• Ludovic IX
    7.2k
    meni ovo danas nije bilo smješno.. apsolutno ništa nije rečeno što mi sami nismo pričali ovdje - dugovi, problem upravljanja..samo je postalo javno
  • don
    5.5k
    meni ovo danas nije bilo smješno.. apsolutno ništa nije rečeno što mi sami nismo pričali ovdje - dugovi, problem upravljanja..samo je postalo javnoLudovic IX

    kakve to veze ima sa smijehom? smijemo se jer je postalo javno i jer je opet rasulo kod njih
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Petak, match lopta desetljeća, od Jakira očekujem mobilizaciju redova.

    Realno,naša pobjeda i građanski rat može početi, iako je već počeo...
  • doubletrouble
    1.2k
    Početkom prijelaznog roka ovdje se govorilo kako je naša sportska politika ograničena na HNL igrače, a tovarija želi dovesti Džeku, Rakitića, Rodrigueza i još nekog stranca

    Međutoa…
  • Noel
    5.9k

    Vrlo vjerojatno u petak poslje poraza ide paljenje juga, devastacija autocesta, borba s murijom pa nastavak dalje kad dođu u "NAJLUĐI GRAD NA SVITU".
  • Bernard
    514
    Smijem se jer su "najpošteniji klub na svitu", jel,.,smijem se jer su se nama smijali donedavno i predviđali raspad,ponajviše im se smijem što uvijek gledaju u tuđe dvorište a nikad u svoje i eto sad se dogodi ono što svi znamo kak ti veliš i kaj se dogodi?kao svi šokirani,svi van.
    Kaj se neću smijati,pa kajlaju sami sebe već godinama,perpetum mobile.
  • reziser
    6.8k
    Vrlo vjerojatno u petak poslje poraza ide paljenje juga, devastacija autocesta, borba s murijomNoel

    najava je bila...idemo u Zagreb raditi nerede, ne?
    treba to shvatiti ozbiljno...pogotovo sad
  • Ludovic IX
    7.2k
    Rijeka dobila 100k kazne i 3 tekme bez navijača u gostima.. zapravo i nije neka velika kazna
  • striko
    1.5k
    Osim toga moraju kontaktirati Olimpiju radi nadoknade njihove štete.
  • DrawTube
    4.7k
    dost blaga kazna
  • Jurki
    11.7k
    LJPV - jedini klub koji ne radi medijski cirkus
    NK9 - ne zelim biti niciji pijun, nemamo za struju iduci mjesec.

    U petak ih moramo zakucat..
  • NitkoBitan
    17k
    Kalinic u sridu. Navodno ide prica i da je voda Torcide Lekic u stalnom kontaktu sa tim Pavelinom te da je Kalinic bio protiv da Hajduk daje novac klubu navijaca Torcida i boksackom klubu Torcida te je zbog toga neko vrijeme trebao hodat sa osiguranjem dok se prica nije smirila :chin:

    Da je zagrebao i po toj prici imao bi od mene 5/5 za presicu, ovako 4,5/5. Realno trebao je tovarima netko tko bi im rekao pravo stanje stvari.
  • nemapredaje
    3.2k


    Ne vjerujem na šta je net.hr spao.

    Mislim ne čitam ih već godinama, al ovo je fakat jadno.
  • čovjekjogurt
    617
    Nekad smo čekali Večernju školu Željka Pervana a sada samo pratimo Hajduk
  • emilperska
    5.4k
    Čitam SNET cijeli dan. Čudo priča..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.