• Zagi
    7.6k
    Ne znam kak si došao do toga.
  • rioda
    4.8k
    Nisam baš impresioniran videom, uglavom dalekometni udarci i prekidi, to je radio i tu.
  • Droljo
    8k

    Igrali bi onda i mi 352. To sam mislio. A i inače imam visoko mišljenje o leki kao treneru...
  • Zagi
    7.6k
    Leko je dobar trener.Ne volim 352.
    Ni Petko ni Livaja nisu za 352 zato je Leko i dobio otkaz. U tom kontekstu mi je i zanimljivo ovo guranje Bulata u tu ulogu.
    Sakrio mu je mane, a dobio mobilnog i kreativnog napadača dobrog udarca.
  • scooniepenn
    3.3k
    Leko je iskemijao od onoga sto je imao solidnu radnu momcad, gdje je pronasao Bulatu poziciju koja ce sakriti njegove mane, a istaknuti vrline. Uz Petka, Batka, Hoxhu, Pjacu, Sucica, Misa, sad i Cordobu, ne vidim niti jedan razlog zasto bismo mi prelazili na 352 odnosno kemijali. Ova ekipa Standarda i ovaj Dinamo ne stanu istu recenicu, kratko i jasno. Sto se tice Bulata neka nastavi u ovom stilu, 3.5 milje ce nam kapnuti i to je to.
  • dd29
    535
    Bulat i šutalo protiv kaneka
  • NKDZ86
    1.4k
    i kakvi su bili
  • deda
    32.5k
    Lukas Zahora zabio za Dubravu protiv Rudeša
  • Krizy
    43.1k
    Zabio je i u prvome kolu.
    130 minuta - 2 gola u drugome rangu.
  • blubach
    230
    Ja sam pobornik Čavline, mislim da je top potencijal, ali ovo kakve golove dobiva u Osijeku je katastrofalno...
    Evo i danas direktni krivac za gol, a takvih baš loših reakcija je imao kod još 3-4 komada...
    Nadam se da neće izgubiti status jedinice i da će se vratiti ipak na stare staze iz Lokosa.
  • Zagi
    7.6k
    Prošlih godina u Loksi cijelu sezonu nebi skupio ovoliko kikseva. Ajd, pola sezone.
    Ovo je ipak dosta čudno.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Menalo navodno raskida posudbu u Celju nakon svadje sa Rierom, sta ucinise od kluba u par mjeseci ti slovenci...
  • skener
    873
    Kakvo pojacanje za kraj prijelaznog roka
  • Zg123
    212
    Pa do kad Menalo ima ugovor jbt? Ne mogu vjerovati da je on u klubu od 2018, sta je potpisao na 7 godina ili mu je netko pametan produzio ugovor?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.