• recikaj86
    352
    Stara dobra anketa na indexu, tko je kriv za stanje u hajduku?

    A kad prolistate do zadnje opcije naravno da piše mamić, Dinamo i suci :lol:
  • JMastermind
    35
    "Nisam ja pokazivao nikakve poruke, hakiralo mi profil" - I. Bilić, za satak vremena. :rofl:
  • Omake
    2.5k
    bit će veselo iza pjace, možda i koji šamar padne haha
  • Bosskovitz
    11.7k


    Zadnje u ponudi, ali čvrsto četvrte po rezultatima.
  • Keyser Soze
    10k
    Sa šjora Danka će znoj kapati neprestano.
  • don
    5.5k
    Hajdukov predsjednik Ivan Bilić će se obratiti javnosti danas u 18 sati.Ivdzo11

    a ništa... show must go on
  • Jurki
    11.6k
    A kad prolistate do zadnje opcijerecikaj86

    mislil sam da se zajebavas..

    IMG-0376.png


    :rofl: :rofl:
  • Maxova dijagonala
    143
    Zašto torcida sad šuti kad im se klub raspada pred očima? Jedino su glasni kad treba mrzit Dinamo,reprezentaciju i sve hrvatsko...
  • Jurki
    11.6k
    Zašto torcida sad šuti kad im se klub raspada pred očimaMaxova dijagonala

    Zato jer oni jako dobro znaju da su oni najveci krivci tome svemu.
    Njima ovakvo stanje najbolje odgovara.. rasulo i kaos.. u kojem se bude po vezi zaposljavalo, uhljebljivalo itd.
    Oni nisu svrha klubu, vec samima sebi.
    Klub im sluzi samo da od mase ovaca muzu pare.

    Edit: samo se sjeti kolko su im ti navijaci izbili bodova besmislenim bakljadama kad se stize rezultat.
    Narkomanija koja postrojava igrace.. pa de toga ima?
    Fuckanje ako nakon 35 minuta nije 2:0 za njih.
    Kuzim navijacno nezadovoljstvo .. al kad ti igrace zoves na raport.. to je dno dna..

    Bolesna sredina koja zna samo za destrukciju.
  • NORTE
    11.4k
    Stara dobra anketa na indexu, tko je kriv za stanje u hajduku?

    A kad prolistate do zadnje opcije naravno da piše mamić, Dinamo i suci :lol:
    recikaj86

    Ja iz fore kliknem to. :rofl:
  • Keyser Soze
    10k
    Zato kaj oni imaju koristi od udruge NH, članak nogometplusa koji sam spomenuo u prijašnjem komentaru je ogledalo njihovog mišlienja o svemu ovome.
  • Noel
    5.9k
    Još da Bilić na konferenciji kaže je Nikola Kalinić jebavo Mirtu Šurjak pa da zaokružimo ovaj predivan dan kak spada i da se zatvori krug Perija Lidija Kale Mirta naš hajduk hehe.
  • don
    5.5k
    ne bi me čudilo da padne ostavka
  • jedan u nizu
    8.2k


    Bas to htio napisati. Sasvim realna opcija
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ne veseli me baš ovo sprdanje Hajduka ovdje, iako ne mogu reći da mi je žao. Mislim tek da ne bismo trebali previše likovati, ajmo to malo gospodskije.

    Ipak na temu, vidim da je Večernji zvao Edu Pezzija. On zna bubnuti svakakve gluposti, ali ako je istina iole blizu njegove rečenice da je Hajduk dužan 35-40 milijuna eura, pogotovo u kontekstu Kalinićeve izjave da imaju za još dva mjeseca plaća, onda će ovo zajebanih nešto više od pola godine dole jer to je potencijalno dugovanje veće od ukupne vrijednosti kluba, svi znamo što slijedi kad poduzeće više ne može servisirati potraživanja prema sebi, a kampanja za lokalne izbore - čiji pobjednik može kontrolirati 65% dionica ako poželi - polagano se zahuktava.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.