• Majki2111
    3.1k
    O ide. Kad ti neka osoba kaže da je pojam X pojam X. Ili 5 puta u rečenici ubaci poštapalicu "kak se se to kaže" onda Kale i elokventnost idu u istu rečenicu. Ili npr kad ti neko kaže da je spolni organ i spolni odnos ista stvar onda Kale i elokvnetnost idu u istu rečenicu.
  • Majki2111
    3.1k
    459250372_1050891943070297_4372539486451573270_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=p_UhLN5Mb_QQ7kNvgHopx8b&_nc_ht=scontent.fzag1-2.fna&oh=00_AYB93kpLz72Y1Zj2VJXIngcZmlw0Og7WZm49yipOrKSOQA&oe=66E7FE47


    https://www.tportal.hr/sport/clanak/legenda-hajduka-ovom-je-izjavom-uoci-najveceg-hrvatskog-derbija-dotukla-navijace-bilih-20240911


    Badbeat je u pravu. Ekipa se javila. Legenda Hajduka i Uršula su dalki svoj obol.

    Ja čekam Gennara.
  • DrawTube
    4.7k
    Čovjek ne može sastaviti 2 elokventne rečenice zaredom, a kad je morao nabrojati imena valjda 5 igrača s kojima je u kontaktu svaki dan zvučao je kao dedeki kad ih pitaš postavu iz 67-e

    Ovaj Livaja, Lovre , Elez, uhh Šarlija
  • Majki2111
    3.1k
    Ja sam ga slušao pola sata punih. Sve sam ga razumio. Sve je objasnio i rekao kaj mu je na umu. Bez itijedne poštapalice. To je za mene elokventnost. Razboritost.

    Kupio me prezentacijom za razliku od nekih mojih kolega na faksu koji su me ubili prije nekog izlaganja.
  • NitkoBitan
    17k
    Znam po cijem se uzoru Hajduk odlucio na gasenje komentara na drustvenim mrezama. Poznati hajducki internet "influencer" Dvanaesti novinar, koji je vrijedao suce, Dinamo i reprezentaciju te objavio snimke iz VAR sobe, odlucio se na gasenje komentara pod krinkom opceg histriziranja zbog rezultata, a u pitanju je zapravo bilo zaposljavanje njegove zene preko veze u Hajduku.

    Znaci s jedne strane imamo Hajduk koji gasi komentare pod krinkom "napada" na pojedine igrace (Kalika, Dialla itd.) a s druge strane imamo lika koji je ugasio komentare kako slucajno sira javnost ne bi saznala kako su mu zenu uhljebili u Hajduk. To je ta bolesna sredina dolje. Busali se u prsa kako su jedini zdrava, navijacka i narodna sredina a u biti su teski Pyongyang.
  • ZgDLions
    395

    Nemate vi pojma, ako njima Rađa viruje onda je to to.
    Možda su se neke stvari malo promijenile od tada, a možda i nisu.
    Ko zna koji je plan bio prije toliko godina i da li se u potpunosti realizirao.
  • JMastermind
    35
    pa nema Tommy ništa. NH je 2016. Otkupio 24.53% od Tommya za 35 milijuna kuna sa rokom otplate od 10 godina. Tommy samo fila lovu unutra, a što uzima nazad... Tko zna.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    A što bi uzimao? Njemu je dovoljan marketing koji dobije od toga... ljudi praktički poistovjećuju hajduk sa tommyem. Orijentirao se na taj dio države i mislim da je trenutno lanac sa najviše dućana u hrvatskoj.

    Reklamu na dresu ima "besplatno" zbog prodaje dionica udruzi "naš hajduk". Gdje može dobiti bolju reklamu među svojom ciljanom populacijom, nego nekakvim injekcijama hajduku?

    Što je njemu sufinancirati rakitićevu plaću sa 600 000 eura?

    Dolje postoji ozbiljna količina ljudi koji su bolesno zaluđeni tim šugavim klubom, jedna takva informacija 100% podsvjesno tjera na tommy u slučajevima nediumice "hoću u tommy ili neki drugi supermarket". U igri brojeva on tih 600 000 eura vjerojatno otplati povećanom prodajom u par dana.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ma vidi ti Uršule, ona bi se okrenula nogometu. :lol:
  • Danko
    1k
    Pišu sportske da će perišić u loksu :)
  • Mali Zeus
    12.5k
    Pišu sportske da će perišić u loksu :)Danko

    Molim te Bože. :grin:
  • Jurki
    11.6k
    Ako Perija ode u Loksu.. bit ce to epski meltdown dole.
    A imal bu jeben docek dolje..
    ove dole zakucava svako ko se god zmisli.

    Ajde Ivane.. i Lile da zavoli Lokose.. hu huu

    Edit: Zgleda i Raketa trazi evakuaciju iz Splita..
    Mislil sam da je dobar clanak.. al kad je spomenul sotonu kao "rijetko koga sposobnoga" doslo mi je da se zrigam.
    Kruselj i dalje viri Mamicu iz šupka.
  • prefontaine
    316
    Bože moj, koji glupi članak... E moje SN, na šta vi spadošte...
  • Captain America
    17.6k
    Pišu sportske da će perišić u loksuDanko

    preuzmi.jpg
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Znači, nema tog sranja koje će se desiti dolje, a da novinari skoče realno i napišu kako je....frajer uspoređuje transferni rok Dinama i Hajduka i kaže da su tu negdje...kao, samo Pjaca je ok, ali i on ima upitnik?!?!?!?

    Prošle godine su toliko jahali Dinamo i silovali nas sa nezaustavljivim krahom, baš gadljivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.