• Paggini
    19.6k
    Hm, jako je zanimljiva jedna stvar - po svemu ovome, klub posluje jako mutno i otvoreno laže svoje dioničare. Rekao bi čovjek da je to jako netransparentno, hmmm, pokušavam se sjetiti koga su godinama optuživali za netransparentnost i busali se u prsima da su puni morala, pravde i poštenja?

    Hmmm...
  • prefontaine
    318
    Tolika muda ima da se opet nije sekunde usudio spomenuti Torcidu i koliko im štete nanose. Što financijske. što upravljačke...
  • Peškaman
    4.2k
    Kalinić,žrtveno janje,slikovito :rofl:

    Cut-Paste-2024-09-11-12-48-02-022.jpg
  • Mali Zeus
    12.6k
    Sjećam se kad su se nama rugali u smislu - sad je ulica dobra da vodi klub itd.
  • Big Daddy
    1.1k
    Ja sam uvijek rekao, tovari žive u svom svijetu, ne vide ništa oko sebe, a iznutra se medjusobno kolju. A titule evo već 20. godinu zaredom ni na vidiku, niti će ikada biti.
  • db-izbjeglica
    15.3k


    aljoša pavelin i ivan bilić prinose nikolu kalinića kao žrtvu paljenicu prije odlaska u zagreb na utakmicu sa dinamom, kolorizirana fotografija.

    vrijeme fotografiranja: rujan 2024,
    lokacija fotografije: muć
  • Maxova dijagonala
    143
    Volio bi da Ivan Leko ovako javno istupi i kaže sve što su mu radili dotični gospodin,Livaja i Lovre. To bi bilo predivno za čut da cijela Hrvatska čuje kakvi su to cirkusanti...
  • Big Daddy
    1.1k
    “Nikola Kalinic je potom kazao bolnu istinu vezanu uz kredite: “Kada sam tražio novac za pojačanja rekli su mi kakva pojačanja, mi nemamo za dva mjeseca plaća.”

    Kako je ovo lijepo pročitati :lol: :lol:
  • Paggini
    19.6k
    Samo da se napomene da je sezona pocela 3.8., znaci prije nešto više od mjesec dana.

    U tom razdoblju je Hajduk uspio:

    • Zakrviti se s Perišićem, potjerati ga iz kluba
    • Ispasti od jebenog Ružomberoka
    • Vratiti Dajakua i Benrahoua koje je otjerao iz kluba
    • Prodati Sahitija za manje para nego sto su dobili od Dinama
    • Nisu uspjeli prodati ikog drugog i sad imaju rupu od cca 10 milijuna eura koju će popuniti kako?
    • Dali otkaz Kalinicu
    • Kalinic odrzao presicu gdje samo rodjenu mater nije izdrukao

    Oni su fakat spektakl za pratit
  • Big Daddy
    1.1k
    Nikola Kalinic: “Prije svake pressice su me pripremali i govorili mi što da kažem. Ja ne želim biti ničiji pijun. Imao sam veliku karijeru u kojoj sam igrao u velikim klubovima i zaradio, ne treba mi da sam ičiji pijun.”


    Pa ovo je teska sprdačina od klubića, ajmo ih u petak konačno dovršiti!
  • Giovanni86
    120
    Opet prigodna poruka u petak "Kolaps" :lol:
  • MarK
    621
    Oho moglo bi biti odlazaka, turska i ruska liga čekaju, daj što daš stiže račun za struju
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja odavno tvrdim da Lovre Kalinic ima najbolji posao na svitu. Lik im uzima 750 tisuca eura za ozljeden lakat svaki puta kad ga Dinamo probusi i filozofiranje s klupe. Sad je ocito da je tu i da titraje muda Livaji.
    Ono sto mi se ne svida je da je prozvao glavne igrace u ekipi :lol: Imam osjecaj da ce sad Krovinovic, Sarlija, Livaja ipak zapet malo vise da dokazu da ih se gadi bezveze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.