• Maxova dijagonala
    459
    ako on i Živković odigraju punu sezonu u kontinuitetu iduce sezone obavezno na pripreme sa njima pa da vidimo od čega su. Dinamo je uvijek zarađivao na takvim našim mladim igračima a ne na Bernauerima ili Mbukuima.
  • Zagi
    7.7k
    Do iduće sezone će on biti za prvih 11, ne za ajd na pripreme pa ćemo vidjeti.
  • Jaro
    7.4k
    sve ok, samo Bernaeur sigurno nije doveden da se na njemu zaradi.
  • Maxova dijagonala
    459
    Ne znam zašto Moreno nije igrao danas,djeluje mi solidan mladi stoper koji mora malo poradit na građi tijela.
  • LaznjakProsineckog
    797
    Topić cijelu utakmicu u derbiju protiv Veleža. Sada već 3 tekme za redom u prvih 11, možda bude nešto od njega, očito ima nešto
  • Maki17
    218
    Topić ako se ne varam spada u rubriku bivši igrači a ne igrači na posudbi. Bilo je nešto da ide na posudbu ali je kasnije raskinuo ugovor i otišao tamo kao slobodan igrač. Možda se varam jer bilo je puno odlazaka igrača ovo ljeto
  • Big Daddy
    1.3k
    Fakat se pitam kak je ovim našim igračima bivšim i pogotovo ovim koji su na posudbi, kao i npr. Mudraziji koji je veliki Dinamovac., Znam da su profesionalci i moraju i trebaju svoj posao obavljati profesionalno i dati sve od sebe za klub za kojeg trenutno igraju, ali kao Vrba jucer kad je dao gol, ja ne znam, meni bi to bilo nemoguce i protiv mene igrati protiv Dinama, jos pogotovo kad daš gol, zaledio bi se valjda jbt.
    Ok je igrati, ali sad ono dati 100%, boriti se, tući, uklizavati se kao inače protiv nekog drugog protivnika, ja to zbilja ne bih mogao, koliko god profesionalac bio, srce je jače…
  • Marley
    1.7k

    kako mislis, pa upravo to mu i JE najbolji put da se vrati u Dinamo. Da pokaze sto vise i bude sto bolji. Jedino ispravno.
    Mislim konkretno na Vrbancica. Totalno los potez za njega bi bio da igra mlako dok je na posudbi, pa i protiv nas. Pa tko zeli u ekipi igraca koji nije profesionalan.
  • Big Daddy
    1.3k
    Nisi me razumil. Rekao sam da razumijem njihov profesionalizam, ali srce bi ZA MENE bilo jače.
  • Jurki
    11.8k
    pa upravo to mu i JE najbolji put da se vrati u Dinamo. Da pokaze sto vise i bude sto bolji. Jedino ispravno.Marley

    Drago mi je zbog Vrbe da je zabio jucer. Ak smo vec morali dobiti taj gol, dobro da ga je on zabio.
    Nek se trudi i nek pokaze da ima mjesta za njega u Dinamu.
    S njegove strane to je ispravan stav i ocekujem da bu sve bolji i bolji.
    Nek natjera Dinamo da ga vrati na kraju sezone.
  • CastAway1986
    1.5k
    Da li je netko primijetio kad smo primili gol reakciju Ademija koji je psovao i govorio "sram te bilo" , jel to upućeno Vrbi ili nekome drugome pošto su bili jedan kraj drugoga u trenutku kad je kamera to prikazivala..
  • Big Daddy
    1.3k
    Mozda je to sucu govorio? Ne vjerujem da je Vrbi
  • Nino Bule
    13.8k
    Trazio je faul prije gola, ili igracu koji ga je faulirao ili sucu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.