• striko
    1.5k
    Njih trese financijska i upravljačka kriza ali ne smijemo zaboraviti da je momčad ostala na okupu. Jedan naš kiks i sve ide pod tepih. Pivaj
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    "Kada sam tražio novac za pojačanja rekli su mi kakva pojačanja, mi nemamo za dva mjeseca plaća. Znam da su dizani krediti i da će opet dizati. "

    Dame i gospodo, najstabilniji klub Hrvatske
  • Mali Zeus
    12.5k
    Komentirao je probleme s disciplinom u svlačionici:

    "Bilić mi je rekao da su Livaja i Lovre Kalinić najveći problem za disciplinu u svlačionici, predložio sam da im to kažemo u lice, ali predsjednik je to odbio."


    :fire: :fire:
  • Ludovic IX
    7.2k
    iskreno, ovo što im se danas dogodilo , da je sve izaslo van, dobro je za njih a ja ne zelim da njima bude dobro. meni se sviđa njiovo stanje trenutno.

    oni će nakon ovog pokrenut opoziv NO-a i tko zna, možda stave nekog tko i zna nešto oko nogometa i financija.

    reko ja da je moj bivši šef Aljoša Pavelin peta kolona...
  • Captain America
    17.6k
    Ne mislim se naslađivati jer mi šutati mrtvaca na podu nije nikakav gušt. Oni će se samouništiti idućih dana, a onda se vraćaju 10 godina u prošlost kad su Mezga, Gotal i Bukva bili nositelji ekipe.

    Svršavali su lani da je "Mordor gotov" i evo gdje su nakon točno godinu dana. Sve se vraća, sve se plaća.
  • Mihaljević
    9.8k
    Moja najiskrenija reakcija na događaje u bijelom taboru

    0000000000414217.jpg
  • Captain America
    17.6k
    oni će nakon ovog pokrenut opoziv NO-a i tko zna, možda stave nekog tko i zna nešto oko nogometa i financija.Ludovic IX

    Jer zadnjih 15 godina pokazuje da su za to sposobni :lol:
  • Peškaman
    4.2k
    "Ne krivim predsjednika, Elez, Lovre, Krovinović, Šarlija... htio ih je sve predsjednik maknuti iz momčadi. Rekao je to i treneru, kao i to da su Livaja i Lovre najveći problem svlačionice. Trener već mjesec dana ne priča s predsjednikom jer mu je obećao četiri dovesti igrača i to nije ispunio. Na kraju sam ja ispao žrtveno janje. Mene su gurnuli... - Benrahou i Dajaku su morali biti vraćeni jer nam je prijetila tužba, po pravilima FIFA-e. Cijelo ljeto su tražili klub, nisu ga našli. Nije to nikakva greška. Nisu našli ništa, morali smo ih vratiti."
  • GOAT
    1.2k

    Jako smo zalosni :((((
  • Jaja
    14
    Ono sto je bilo kod nas nekih 2 godine do dolaska nove uprave to ceka njih samo puta 10
  • don
    5.5k
    vrijeme je da se skokne do sportneta
  • Boycie
    1.1k
    Ovih 70% hajdukovaca u Hrvatskoj je preuzeto istrazivanje od koga, glave? Izvor?
    Bubni pa kud koji, primit ce se teza... odvratni su sa tim mindsetom klempavim.
  • Ludovic IX
    7.2k
    vidim, kalinić sad heroj... ajd da je sam dao otkaz i onda počeo pljuvačinu po svemu već ga popušio i onda iz inata popljuvao sve....
  • Mali Zeus
    12.5k
    vrijeme je da se skokne do sportnetadon

    Hvala Kale.



    hvala ti za one utakmice kao klinac

    hvala ti za onaj gol Dinamu na poljudu

    hvala ti prema ljubavi i neukaljanom obrazu

    hvala ti na ovome sto si jedini imao muda istupit.
  • Dzgšb
    812
    Sve što nama i Hrvatskoj reprezentaciji žele i što su željeli sve im se vraća i još će im se vratiti , zato samo neka kunu i dalje mi ćemo biti još jači..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.