovisno o rezultatu.
    Nije da baš stoje u redu za njegove usluge, a i ovom prezentacijom i rezultatima u Hajduku nije baš dobio puno pluseva u nogometnom okruženju, tako da do daljnjeg po meni ide to dalje.
    On nema kamo, Hajduk nema love ni zamjenu, što bi rekli početak jednog divnog prijateljstva.
    Još da mu daju da ima presicu, čak bi sam sebi postao važan u klubu.
  • Facke
    3.6k
    Ma Gattuso se sigurne nebu dal zajebavati. Ak mu bude prekipele otisel bude sam. Da mu je do novca otisel bi k arapi. Ovak budeme vidli. Obecanja je neka dobil a nisu se toga drzali. Predsednik znjim ne razgovara el se vidi dvije klase iznad njega.
  • Paggini
    19.6k
    Kad ti je Gattuso najstabilnija i najnormalnija karika u klubu...
  • Blueshadow86
    1.6k
    Prvo da mi njih pobjedimo sutra kako god znamo, to je najvažnije, a onda ćemo pozorno pratiti i uživati u njihovom cirkusu i raspletu oko ostanka-odlaska Gattusa itd... Ja posve zadovoljan i s minimalnom pobjedom. A Gattuso može i ostati, nema potrebe da ode. :naughty: :grimace:
  • vjeko1701
    7.9k
    Samo da mi sutra odigramo pošteno i pobjedimo. Ostalo su njihove muke koje su si sami uzrokovali.

    Mada je meni i dalje fascinantno koliko je njihov "Lukša" zaštićen u svemu ovome. Odkad je otišao ni traga ni glasa a sve je jasnije da je iza sebe ostavio klub u teškoj financijskoj situaciji.
  • NitkoBitan
    17k
    Luksa i onaj Litvanac/Latvijac su bili televizor u boji za Bilica i Kalinica. Vjerujem da bi uz kontinuitet s njima nekako dostigli barem grupnu fazu KL ovo ljeto.

    Luksu je pokopao intervju ispred devastirane sjeverne tribine. Ne mozes ocitavat lekciju gazdama kluba...
  • xavier
    12k
    Prvo da mi njih pobjedimo sutra kako god znamo, to je najvažnijeBlueshadow86

    Upravo tako. Dio ljudi ovdje uzima zdravo za gotovo da ćemo ih sutra razbiti. Da se razumijemo, naravno da uvijek treba biti pozitivan i optimist, ali isto tako, ovo je derbi i kao i svaki put u derbiju, često trenutno stanje u klubu i momčadi ne znače previše kad momčadi izađu na teren.

    Ja se iskreno nadam dobroj predstavi i pobjedi s naše strane, ali nemojmo raditi ražanj dok je zec još u šumi i prerano pričati o tome što će se dogoditi "nakon njihovog potopa". Ajmo korak po korak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.