• Krizy
    43.1k
    Prodati u Serie B za 1.5M dok se može.
  • mrgud
    95
    Mene ne zanima Osijek,Jel Dinamu u interesu da njegov golman se razvija i da brani ili da sjedi na klupi
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Napisao si kao da se problem dogodio na prvu gresku, a nije. Dogodila se serija gresaka. Poslan je u klub gdje bi konacno igrao s vise pritiska i gdje bi trebao pokazat za koju je razinu. Meni apsolutno logicna posudba, pa ne mogu mu se vjecno tirat muda u Lokomotivi ili tak nekom klubu bez ambicija.
    Pokazao je ukratko da nije spreman, a i da u glavi nije spreman jer onakav intervju za balavca je - sramotan.
    Klub je puno naucio s ovom posudbom i vjerujem da vec znaju slijedece korake.
  • mrgud
    95
    On je još mlad i u ovoj fazi za njega je bitno da brani,a kakav pritisak ima u Osijeku,isti kakav ima i u loksi.Ovako će sjediti 6 mjeseci i izgubiti formu koju je imao u loksi
  • hardek
    2.8k
    Ako je dečko bio nesretan i izgubio status prvog golmana, trebali smo ga povuć prije nego se zatvori prijelazni rok a možda i prosljedit negdje dalje na posudbu.

    Netko vjerujem prati te igrače na posudbama i priča s njima na tjednoj bazi pa se ovakav scenarij mogao predvidjeti čim je izašao sastav Osijeka protiv tovara.

    Ovako imamo igrača u kojeg smo ovo ljeto investirali novce koji će 4 mjeseca biti na mjestu gdje ne želi biti a ni on nije poželjan.
  • prefontaine
    315
    Da da, sigurno mu je u Lokomotivi pritisak bio kao što je sad u Osijeku. U Lokomotivi je imao 10 udaraca, i očekivalo se da ih skine 7. U Osijeku ih je imao 5, i očekivalo se da ih skine 4. U Dinamu bi imao 2, i očekivalo bi se ih skine oba.
  • Peškaman
    4.2k
    Ne znam,mene Čavlina podsjeća na Šempera.
    Prilika mu se dala kad je bio baš mlad,imao dosta nesigurnosti.
  • Omake
    2.5k
    Vrba jako dobar protiv Istre prvo poluvrijeme.
  • Maxova dijagonala
    143
    Vrbančić odličan...
  • deda
    32.5k
    Vilim Gec danas zabio za pobjedu Croatie iz Zmijavaca u gostima kod Zrinskog.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Čavlina nije ni na klupi. Izgleda da je on svoje u Osijeku odbranio. Nije dobro da je bez utakmica do zime.
  • Maxova dijagonala
    143
    požalio se je na ozljedu nakon utakmica u mladoj reprezentacijj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.