• Omake
    2.5k
    U tom stanju kolektivne šizofrenije, čudi me da nitko nije bacio teoriju da je Mamić ili HNS platio Kalinića pa ruši nikad jači Hajduk
  • don
    5.5k
    a ne znam samo koliko se takve stvari rade uživo na izvanrednoj pressici?

    Bilić mi nije baš tip lika koji ima muda za to, već mi djeluje kao netko tko će dat samo ostavku u pozadini i to je to
  • NORTE
    11.4k
    Kad će neko od dole iskreno reć da je bolesno da cijeli grad djeca vrtićka penzioneri babe i strine svekrve i nećaci pozivaju na visoke peći ubijanje purgera i mržnju prema imenu Dinamo. Ljudski su propali do kraja. Dotakli su dno. Cijeli grad i okolica. Lako za to kaj im je klub propao davnih dana. Oni su propali i kao ljudi. Zlo i zatrovano podneblje koje svoju djecu odgaja u čistom zlu i mržnji.Noel

    Dobar post.
    Tamo djeca na Adventu mrze preko mikrofona jer su ih tako naučili.
    images?q=tbn:ANd9GcSKjBZD1dbPw_zl8NcEkeT9dJ6SctCgjb0AVg&s

    Svekrva mrzi i nemoš ti tu šta mijenjat.
    KOME ZVIŽDIŠ?!

    "Karma sve vraća. Th"
    5.jpg
  • Jurki
    11.6k
    nek propadnu ko ih jebe.
    Truju cijelu drzavu.
    Stvorili su narativ da je Dinamo kriv za apsolutno svako sranje u drzavi.
    Dinamo unistava klubove, Dinamo ima tramvaj ligu, Dinamo si slaze raspored, Dinamo krade igrace.. nastavi niz.

    Nek propadnu, nek se ugase.. ljepsi mi dan nebu mogel svanuti.
  • NitkoBitan
    17k
    Uf uf ako nabijemo Hajduk u petak bas me zanima reakcija Torcide na jugu... ne bi me zacudilo da gro njihovih u vlastitim redovima "kipi" zbog situacije i sutnje Torcide na tu temu.

    Meni se cini vjerojatnije da ce bit medusobne makljaze nego da ce bit neki "neredi u Zagrebu" koje su najavljivali.
  • NORTE
    11.4k
    Uf uf ako nabijemo Hajduk u petakNitkoBitan

    1/1
  • Bosskovitz
    11.7k


    Nisam rekao da ih trebamo žaliti ili brinuti za njih, tek da ne likujemo.

    U pobjedi se ne uzvisi, u porazu se ne ponizi. Oni su orgijali i likovali prije nepunih godinu dana kad se činilo da će nam uzeti prvenstvo, bili su posve odvratni - nemojmo u tom smjeru. Ajmo biti iznad toga, i tako smo veći klub od njih.

    Samo apel, nije kritika nikome osobno, da se ne bi sad razvila rasprava o tome.
  • Maxova dijagonala
    143
    Ja sam prijatelju hajdukovcu prije pola godine objašnjavao šta će se desit nastave li učlanjivat palamide,skuše,mačke i kerove u NH i kad NH stekne 51% vlasništva Hajduka da će to bit rasulo. Oni uopće nisu svjesni da će onda narkomani sa 3 zuba donosit strateške odluke za klub... Njima je samo u glavi koliko imaju preplatnika i članova a to što im klub ubrzo potpuno preuzima narkomanija to ih ne dira.
  • sebenico
    552
    Ja ću samo citirati izjavu jednog našeg bivšeg trenera: ''Dok se gori bave boljima, bolji se bave sobom.'' Imamo mi još dosta posla dok klub postane onakav kakav treba biti, ali krećemo se u dobrom pravcu i ne treba se osvrtati na druge.
  • Noel
    5.9k

    Bojim se da 90% tih dole zlih ljudi još uvijek nisu svjesni da oni njihova djeca unuci babe dide strine nisu članovi Hajduka nego udruge Naš Hajduk. Nije ni pola medija svjesno toga. Pa piše po člancima Hajduk ima tolko i tolko članova. Ne. Krivo. Udruga Naš Hajduk ima tolko i tolko članova. To bi bio pravi naziv naslova po zakonu.
  • JMastermind
    35
    68572 ih je član udruge Naš Hajduk. To je najbliže članstvu što možeš biti s obzirom da NH drži trećinu dionica. A onda imaš još toliko po milijardu različitih DPH koji, eto, imaju neke popuste i prava na karte. I tobož neki izbori za nadzorni odbor.

    E sad, Udruga NH je u 2023. Prihodovala 1.822.039 eura (954.456 članstva, 867.473 od donacija)... Od čega je na račun HNK Hajduk š.d.d. sjelo točno... Nula. Toliko o tome koliko članstvom pomažeš klubu.
  • Jurki
    11.6k
    Ja ću samo citirati izjavu jednog našeg bivšeg trenera: ''Dok se gori bave boljima, bolji se bave sobom.'' Imamo mi još dosta posla dok klub postane onakav kakav treba biti, ali krećemo se u dobrom pravcu i ne treba se osvrtati na druge.sebenico

    Potpis ovoga.
    Tocno, ljudi u klubu funkcioniraju po tom modelu (bolji se bave sobom).
    Međutim mi (navijaci) bilokojim upisom na forumu nebumo napravili kontraefekt.
    Nakon godina silovanja javnosti od strane žgadije i njihovih medija.. sve im se zrusilo na glavu.
    E pa dosel je i nas red da malo likujemo i orgijamo nad njihovom sudbinom.

    Zar mislis da nebi npr Unitedovi navijaci festali da Liverpool rikne? Bez obzira na to kaj i United ima velikih problema.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Evo kmeplus piše da nije loš model upravljanja, samo su birani loši ljudi.

    E i dinamo ima jednog gazdu koji je u bijegu.
  • badjibadara
    3.1k
    Samo prodajom godisnjih ulaznica za press konferencije rijesli bi se akumuliranih minusa dok si rekao keks.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    39
    Zašto torcida sad šuti kad im se klub raspada pred očima? Jedino su glasni kad treba mrzit Dinamo,reprezentaciju i sve hrvatsko...
    Maxova dijagonala

    Sute jer ovaj model upravljanja je njihova ideja. Ljudi koji vode klub, uz famoznu udrugu NH su tamo uz njihov blagoslov! Sutili su u prosle sezone kad su tili na sva zvona strane sudce, da liga bude pravedna i izgubili od nas oba puta nakon tog. Sute jer su obicni licemjeri bili i ostali!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.