• Jurki
    11.6k

    Evo i nastavka

    Ovo nije istina,iz pouzdanih izvora znam da je Zeko postavljen samo kao marioneta,odnosno ime koje će navijači prihvatit i stat iza njega,dok sve odluke donose drugi ljudi,najviše Sanjin Š.

    Izgleda se Prasičkova mantra dobro primila dolje.
  • NORTE
    11.4k
    Ovo je pravi građanski rat u klubu.Mali Zeus

    Ne vrijeđaj Građanski.
    To je tovarski rat.
  • Fanboy
    2.6k
    Ja sam sad isto pročitao na snetu da je Sanjin glavni lik koji upravlja klubom tj. Dinamom.
  • Mali Zeus
    12.5k
    e da je Hajduku jedan takav.
  • Mali Zeus
    12.5k
    nevolje u Kmečilandu.
  • Paggini
    19.6k
    Ja sam sad isto pročitao na snetu da je Sanjin glavni lik koji upravlja klubom tj. Dinamom.Fanboy

    Hahahahah i da vodi, to bi značilo da je "neki tamo" Sanjin Španović svojim vodstvom doveo klub do duple krune, ulaska u Ligu prvaka i odlicno odradio prijelazni rok!

    Kao, oni se tješe tim teorijama zavjere kao da je išta od tog bitno i da je istina hahahahahah
  • NitkoBitan
    17k
    Ovo nije istina,iz pouzdanih izvora znam da je Zeko postavljen samo kao marioneta,odnosno ime koje će navijači prihvatit i stat iza njega,dok sve odluke donose drugi ljudi,najviše Sanjin Š.Jurki

    A iza tih drugih ljudi stoje forumasi Zone Dinamo ciji se prijedlozi prihvacaju, poput recimo prijedloga o pustanju slobodne prodaje 2 dana prije utakmice :joke:
  • Ludovic IX
    7.2k
    @Pop corn, siva eminencija dinama :)
  • Dendle71
    110
    forum/zona vodi klub! :wink:
  • Ivdzo11
    4.2k
    Hajdukov predsjednik Ivan Bilić će se obratiti javnosti danas u 18 sati.

    Sazvao je izvanrednu press-konferenciju vezano uz aktualne teme, a nakon istupa Nikole Kalinića.

    Jos sutra da Livaja sazove pressicu :rofl:
  • Jurki
    11.6k
    A iza tih drugih ljudi stoje forumasi Zone Dinamo ciji se prijedlozi prihvacajuNitkoBitan

    Isto tak prijedlozi kod transfera.
    Nasa forum struka se doslovno ubila ovo ljeto od posla kod dovođenja igraca.
    Tome je dokaz vise od 1000 stranica ispisanih ovo ljeto.
    Cim je struka rekla dovesti tog i tog igraca.. sljedeci dan je bilo predstavljanje.
    Cak su nesluzbeno i doktori provozani u gepeku samo da igraci prođu lijecnicki pregled.
    Cim se jedno slovo napisalo o losoj kvaliteti travnjaka.. odmah se islo u promjenu terena.
  • Hnlovac
    1k
    pohvale za Netflix koliko brzo izbacuje epizode :clap:
  • prefontaine
    316
    A ludega li grada, ludega li kluba...
  • Keyser Soze
    10k
    Nogometplus u svom novom članku isključio komentare na objavi, a zatim popljuvao Kalinića, Hajdukom se upravlja odlično, a Dinamom upravlja bjegunac od hrvatskog pravosuđa Zdravko Mamić :rofl: :rofl: :rofl:
  • tp1997
    262
    Ono što je fascinantno kod tovara je da bi se promjene u klubu odavno desile da se čitav njihov odred za (društveno)medijsko kmečanje pokrenuo oko toga, razne Crne Kese, Hajdukovci od rođenja i Duplančići...pritisak čuda čini.

    Ali su oni sav trud i energiju uložili u to da mrze Dinamo i bore se s nevidljivim neprijateljima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.